نتانیاهو آینده در شک Gantz برنده فرصت برای تشکیل دولت


قدس: اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین روز یکشنبه اعلام کرد که مخالفان رهبر Benny Gantz خواهد بود با توجه به اولین فرصت برای تشکیل یک دولت جدید پرتاب آینده سیاسی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به شک.

Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل.اعتبار:European Pressphoto Agency

نتانیاهو حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب در مارس 2, انتخابات – اسرائیل سوم در کمتر از یک سال – اما با کوچکتر مذهبی و ملی متحدان او موفق به دریافت حمایت از تنها 58 قانونگذاران در طول مشاوره در یکشنبه ترک حزب لیکود سه کرسی کمتر از اکثریت لازم.

Gantz آبی و سفید دریافت حمایت از احزاب به نمایندگی از 61 کرسی اکثریت باریک است. این احزاب نیز تقسیم شده و مشخص نیست که آیا Gantz موفق خواهد شد در کنار هم قرار دادن یک ائتلاف.

رئیس جمهور احضار کرده بود نتانیاهو و Gantz به یک جلسه اضطراری به امید شکستن بن بست است که با فلج شدن سیستم سیاسی است. رئیس جمهور مسئول است برای تعیین نامزد او فکر می کند بهترین شانس بودن قادر به تشکیل یک دولت تامین اکثریت مجلس.

تبلیغات

با رقیب طرف به طور مساوی تقسیم شده پس از آخرین انتخابات یک دولت وحدت ممکن است تنها راه خروج از این بن بست که می آید به عنوان دولت مواجه و به طور فزاینده ای جدی coronavirus تهدید.

مخالفان عمیقا تکه تکه – با پیامک مشترک لیست و فوق العاده ملی Yisrael Beitenu در میان آنها – دادن Gantz باریک شانس بودن قادر به سنگ فرش با هم یک دولت است.

Yisrael Beitenu را در رهبری آویگدور لیبرمن و دو نفر از اعضای Gantz خود آبی و سفید می گویند که آنها خواهد شد حاضر به عنوان بخشی از دولت که متکی بر حمایت از مفصل لیست. یکی دیگر قانونگذار در اصل حمایت از Gantz حاضر به تایید هر دو طرف است.

لیبرمن گفت: رئیس جمهور که او از Gantz, اما, نیز نامیده می شود برای شکل گیری یک “اورژانس” دولت وحدت ملی برای مقابله با کروناویروس تهدید.

نتانیاهو در خود سرپرست, نقش دعوت کرده است Gantz به پیوستن به او در مواقع اضطراری دولت است. Gantz اتحاد چپ درب باز به چنین آرایش بلکه رد ارائه می دهد به عنوان مانور.

Blue and White party leader Benny Gantz arrives at party headquarters in Tel Aviv after the March 2 election.

آبی و سفید رهبر حزب Benny Gantz می رسد در دفتر مرکزی حزب در تل آویو پس از 2 مارس انتخابات.اعتبار:AP

Rivlin نام فوری قطعنامه به خصوص با کروناویروس خطر سلامت اسرائیلی ها.

“هر کسی که به تماشای اخبار در روزهای اخیر می داند که این زمان محاکمه است و این نه به طور منظم مشاوره,” او گفت:.

“ما باید در حال حاضر مقابله با تشکیل دولت در اسرع وقت … در این مجموعه ،

در طول هفته گذشته coronavirus ترساندن است تحت الشعاع این کشور را متزلزل بن بست سیاسی که می آید به نتانیاهو آماده برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو کردم مهم تاخیر در یکشنبه هنگامی که اورشلیم دادگاه رسیدگی به پرونده به تعویق افتاد محاکمه او برای دو ماه به دلیل محدودیت های متصل به شیوع کروناویروس.

نتانیاهو برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه به صورت اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در ارتباط با یک سری از رسوایی. اما پس اضطراری بهداشت اقدامات دولت تصویب محدود کردن تجمع مردم در مکان های عمومی, دادگاه اعلام کرد که آن را عقب هل دادن شنوایی تا زمانی که ممکن است 24.

نتانیاهو متهم به دریافت هدایای گران قیمت از دوستان ثروتمند و ارائه به تبادل سوغات قدرتمند با رسانه های مقتدر. طولانی-حکم رهبر اسرائیل را انکار هر گونه تخلف و می گوید: او قربانی یک رسانه-هماهنگ شکار ساحره.

پس از نتانیاهو اعلام کرد سری جدیدی از کروناویروس مربوط به محدودیت اواخر روز شنبه از جمله محرومیت از تجمع بیش از 10 نفر به وزارت دادگستری اعلام وضعیت اضطراری در دادگاه به عنوان به خوبی.

خیلی از کشور زمین به یک وقفه پنج شنبه با مدارس و مراکز و مکان های سرگرمی و تعطیل. کارکنان تشویق به کار از خانه و سخت محدودیت قرار داده شده اند و در تعاملات شخصی.

این ویروس به بیش از 100 کشور آلوده بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5700. در اسرائیل برخی از 200 نفر آلوده شده اند با هیچ تلفات هنوز به عنوان شدید به نظر می رسد اقدامات را ثابت کرده اند موثر است.

نتانیاهو مشکلات قانونی بود در مرکز اسرائیل اخیر انتخابات پارلمانی سوم چنین رای در کمتر از یک سال. همانطور که در انتخابات قبلی در ماه آوریل گذشته و در ماه سپتامبر به آوریل 2 رای نیز به پایان رسید inconclusively.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>