نتانیاهو Gantz گردن و گردن در آستانه سومین انتخابات اسرائیل در یک سال

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رقیب خود را Benny Gantz بودند بسته بندی تا یکی دیگر از تلخ انتخابات روز یکشنبه یک روز قبل از رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند و برای بار سوم در 12 ماه.

تبلیغات

نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر متهم شده است در چندین فقره از فساد است اما مبارزه به شدت به حفظ قدرت را در دستان خود.

پس از بی نتیجه انتخابات در آوریل و سپتامبر آخرین نظر سنجی قرار دادن دو حریف گردن و گردن در یک خسته کننده سیاسی مسابقات سه گانه.

با توجه به پیش بینی های نتانیاهو جناح راست حزب لیکود و Gantz را میانه رو آبی و سفید خواهد داد پیروزی 33 کرسی از 120 عضو کنست اسرائیل در پارلمان اروپا در روز دوشنبه نظر سنجی.

که نتیجه خواهد بود تقریبا یکسان به دور قبلی و پس از آن هر رهبر سعی کردم و موفق به تشکیل یک دولت.

در جدا تلویزیون مصاحبه شنبه شب Gantz و نتانیاهو پاره پاره به هر یک از دیگر.

نتانیاهو گفت: خصوصی کانال 12 که حریف خود را تزئین رئیس سابق اسرائیل نیروهای مسلح شد “مناسب نیست به نخست وزیر” اسرائیل است.

“او ضعیف است و او را یک رهبر” وقت گفت.

همان مصاحبه زودتر خواسته Gantz اگر او را در پیوستن به ائتلاف تحت نتانیاهو اگر دور سوم نیز موفق به تولید یک برنده روشن.

“وجود دارد وضعیت که در آن من خواهد شد نشستن در زیر نتانیاهو به عنوان نخست وزیر در زمانی که او سه اتهامات او” Gantz پاسخ داد.

مردم در انتخابات

این نظر سنجی نشان می دهد که حتی با مربوطه متحدان – حق و یهودی ارتدوکس احزاب برای نتانیاهو و چپ میانه برای Gantz – نه طرف می تواند جمع آوری 61 کرسی لازم را برای تشکیل یک ماندگار ائتلاف.

با یک کشور تا حد زیادی بی سه انتخابات عمومی در کمتر از یک سال همراه با شهرداری سنجی در بین رای دهندگان بزرگ ناشناخته است.

مجبور است که نامزدها برای قرار دادن انرژی اضافه به تقویت مشارکت مردم است.

“من تشویق شهروندان به خارج و رای” Gantz گفت: رادیو در روز یکشنبه ،

“شما نمی توانید فقط نشستن در خانه و کلیک کردن بر روی زبان خود میگفتند:” Oy vey! در اینجا چه میگذرد؟’ رای گیری مهم است,” او گفت:.

عرب آرا

در ماه سپتامبر انتخابات میزان مشارکت در انتخابات به طور غیر منتظره افزایش 1.5 درصد به 70 درصد در مقایسه با آوریل تا حد زیادی با توجه به موج غیر منتظره ای در رای.

اسرائیل احزاب عربی متحده در مفصل لیست اتحاد به دست آورد 13 کرسی کنست را, آنها را, سومین گروه پس از آبی و سفید 33 و حزب لیکود را 32.

این زمان در اطراف آنها امید به بهتر انجام دهد و هنوز هم با توجه به رای دهندگان عرب’ آمریکا به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث صلح خاورمیانه طرح که مورد حمایت هر دو نتانیاهو و Gantz.

“ما می خواهیم از سقوط نتانیاهو زیرا او بزرگترین inciter علیه شهروندان عرب و پدرخوانده از “معامله قرن’,” مواضع رهبر Ayman عوده گفت: با استفاده از یک نام مستعار رایج برای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

طرح تایید دولت یهودی را از اولویت های اصلی در هزینه فلسطینی که به هیچ ورودی به تهمت و ابتکار را رد کرد و آن را بلافاصله.

روز یکشنبه نتانیاهو متعهد به ضمیمه قطعات کلیدی از کرانه در “هفته” اگر دوباره انتخاب شود.

در مصاحبه با رادیوی عمومی اسرائیل گفت: الحاق استراتژیک بسیار مهم دره اردن و دیگر نقاط غرب بانک خود را اولویت است.

“است که اتفاق می افتد در هفته دو ماه در بسیاری از, من امیدوارم که او گفت:” در این مصاحبه پخش 24 ساعت قبل از انتخابات برنامه ریزی شده بود به باز کردن.

اما سابق وزیر دفاع آویگدور لیبرمن همچنین سابق نتانیاهو متحد را متهم به نژادپرستی نخست وزیر از درگیر شدن در خالی شعارهای سیاسی.

لیبرمن که ریاست ملی Yisrael Beiteinu و ممکن است دوباره در موقعیت kingmaker دوشنبه زیر رأی کرد و گفت: “ironclad اطلاعات” که نتانیاهو نظرات به دره اردن شد حداقل تا حدودی مانور.

“چند روز پیش آن را برای من روشن شد که او با ارسال یک پیام به (اردن) ملک عبدالله (گفت) ‘نگران نباشید فقط آن انتخابات وجود خواهد داشت هیچ الحاق دره اردن’,” لیبرمن گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی.

Coronavirus اثر

وجود دارد یکی دیگر از عنصر جدید در این دور سوم – رمان coronavirus.

طی 10 روز انتخابات به اشتراک گذاشته است اخبار رسانه های جهانی COVID-19 اپیدمی آن رسیده است اسرائیل با شش رسما تایید موارد عفونت است.

مقامات هشدار داده اند که ترس از کروناویروس جدید انتقال پر بسته بندی شده در مراکز رای دهی می تواند تاثیر مشارکت رای دهندگان.

امنیت داخلی وزیر گیلاد Erdan هشدار داده است در برابر بالقوه تلاش برای گسترش شایعات نادرست در مورد شیوع بیماری به منظور کاهش میزان مشارکت.

نتانیاهو در دادگاه

نتانیاهو پیوند دادگاه باز می شود در 17 مارس در اورشلیم. در ماه نوامبر 70 ساله است که صرف 14 سال به عنوان نخست وزیر شد تنها رئیس دولت در تاریخ اسرائیل به متهم در حالی که در دفتر.

متهم به دریافت نامناسب هدیه و ارائه یک غول رسانه پر سود و با تغییرات در ارز به صورت مطلوب پوشش او به اتهام فساد و اختلاس و نقض اعتماد.

تحقیقات نشان می دهد که رای دهندگان اسرائیلی از جمله بنیامین نتانیاهو حامیان مراقبت در مورد اتهامات جنایی علیه او گفت: رئيس جمهور از موسسه دموکراسی اسرائیل فکر می کنم تانک Yohanan Plesner.

“اعداد نشان می دهد که حدود یک سوم از کسانی که خود را شناسایی به عنوان جناح راست رای دهندگان بسیار ناراحت کننده و یا فکر می کنم آن است که غیر ممکن است برای کسی که برای ادامه خدمت به عنوان یک نخست وزیر پس از تحت تعقیب” Plesner به خبرگزاری فرانسه گفت.

اما که “لزوما به این معنی نیست که آنها در حال رفتن به تغییر رای خود را در الگوهای,” او اضافه شده توضیح داد که شخصی میل برای نخست وزیر و سیاست های خود را ممکن است به اثبات كرد.

Plesner توضیح داد که 70 درصد از حامیان حزب لیکود به سادگی رد کیفرخواست برسد و “با انگیزه های سیاسی.”

که موقعیت است “مضحک” او گفت:, اما اشاره کرد که نتانیاهو به حال به طرز ماهرانه ای موفق به متقاعد کردن برخی که او درگیر در مشروع سیاسی “wheeling و خرید و فروش” نه فساد.

در Gantz تجمع در تل آویو, Avi, Regev یک زمان طولانی نتانیاهو حامی توضیح داد که چرا او تصمیم به تغییر طرف و تبدیل شدن به یک آبی و سفید فعال.

“بی بی فوق العاده بود نخست وزیر گفت:” Regev با استفاده از برتر نام مستعار.

اما Regev استدلال نتانیاهو به حال چرخد و از متمرکز بودن اسرائیل را در اولویت بودن مصرف شده توسط خود را به نگرانی های شخصی در حال حاضر از جمله فساد محاکمه.

“امروز آن را بیشتر” است که آن را خوب است برای بی بی یا نه؟’ این من نمی خواهم” او گفت:.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>