نیاز به رقابت بیشتر در کسب و کار accelarate رشد: CEA K V سوبرامانیان

کشور نیاز به مراتب بیشتر و رقابت به کسب و کار برای سرعت بخشیدن به رشد به عنوان شواهد از گذشته نشان می دهد که ایجاد ثروت و رشد شتاب پس از به بازار باز شد گفت: رئیس, مشاور اقتصادی, K V سوبرامانیان. رقابت کمک کرده است این شرکت به نوآوری و کمک به مردم از غیر preveleged پس زمینه به بخشی از ثروت.

ارائه 7th, Dr رجا J Chelliah یادبود سخنرانی اخلاقی ثروت ایجاد سازمان های جنوبی هند اتاق بازرگانی و صنعت و مدرس مدرسه اقتصاد, او گفت که پس از آزادسازی به چالش ایجاد شده ایجاد ثروت اتفاق افتاده است در سرعت از آنجا که شده است وجود دارد شرکت های جدید ورود بخش های جدید به بازی آمد و ایده های جدید fructified.

“Sensex تا به حال یک زن و شوهر از بخش های مسلط در سال 1985 از آنجا که کمتر competitioin و امروز Sensex است به مراتب بیشتر democratised در نظر نمایندگی از بخش های مختلف است. این است که بازتاب رقابت بیشتر. ما باید خیلی بیشتر از رقابت و چالش است و به بخشی از اقتصاد,” او گفت:. یکی از راه های کلیدی که در آن ایجاد ثروت اتفاق می افتد این است که افرادی که می آیند از هیچ جا از غیر previleged پس زمینه قادر به چالش کشیدن و این باید اتفاق می افتد در کسب و کار نیز هست.

“نگاهی کریکت مثلا ماهیندرا سینگ Dhoni است از Jharkhand و یک آیکون در اینجا در چنای. و یا مورد Jasprit Bumrah. اگر شما رفت و برگشت 30-40 سال به عقب اطفال آمد از بمبئی و حیدرآباد بنگلور و دهلی کمی – نخبگان است. امروز اطفال آمده از گوشه های مختلف کشور است. است که در اثر رقابت به ارمغان آورده است,” او اضافه شده است.

بازار نیاز به نقش اعتماد به کار و به جای نگاه کردن به حکایات از 10 درصد زمانی که بازارهای اقتصاددانان باید در 85 تا 90 درصد زمانی که در بازار کار می کنند.

هند نیاز به نرم افزار-سیاست های کسب و کار و نرم افزار-دوست صمیمی سیاست, گفت بیان کرد که “ارتباط شرکت” به دست آورده به مراتب بیشتر بازگشت قبل از CAG گزارش در مخابرات طیف اعتبارات در سال 2011 به دلیل کیفیت محصولات و یا خدمات آنها تا به حال از دست داده و بازار پس از آن. نمایشگاه ورود بسیار مهم در اقتصاد به طوری که cronyism توسعه نیست که مهم است در اقتصاد هند.

رقابت آورده بخش خصوصی کمک کرده است افزایش رشد. رشد حمل و نقل جاده ای به عنوان برابر راه آهن هر دو در مسافر حمل و نقل و ترافیک است که شواهد به این عنوان مورد بحث در بررسی های اقتصادی منتشر شده در ماه گذشته. اعلام خصوصی سازی کمک کرده است BPCL به رشد سریع تر از آن نظیر HPCL و منجر به ایجاد تومان 33,000 کرور ثروت او dded. این netprofit و ارزش خالص خصوصیسازی کنند شرکت هایی که در برابر همسالان خود نیز رشد سریع تر.

هند هنوز هم بسیاری از موانع ایجاد شده توسط قوانین نادرست و غلط. یکی از این است که کالاهای اساسی عمل 1955 که ممکن است مربوط به یک در طول این دوره است. اما امروز وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی و به عنوان زمان تصویب ارتباط آن قوانین نیز می شود. افزایش قیمت پیاز به تازگی که در آن وجود دارد کمبود و نوسانات افزایش و سهام محدودیت های تحمیل شده بود نشان می دهد که کالاهای اساسی عمل نیست و تاثیر. هزاران نفر از حملات انجام شد تحت ambit از عمل آن نیست که تاثیر بر قیمت پیاز و این پرسش در نقش عمل می کنند. اگر دولت می خواهم به دو کشاورز درآمد آن را می توانید تماس بگیرید stockers به عنوان hoarders.

اگر کشور نیاز به ورود به 50 کشور برتر در سهولت انجام کسب و کار وجود دارد بسیار بیشتری باید انجام شود. هند رتبه 163 از 192 کشور در اجرای قرارداد که همه به فکر می کنم. جمع آوری در هند است که مورد بحث در هر دو بررسی های اقتصادی و بودجه اتحادیه کمک خواهد کرد که کشور را در رشد بیشتر به عنوان یک گام اولیه برای ساخت در هند.

C Rangarajan به دنبال CEA را در وضوح بیش از رشد اعداد

C Rangarajan سابق رئیس کمیته اقتصادی شورای مشورتی به نخست وزیر و فرماندار سابق بانک مرکزی هند به دنبال مشاور اقتصادی رئیس K V سوبرامانیان به وضوح به شک و تردید در ذهن مردم در مورد رشد تولید ناخالص داخلی شماره دولت داده است ،

ریاست بیش از 7 Dr رجا J Chelliah یادبود سخنرانی اخلاقی ثروت ایجاد سازمان های جنوبی هند اتاق بازرگانی و صنعت و مدرس دانشکده اقتصاد که در آن سخنرانی داده شد توسط سوبرامانیان او گفت: “در بررسی های اقتصادی وجود دارد یک فصل در رشد اقتصادی کشور است. من می خواهم بگویم که کسانی که در حال حاضر incharge باید برای پیدا کردن پاسخ رضایت بخشی برای این نوع از شک و تردید بوجود می آیند در ذهن مردم است.”

“اگر شما نگاهی به نرخ رشد اقتصاد یک چیز است که اگر مردم چیزی است که اتفاق می افتد در تولید. مردم هستند نه دعوا چه قدیمی روش نشان داد کشاورزی رشد در برابر روش های جدید و یا در بخش خدمات که برای ماده. این تولید است که نشان میدهد برخی از مشکل. در یک سال که در آن بسیاری از مردم فکر می کردند که اقتصاد آشفته است به شما نشان می دهد نرخ رشد 8.2 درصد,” او گفت:.

او افزود که خود او توصیه کرده است استفاده از MCA21 داده است که الکترونیکی مخزن از شرکت براده با وزارت امور شرکت, در, روش, اما یک مشکل وجود دارد در استفاده از این داده ها به دلیل امور شرکت ها داده ها به لحاظ ارزش و درآمد ملی است که به دنبال در مدت واقعی است و معلوم نیست چگونه این ترجمه در حال انجام است. پس از وصول 21 داده است و نه در حوزه عمومی هیچ فرد دیگری می تواند واقعا نگاه کنید چه چیزی اشتباه است و یا چگونه از آن استفاده شده است.

“درخواست من به شما خواهد بود که شما باید درخواست خود را به مردم فقط نگاه با دقت در MCA21 اطلاعات به نگاه sectorally و ببینید که آیا رشد تولید آنها در حال صحبت کردن در مورد یک بخش خاص است که در توافق با آنچه در این بخش کارشناسان را ببینید. تمام این چیزهایی که در مورد تفاوت در روش است که پاسخ ندارد. شما در مورد علیت و همبستگی. وجود یک همبستگی و آنها را به اشتباه به عنوان علت و معلول. این است سوبرامانیان را اشتباه بزرگ است. شما نمی توانید می گویند که این شاخص متناظر با رشد تولید ناخالص داخلی و همچنین استفاده از آن به عنوان یک رگرسیون برای پیدا کردن آنچه در نرخ رشد باید باشد. اعتماد در آمار اعتماد در شماره تبدیل به یک علامت سوال است. لطفا برای روشن شدن این امر می تواند در بهترین منافع کشور است.” او اضافه شده است.

او گفت که او را سرزنش کسی یا صحبت کردن نیست که اگر کسی عمدا چیزی یا نه. چگونه وصول 21 داده شده است استفاده می شود که چگونه برخی از اعداد آمده اند و به همین دلیل درک است که بسیار متفاوت از چیزی است که باید روشن شود که افزایش اعتماد گفت: Rangarajan.

نظر خود را پس از وجود دارد سوال مطرح شده که دولت محاسبات در رشد تولید ناخالص داخلی و دولت در دفاع از تصمیم خود برای تکیه بر وصول 21 پایگاه داده برای رسیدن به اعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>