نتانیاهو اعلام پیروزی در اسرائیل انتخابات در یک سال


تل آویو: مایکروسافت کردن خود از بلندی جنایی محاکمه نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو مدعی پیروزی پس از خروج سنجی نشان داد او به رهبری حزب لیکود خود را برای اول پایان محل در انتخابات ریاست جمهوری این کشور سوم در کمتر از یک سال.

اما آن را هنوز روشن که آیا نتانیاهو و متحدان آن خواهد مارشال اکثریت 120 کرسی پارلمان یا کنست که نتانیاهو نیاز به حکومت است.

“غول پیروزی برای اسرائیل” نتانیاهو 70 توییتی پس از پیش بینی منتشر شد.

Election campaign posters show Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu at his party's headquarters before the election results are announced in Tel Aviv, Israel.

انتخابات پوستر نشان می دهد نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در مقر قبل از انتخابات اعلام نتایج در تل آویو, اسرائیل.اعتبار:AP

و خود را آشکار پیروزی, اگر پیش بینی ها از عهده رسمی نتایج شیرجه می تواند کشور را به یک بحران قانون اساسی بیش از اینکه یک رهبر در مواجهه با جنایت به اتهام فساد مالی باید مجاز به تشکیل یک دولت.

تبلیغات

70 سال نخست وزیر – یک polarising شکل که طولانی فعالیت سیاسی به ارمغان آورده است او را ستایش حامیان و همچنین خشمگین منتقدان – صدا جوشان بیش از نتایج.

“ما برنده تشکر به باور ما در راه ما” او در توییتر نوشت اوایل روز سه شنبه. پرچم تکان دادن هواداران خود در مقر حزب لیکود به جشن می گیرند.

در مقابل خلق و خوی غم انگیز در ستاد رقیب خود Benny Gantz آبی و سفید حزب اگر چه سابق ارتش را بلافاصله واگذار شکست. در توییتر او تشکر حامیان او اما در رام تن.

“من ادامه خواهد داد برای مبارزه از طرف شما” نوشت: Gantz که سعی در ایجاد یک مورد به رای دهندگان که نتانیاهو بود که از نظر اخلاقی نامناسب به خدمت گرفت اما انتقاد برای بدون زرق و مبارزه است.

نتیجه به نظر می رسد به شکستن بیش از یک سال از تلخ و بن بست سیاسی که در آن نتانیاهو و Gantz مبارزه به مجمل پس از اتمام در انتخابات در آوریل و سپتامبر و نه قادر به سنگ فرش با هم یک اکثریت پارلمانی.

بسیاری از اسرائیلی ها مخوف چشم انداز یکی دیگر از انتخابات. اما با وجود ترس از رای دهندگان خستگی بعد از قبلی انتخابات دوشنبه رای رانده شد قوی مردم در انتخابات به ویژه در پایگاه های از نتانیاهو ،

خروج سنجی در اسرائیل اصلی کانال های تلویزیونی پیش بینی شده است که نتانیاهو محافظه کار لیکود با آن مذهبی-ناسیونالیستی همکاران را جلب 60 صندلی – یکی از اکثریت را در کنست ،

مرکز-بلوک چپ به رهبری Gantz آبی و سفید حزب پیش بینی شده بود به پیروزی 52 تا 54 کرسی است. اما خروج سنجی گاهی اوقات انشعاب رسمی از نتیجه که نمی شد انتظار می رود تا اواخر روز سه شنبه و یا چهارشنبه.

یک سخنگوی حزب لیکود گفت که پس از خروج سنجی منتشر شد نتانیاهو تلفنی رهبران احزاب که در حال حاضر همکاری با حزب لیکود و “آنها توافق کردند که به شکل یک قوی دولت ملی در اسرائیل به زودی.”

اگر نتانیاهو پیش بینی لبه, دارای, چالش های قانونی انتظار می رود که آیا انتخابات ویکتور است که تحت کیفرخواست می تواند با توجه به ماموریت تشکیل دولت جدید – چیزی که سر از پیشرو رای گرفتن حزب است که معمولا خواسته را انجام دهد.

تحلیلگران گفت: اوایل پیش بینی به نظر می رسید به تحمل کردن رهبر شهرت به عنوان یک کمال سیاسی بازمانده.

“در حالی که ما باید منتظر نتایج نهایی بدون شک وجود دارد که نخست وزیر نتانیاهو برنده سیاسی قابل توجهی دستور از مردم اسرائیل گفت:” Yohanan Plesner رئیس جمهور اسرائیل دموکراسی موسسه. “در همان زمان کشور عنوان شده است نسبت به قانون اساسی تردید است.”

اگر او تضمین پیروزی نتانیاهو به نظر می رسد آماده به استفاده از قدرت خود را به تلاش برای تضعیف دادگاه علیه او. متحدان خود در حال حاضر گفت: آنها به دنبال تصویب یک قانون است که مانع و یا توقف پیگرد قانونی هر گونه نشسته نخست وزیر.

اما حقوقی کارشناسان تردید دارند که چنین اقدامی حتی در صورت تصویب به سرعت می تواند تحت تاثیر قرار دوره آزمایشی به مجموعه آغاز خواهد شد بسیار به زودی در 17 مارس است.

نتانیاهو متهم به گرفتن رشوه و تقلب و نقض اعتماد, اولین نخست وزیر اسرائیل برای تحت تعقیب بود در حالی که در دفتر.

دادستان است که اتهام او در سه جداگانه پرونده های جنایی گفت: نتانیاهو پذیرفته اسراف هدیه و استفاده نامناسب اقدامات به تلاش برای نفوذ در پوشش رسانه ای. نخست وزیر برافراشته در برابر آنچه که او خواستار یک تقلب سیستم قضایی خواستار اتهامات علیه او را “جادوگر شکار.”

این کمپین زشت یک به پایان رسید. در روز انتخابات نتانیاهو در حساب های رسانه های اجتماعی نشان داد که گمراه کننده ویرایش ویدئو است که در آن من من کننده Gantz به نظر می رسد به یک جمعیت به رای در برابر آبی و سفید ، در واقع Gantz به نام برای پشتیبانی.

نتانیاهو همانطور که در گذشته رای دریافت preelection افزایش از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در ماه ژانویه رونمایی از میانه برنامه است که کمک های مالی بیشتر از اسرائیل خواسته اما این که فلسطینی ها در نظر ناقوس مرگ خود را به استقلال امیدوار است.

A man and his daughter vote during elections in Tamra, an Arab town in Israel.

یک مرد و دختر خود را به رای دادن در انتخابات در طمرة, یک عرب شهر در اسرائیل است.اعتبار:AP

در طول زمان خود را در اتاق تهمت نیز دست نتانیاهو دیگر امتیازات قابل توجهی که معکوس آمریکا از سیاست از جمله حرکت ما Eembassy به اورشلیم و به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت بیش از بلندی های جولان را از سوریه در سال 1967.

فلسطینی crestfallen در پیش بینی نتیجه رای. “حل و فصل الحاق و آپارتاید را برنده انتخابات اسرائیل,” صائب عریقات بیست و نهم دیرین فلسطینی مذاکره در توییتر نوشت.

به عنوان او انجام داده است قبل از قبلی رای نتانیاهو متعهد به حرکت به سوی الحاق شهرک های یهودی نشین در کرانه اگر او قادر به تشکیل یک دولت. بسیاری از جهان خارج در نظر شهرک های غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

در آخرین رای گیری در ماه سپتامبر Gantz آبی و سفید برنده یک صندلی مجلس از نتانیاهو و ژنرال بازنشسته امیدوار به بازی و یا پیش افتادن از آن عملکرد. او به دنبال نژاد یک رفراندوم در مورد نتانیاهو شخصیت تشبیه او به یک کانگستر.

دو حزب اصلی مشابه نمایش در مسائل امنیتی از جمله در ایران و ارتباط با فلسطینی ها. اما Gantz است evinced باز بودن بیشتر به مذاکره فلسطینی که پیش بینی شده است که در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اما با موانع طاقت فرسا.

شهروندان عرب اسرائیل را تا حدود یک پنجم رای دهندگان و در آخرین رای, عرب احزاب با تشکیل یک بلوک به نام مشترک, لیست که انجام شده به شدت garnering 13 کرسی مجلس. Preelection نظر سنجی پیشنهاد افزایش پشتیبانی از آن است که به نظر می رسد از عهده نظرسنجی های خروج.

در طول مبارزات انتخاباتی نتانیاهو به دنبال ملتهب خود را ملی پایه با هشدار داد که Gantz اگر پیروز خواهد بستگی عرب احزاب پارلمانی پشتیبانی می کند.

چرا که احزاب کوچکتر می تواند kingmakers تحت اسرائیل, سیاسی, سیستم, نهایی نمایش توسط ملی گرایان افراطی سکولار حزب Yisrael Beiteinu خواهد شد از نزدیک تماشا کردند.

این حزب به رهبری آویگدور لیبرمن یک مهاجر از اتحاد جماهیر شوروی سابق و سابق وزیر دفاع که متحد سابق نتانیاهو اما دو حال سقوط کردن و نه تیم در طول نخست وزیر قبلی تلاش برای تشکیل یک دولت ائتلافی.

Anshel Pfeffer نوشت که یک بیوگرافی از نتانیاهو گفت: در سایت های جناح چپ هاآرتص روزنامه که یک پیروزی برای کهنه سیاستمدار خواهد بود “خیره کننده باز گشت” برای یک مرد “که دروغ نمی گوید پس از یک شکست”.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>