مذاکره کنندگان رسیدن به توافق بر سر کمک مالی برای ویروس-آمار اقتصادی ایالات متحده می گوید تهمت دستیار

صادر شده در:

نمایندگان کنگره آمریکا کار می کرد به عمق سه شنبه شب در تلاش برای به مهر و موم معامله ای که buttresses این teetering اقتصاد با دادن حدود 2 تریلیون دلار به, بیمارستان ها, شرکت ها و آمریکایی ها عادی کمانش تحت فشار از coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

اما یک روز کامل شدید طولانی مذاکره شد قادر به تولید یک نتیجه عملی حتی به عنوان دو طرف — به علاوه کاخ سفید — نگه داشته haggling و سنای آمریکا باقی مانده در جلسه از طریق نیمه شب.

“در این نقطه از چند برجسته مسائل من نمی بینم هر که نمی تواند بر طرف شود در چند ساعت آینده” بالا سنا دموکرات چاک شومر گفت: اتاق پس از ملاقات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

در طول تاریخ بزرگ اندازه گیری با هدف قرار دادن پول نقد به طور مستقیم به دست آمریکایی ها ضربه بحران تزریق میلیاردها دلار به بیمارستان جان گذشته برای تجهیزات پزشکی و ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک و وام برای شرکت های بزرگتر و گسترش مزایای بیکاری.

پس از روز از باطل حزبی اختلافات بیش از آنچه را در آنچه که در نهایت ممکن است بزرگترین نجات اضطراری بسته قانونگذاران باید همیشه گذشت خوشبینی باقی مانده است که این بسته هنوز هم می تواند منتقل می کند.

اما حتی چندین ساعت پس از نمایشی تجمع توسط وال استریت در انتظار توافق در بسته محرک معامله شد هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود.

Mnuchin, رفت بین کنگره دفاتر شومر و جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به عنوان آنها را با چکش از زبان این لایحه گفت: آنها “نزدیک شدن” به محصول نهایی.

سنا شکست خورده در موارد متعدد در چند روز اخیر به پیشرفت های عظیم اما بحث برانگیز جمهوری خواه به رهبری پیشنهاد و فشار افزایش یافت و به سرعت رسیدن به یک مصالحه فراهم می کند که برای کمک به صدها میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای حل فوری به بن بست.

“کنگره باید تایید معامله بدون مزخرف امروز او گفت:” در توییتر.

“دیگر آن طول می کشد سخت تر از آن خواهد بود برای راه اندازی اقتصاد ما. ما کارگران صدمه دیده خواهد شد!”

سهام ایالات متحده افزایش یافت — میانگین صنعتی داو جونز بسته تا 11.4 درصد — در چشم انداز از یک محرک است که می تواند ارسال چک به آمریکایی ها به طور بالقوه به مقدار بیش از 3000 $برای یک خانواده از چهار.

دموکرات ها را رد کرد و اصلی حزب جمهوری خواه بسته استدلال آن قرار داده و شرکت ها جلوتر از کارگران از جمله بهداشت حرفه ای در خط مقدم جنگ علیه یک بیماری همه گیر است که آلوده به 55,000 نفر کشته و نزدیک به 800 نفر در ایالات متحده به تنهایی.

به عنوان ساعت علامت دور بدون یک معامله چند قانونگذاران ابراز اضطراب خود را.

“تصویب لعنت لایحه. توقف مذاکره. کافی است به اندازه کافی” یک مشخصه عصبانی حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام گفت: در طبقه پس از متهم دموکرات “nickeling و شدن ؛ تاری ؛ تار در یک زمان مردم در حال مرگ هستند.”

“پایان خط’

هر بسته امداد که می گذرد سنا نیاز به روشن دموکراتیک به رهبری خانه بیش از حد قبل از رفتن به رئیس جمهور میز.

سخنران نانسی پلوسی ابراز اطمینان کرد که مجلس سنا می تواند انجام شود به زودی.

“ما در منطقه قرمز و امیدوارم ما می توانیم آن را بیش از خط پایان” قدرتمند حزب دموکرات کالیفرنیا با سی ان ان گفت.

او پیشنهاد کرد این اقدام حتی ممکن است با تصویب این خانه اتفاق آرا رضایت.

اما گرفتن 435 قانونگذاران به یک عظیم الجثه نجات بسته و بدون بحث می تواند دشوار گزاره در به شدت تقسیم مجلسی.

مک کانل باز پیشنهاد شامل یک بار “بازیابی تخفیف” تا 1200 $برای اکثر بزرگسالان و صدها میلیارد دلار در ضمانت وام به صنایع برخورد با بحران از جمله شرکت های هواپیمایی و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک.

دموکرات fumed که اندازه گیری نمی قیمومیت است که شرکت نگه داشتن کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

آنها همچنین استدلال آن ارائه شده نظارت کافی بر شرکت های بزرگ دریافت تزریق و نیاز به کمک های بیشتر برای بیمارستان ها در نیاز مبرم به تجهیزات مانند دنده محافظ تخت های مراقبت ويژه و هواکش.

کسانی که کاستی بود خطاب در سازش با توجه به رهبران دموکرات.

شومر گفت: مسلما شامل تضمین می کند که دولت فدرال را گسترش واجد شرایط بیمه بیکاری و پرداخت حقوق و دستمزد کامل برای چهار ماه به کارگران بیمار یا بیکار با توجه به همه گیر.

پلوسی در ضمن پرده برداری از یک سخاوتمندانه تر تقریبا 2.5 تریلیون دلار counterproposal که شامل بلند پروازانه عناصر مانند تضمین شده پرداخت می شود و خانواده های پزشکی, ترک, وام دانشجویی بخشش و نظارت از 500 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای شرکت های بزرگ.

“بسیاری از آنچه ما در لایحه ما منعکس شده است در این قرار است توافق, آنچه که ما تا کنون دیده ام,” پلوسی گفت.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>