Netflix به برتر ESPN “آخرین رقص” برای ایالات متحده مشترکین در ماه جولای

Netflix آوردن “آخرین رقص” مجموعه مستند در مورد مایکل جردن و ’90s شیکاگو بولز تیم به آمریکا در تابستان امسال است.

ESPN “آخرین رقص” شرکت-تولید شده با Netflix عرضه این یکشنبه گذشته (مارس 19) در شبکه ESPN و در Netflix بکشد در خارج از ایالات متحده 10 قسمت سری اجرا خواهد شد به مدت پنج هفته در ESPN و Netflix در سطح بین المللی از طریق مارس 17 قبل از آن بازدید Netflix آمریکایی خدمات.

“آخرین رقص” راه اندازی خواهد شد در Netflix بکشد ایالات متحده در جولای 19, این شرکت اعلام کرد به عنوان بخشی از آن در سه ماهه اول سال 2020 اعلام درآمد. این پرچم در حال اهتزاز مشبک نزدیک به 16 میلیون مشترک در Q1 نسبت به COVID-19 قرنطينه بیش از دو برابر برآورد قبلی خود را.

برای ESPN — درد و رنج از فقدان زندگی ورزشی — دو قسمت از “آخرین رقص” یک رأی سر و صدا ارائه به طور متوسط 6.1 میلیون بیننده و ساخت آن cabler ترین-مشاهده مستند به تاریخ. در Netflix بکشد درآمد Q1 مصاحبه سه شنبه رئیس محتوای افسر Ted Sarandos گفت: شرکت “به طور مشابه دیدم زیادی مشاهده در سراسر جهان در دو قسمت از” آخرین رقص,'” اما او نمی ارائه معیارهای خاص.

“این یک پیروزی برای ما و ESPN و یک پیروزی بزرگ برای طرفداران بسکتبال ایم که بسیار گرسنه برای برنامه نویسی جدید” Sarandos گفت. او گفت که به دلیل “پیچیدگی حقوق و فیلم” آن شده اند که بسیار دشوار است برای هر دو ESPN یا Netflix بکشد برای تولید “آخرین رقص” به طور مستقل.

“آخرین رقص” به کارگردانی جیسون Hehir (“The Fab Five,” “The ’85 خرس” “آندره غول پیکر”), ویژگی های که قبلا منتشر نشده فیلم از بولز’ فصل 1997-98. به طور جداگانه برای ترویج ESPN آمریکا خطی پخش برنامه نویس را ESPN Plus اشتراک-خدمات جریان است در حال اجرا یک سری همراه “جزئیات: 1998 شیکاگو بولز” شامل Dennis Rodman, Steve Kerr و سر مربی فیل جکسون شکستن کلید بازی ها و لحظات از آن فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>