اقتباس از کره آخرالزمانی فیلم “Snowpiercer” به یک سریال تلویزیونی آمریکایی در زمان پر سفر چندین ساله. و بود که حتی قبل از coronavirus همه گیر آورده دوز زندگی واقعی فاجعه به جهان درست قبل از راه اندازی.

در حال حاضر تی ان تی است که در مورد به برتر نشان می دهد در مورد افراد جدا شده در داخل خانه به منظور زنده ماندن در یک دنیای دیوانه فقط به عنوان مخاطبان در حال تجربه تا حدودی شرایط مشابه است. اما به جای کنار گذاشتن نشان می دهد این شبکه است که با تکیه به غیر منتظره و زمان و حتی نقل مکان کرد تا برتر از مارس 31 مارس 17.

“مردم خانه به تماشای تلویزیون می گوید:” برت Weitz, مدیر کل از مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS و TruTV. “آنها می خواهند فرار و آنها می خواهند سرگرمی. مهم نیست که چه چیزی اتفاق می افتد, مردم می خواهند که قطع. اگر چه این یک دور از ذهن قضیه من فکر می کنم در این روز و سن آن را تبدیل به یک کمی کمتر دور از ذهن است اما هنوز هم فرار. مردم می خواهند به نظاره نشست و به تماشای [‘Snowpiercer’] با بیشتر از یک لحظه از اذعان و حس درک به دلیل آنچه که همه ما در برخورد با حق در حال حاضر.”

“Snowpiercer” در حال حاضر با آن مواجه showrunner تغییرات (از جاش فریدمن به Graeme Manson) دو مدیران (Scott Derrickson و سپس James Hawes) شبکه معاوضه (از TNT به TBS و بازگشت دوباره) و تاخیر در راه اندازی تاریخ در نهایت قبل از ساخت آن را به هوا — درست در وسط یک جهانی همه گیر.

“من در زندگی حرفه ای من آن را آسان آنهایی که به ندرت کار می گوید:” تهیه کننده اجرایی Marty Adelstein که فردا Studios به دست آمده حقوق به نوبه خود این فیلم را به یک تلویزیون نشان می دهد. “این آنهایی که شما واقعا باید به پور قلب و روح خود را در آن شما باید تمام این موانع است که شما در غلبه بر چون شما پرشور در مورد داستان و مواد — که واقعا خاص هستند. و من واقعا احساس می کنید که راه این است.”

تنها دو ماه پیش از آن به نظر می رسد TNT بود گرفتار در شکستن زمان: بونگ جون هو, مدیر 2013 فیلم که از سری اقتباس شد نان هالیوود به لطف برنده جایزه اسکار موفقیت “انگل.” مانند “انگل” “Snowpiercer” معاملات با مسائل طبقاتی و بی عدالتی اجتماعی در این مورد از طریق یک پست آخرالزمانی داستان نهایی انسان کهنه سوار یک قطار گلوله و به دنبال زنده ماندن آنها به عنوان دایره های یخ زده جهان است. Daveed را از دست Diggs و جنیفر کانلی ستاره نشان می دهد.

Lazy loaded image

Noah Wyle در TNT را sci-fi سریال “Falling Skies”; John Cusack در سال 2009 هیجان انگیز “2012” حسن نیت ارائه میدهد از تی ان تی/Columbia Pictures

اما زمان همه چیز است و در حال حاضر ما در واقع زندگی در یک نیمه dystopian جهان و حقیقت از ما واقعیت جدید هم می تواند کمک کند و یا مانع علاقه نشان می دهد بسته به اینکه چگونه مخاطبان هستند در واقع احساس زمانی که “Snowpiercer” در نهایت باعث می شود آن را به هوا. “من فکر می کنم [مخاطبان] دیده می شود خود را در جهان متزلزل وارونه و آنها در حال رفتن به واقعا به این ارتباط و اتصال به این” Adelstein می گوید.

منسون اذعان می کند او می رود به عقب و جلو در این که آیا آن یک لحظه خوب برای راه اندازی. “من معتقدم که برای برخی از مردم این است که بیش از حد نزدیک به خانه در حال حاضر,” او می گوید. “اما پس از آن من فکر می کنم که مردم را مانند تجارب این فرار که ما در زمانی که ما متعهد به یک سری این روزها زمانی که آنها در حال برش نزدیک به استخوان است. پیام مهم تر می شود — برخی از این عمیق تر تم مورد کلاس تقسیم مهاجرت, بازداشت, حبس.”

“Snowpiercer” یکی از چندین آخرالزمانی را نشان می دهد اکران در تلویزیون در ماه های آینده. دیگران شامل: AMC بعدی “Walking Dead” spinoff سریال “جهان فراتر از آن” در اصل میله میله برای مارس 12 اما تحت فشار قرار دادند به بعد از این سال; CBS همه دسترسی’ “ایستاده” بر اساس یک Stephen King رمان در مورد یک طاعون است که decimates جمعیت جهان و بر روی عرشه برای پاییز و FX “Y” میله میله برای شروع به تیراندازی در این ماه اما با تاخیر توسط coronavirus تولید کار توقف.

اگر چه مخاطبان ممکن است خاموش با چنین شدید داستان سرایی در این لحظه آمار اولیه به نظر می رسد برای نشان دادن فقط مخالف است. در ابتدا از همه گیر Netflix بینندگان رنگی به سال 1995 فیلم “شیوع” در مورد بحران ابولا و “2012” در سال 2009 فیلم در مورد رویدادهای سیگنالینگ پایان جهان با توجه به streamer نمودار از پربیننده ترین برنامه های.

“من فکر می کنم مخاطبان همیشه گرسنگی برای آخرالزمانی داستان از آنجا که آنها به طور معمول ارائه امید و یا برخی از قطعنامه می گوید:” نیل بائر که اجرایی تولید شده فصل 3 از Netflix بکشد کیفر ساترلند کاخ سفید درام “تعیین شده بازمانده” داد و آن را یک بیماری همه گیر داستان. “اکثر آخرالزمانی را نشان می دهد و یا فیلم ممکن است تلخ اما آنها در مورد مبارزه برای زنده ماندن — و ما محکم بر روی امید روزهای بهتری که آنها ارائه دهد.”

End-of-the-world series مشخصه از تلویزیون در 2010s رهبری “The Walking Dead” که شد پربیننده ترین پایه کابل نشان می دهد در تاریخ است. در ارتفاع آن زامبی سری تحت تسلط همه از تلویزیون در بزرگسالان 18-49 از جمله همه چیز را بر روی شبکه های پخش. دیگر dystopian tales ساخته شده است که یک چلپ چلوپ در دهه گذشته بودند Hulu را “کنیز داستان,” ان بی سی “انقلاب” ایالات متحده آمریکا “مستعمره” Syfy است “12 Monkeys” The CW را “100” و حتی فاکس کمدی “آخرین مرد روی زمین است.”

Lazy loaded image

AMC را “مرده راه رفتن” است پربیننده ترین پایه کابل نشان می دهد در تاریخچه; الیزابت ماس (پیش زمینه) و Ann Dowd در Hulu را “کنیز داستان.” حسن نیت ارائه میدهد از Hulu/AMC

TNT در بر داشت موفقیت با دو نشان می دهد در subgenre: بیگانه-تهاجم, هیجان انگیز “سقوط آسمان” و اکشن-ماجراجویی “آخرین کشتی” در مورد نیروی دریایی خدمه یک کشتی وظیفه با صرفه جویی در بشریت پس از یک بیماری همه گیر دستمال مرطوب از بسیاری از جمعیت جهان است.

با توجه به ناگهانی ارتباط “آخرین کشتی” TNT آغاز پخش سه قسمت از این سری (که زد از سال 2014 تا 2018) هر سه شنبه در نیمه شب.

“که نشان می دهد در مورد شجاعت و پشتکار برای زنده ماندن” Weitz می گوید: “و یک علت نجیب در مرکز آن و یک قهرمان بزرگ. خواهیم دید که چگونه “آخرین کشتی’ همچنان در حال انجام است. مردم می خواهند قهرمان. آنها می خواهند کسی که منجر به اتهام.”

همچنین در کانون توجه است که سال گذشته نشنال جئوگرافیک سری “داغ در منطقه” بر اساس داستان واقعی از دکتر نانسی Jaax (Julianna Margulies) را به عنوان او کار می کرد به توقف احتمالی ویروس ابولا شیوع در ایالات متحده آمریکا

“من قطعا با گرفتن مقدار زیادی از تلفن و یا ایمیل از دوستان درخواست در مورد ‘منطقه گرم و آنچه که من می دانم در مورد ویروس ها می گوید:” تهیه کننده اجرایی کلی Souders. “ما واقعا سعی در دریافت حقایق علمی در مقابل مردم در راه است که امیدوارم جذاب بود. وجود دارد قطعا اطلاعات شما می توانید از آن حتی اگر آن را بر اساس در سال 1989 و چه آنها می دانستند در مورد ویروس ها متفاوت است از آنچه در حال حاضر می دانند. … من احساس می کنم زمان خوبی است برای رفتن به عقب و تماشای فصل 1.”

همکار “داغ منطقه” exec تولید برایان پترسون می گوید هیچ شانسی آنها را مقابله با COVID-19 در آینده شود. “من احساس می کنم این نوع در تاریخ همتراز با 9/11 مانند آن است که راه بیش از حد به زودی به تعمق که” او می گوید. “من فکر می کنم آن خواهد بود بسیار دشوار است با توجه به حساس آن است که در حال حاضر, اما من مطمئن هستم از آن خواهد شد انجام می شود.”

Adelstein می گوید او انتظار وجود دارد تا همچنان اشتها برای “خوب” آخرالزمانی داستان اما “من فکر نمی کنم بلاعوض آنهایی که در حال رفتن به لزوما آنچه که مردم می خواهید به تماشای.”

به عنوان با موفق ترین مطالب در فضای بینندگان را به نشان می دهد که در آن آنها می توانند ریشه برای یک قهرمان که موجب صرفه جویی در جهان از طریق یک تمثیلی منشور سیاسی فعلی آب و هوا.

“چگونه آن را مربوط به نه تنها در حال حاضر بلکه انسان جهانی وضعیت؟” منسون می گوید. “من هرگز می خواستم برای انجام یک بیماری همه گیر در ‘Snowpiercer’ — آن را تقریبا به نظر می رسید بیش از حد آسان است. بنابراین من خوشحالم که ما خیره حق آن را در صورت. اما همه از این اجتماعی و سیاسی ترک که ما می بینیم با زمان COVID-19 وضعیت کسانی که همان ترک است که در حال آزمایش و سوال برای آینده در ‘Snowpiercer.’ آن زمان به نگاه در ما چگونه به اینجا رسیدیم که من فکر می کنم یک نوع مثبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im