تازه کردن آن اسکار پیروزی برای “انگل” نئون به دست آورد حقوق در سراسر جهان به “سفینه فضایی “زمین” یک مستند تحسین شده در مورد ساخت و ساز از یک زیست کره. این فیلم تا به حال خود را برتر جهان در این سال فیلم ساندنس, جشنواره بود که در آن نامزد دریافت جایزه بزرگ هیئت داوران جایزه.

نئون فعال خریدار در این جشنواره همکاری با Hulu در شکستن رکورد پیشنهاد به خرید “پالم اسپرینگز” یک کمدی با Andy Samberg و همچنین توقیف “شرلی” یک درام با الیزابت ماس.

“سفینه فضایی زمین” با استفاده از مطالب بایگانی شده و حال و روز مصاحبه با بازمانده “biospherians” پس یک گروه ضد فرهنگی متفکرین که در سال 1991 ساخته شده است یک ماکت کره زمین اکوسیستم به نام Biosphere 2. امید تا به حال شده است برای ساخت یک کفا زندگی محوطه که می تواند اینده برنامه های کاربردی. زمانی که هشت “biospherians” رفت و به مهر و موم شده در داخل مهر و موم شده Arizona desert vivarium آنها مواجه فجایع زیست محیطی و فرقه اتهامات. “سفینه فضایی زمین” به کارگردانی مت گرگ و حمایت تاثیر شرکای RadicalMedia و استیسی Reiss محصولات. ریس و گرگ در تولید فیلم.

این فیلم لذت می برد قوی انتقادی دریافت. مثبت, بررسی انواع‘s دنیس هاروی نوشت: “‘سفینه فضایی زمین” که داستان جذاب را از دست می دهد چیزی برای گرفتن یک ساعت کامل در گرفتن واقعی دو سال آزمایش دارای هیجان و دخالت خیالی sci-fi روایت.”

محبوب ترین ها در انواع

تام کوین و جف Deutchman مذاکره معامله برای نئون همراه با جان Sloss از Cinetic رسانه ها به نمایندگی از فیلمسازان. نئون است که هنوز هم بالا سوار پس از آن حیرت زده prognosticators توسط جارو اصلی اسکار دسته بندی ها با “انگل” آمار کره جنوبی هیجان انگیز که برنده چهار جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردان

تولید کننده اجرایی در “سفینه فضایی زمین” هستند RadicalMedia را جان کامن دیو Sirulnick و استنلی Buchthal تاثیر همکاران ” دن کگن جنی راسکین و Geralyn سفید Dreyfous پائولا Froehle استیو کوهن Pierre Hauser, Nion McEvoy, Leslie Berriman, Lessing استرن, Andrea ون Beuren و سارا جانسون.

گرگ های قبلی از ویژگی های فیلم های مستند عبارتند از “وحشی ترکیب: یک پرتره از آرتور راسل”
در مورد فرقه شرق و دیسکو تولید آرتور Russell; “Teenage” یک نگاه در اوایل فرهنگ جوانان; و “ضبط: از ماریون استوکس پروژه” داستان فعال ماریون استوکس که ضبط شده تلویزیون 24 ساعت در روز به مدت 30 سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im