نتانیاهو مدعی پیروزی در انتخابات اسرائیل در انتخابات دستاوردهای

صادر شده در: اصلاح شده:

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو مدعی پیروزی در روز دوشنبه اسرائیل انتخابات پس از خروج سنجی پیش بینی قوی ترین نمایش خود را برای حزب لیکود.

تبلیغات

نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر در پاسخ به این پیش بینی توسط تویت که نتایج “یک پیروزی بزرگ برای اسرائیل” نیز گفت: “متشکرم” با قلبی از emoji.

“ما برنده تشکر به باور ما در راه ما و لطف به مردم اسرائیل گفت:” در توییتر ارسال اوایل روز سه شنبه.

خروج نظرسنجی ها حزب لیکود داد و همفکر احزاب 60 از پارلمان 120 کرسی است.

نتانیاهو اسرائیل جنگیدند سوم انتخابات در کمتر از یک سال در زیر ابری از اتهام فساد مالی که او را انکار می کند.

چهار دوره نخست وزیر که سران جناح راست حزب لیکود به حال موفق به امن حاکم بر اکثریت در مجلس قانونگذاری در انتخابات برگزار شده در آوریل و سپتامبر.

نظر سنجی در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی پیش بینی کرده بود بیشتر بست. اما نظر سنجی های پخش شده توسط اسرائیل سه اصلی کانال های تلویزیونی پس از رای گیری به پایان رسید نشان داد که حزب لیکود کشیدن جلوتر از میانه آبی و سفید حزب به رهبری سابق سازمان Benny Gantz.

هر سه نظرسنجی های خروج حزب لیکود داد و همفکر احزاب 60 از پارلمان 120-صندلی فقط یک کوتاه از اکثریت. در طول مبارزات انتخاباتی جناح راست و احزاب مذهبی تا به حال متعهد به پیوستن به یک حزب لیکود به رهبری دولت ائتلافی.

نتایج واقعی که تفاوت در گذشته از خروج سنجی منتشر خواهد شد در روز سه شنبه.

یک سخنگوی حزب گفت: نتانیاهو خواهد تحویل یک “پیروزی گفتار” در 21:45 به وقت تهران در تل آویو.

برتر که تحت جنایی کیفرخواست برای رشوه و تقلب و نقض اعتماد است و نه از نظر قانونی ملزم به استعفا او به عنوان چهره اتهامات در دادگاه مگر اینکه او محکوم است و خسته از همه خود را تجدید نظر.

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>