Netflix بکشد ‘Red Notice’ توقف تولید بیش از Coronavirus

پس از خاموش کردن تولید در “غریبه همه چیز” و چندین پروژه دیگر را نیز Netflix بکشد تصمیم گرفته است به طور موقت توقف تولید در “قرمز متوجه” با بازی Dwayne Johnson, Gal Gadot و رایان رینولدز.

فیلم شده بود تیراندازی در سراسر جهان از ماه فوریه بود اما به تازگی نقل مکان کرد و تولید خود را به آتلانتا. جانسون اعلام کرد در Instagram و انواع آن را تایید کرده است. در طول دو هفته وقفه بازیگران و خدمه هنوز هم می شود پرداخت می شود.

مشخص نیست که شلیک شد به پایان هر چند این فیلم تا به حال نشده بود با توجه به تاریخ انتشار پس از رفتن به تولید.

جانسون reteams خود را با “آسمان خراش” و “اطلاعات مرکزی” نویسنده و کارگردان Rawson Marshall Thurber برای “قرمز توجه کنید.” او نقش اینترپل مامور وظیفه با تصرف بیشتر-می خواستم هنر دزد در جهان است.

این فیلم تولید خواهد شد با بازگشت “آسمان خراش” تیم از جمله کمال فلین برای فلین تصویر Co.; جانسون دنی گارسیا و مشعر گارسیا برای هفت دلار محصولات; و Thurber برای خود بد نسخه, Inc. اسکات شلدون به عنوان تهیه کننده اجرایی.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>