نوادا حزبی تقویت برنی ساندرز’ وضعیت به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده

ورمونت سناتور برنی ساندرز سمان است خود را در مقابل دونده وضعیت در مسابقه برای انتخاب دموکراتیک نامزد خواهد شد که در صورت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

تبلیغات

ساندرز پیش بینی شده است به نفع خود نوادا قفقاز توسط یک حاشیه گسترده ای.

این سناتور ورمونت به یک سخنرانی پیروزی در کابوی ها: آدرس در سن آنتونیو تگزاس در شنبه شب.

“در نوادا ما فقط کنار هم قرار دادن چند نسل, چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور” ساندرز گفت: تشویق هواداران.

او گفت که او احساس اعتماد به نفس در مورد شانس خود را در تگزاس بیش از حد یکی از 14 متحده که رای در روز سه شنبه که سقوط خواهد کرد در مارس 3.

پیروزی در نوادا بیشتر خواهد شد افزایش جلو در حال اجرا نامزدی ساندرز پس از خود را قوی نمایش در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه.

بایدن در جایگاه دوم

ساندرز به حال 47 درصد از شهرستان کنوانسیون نمایندگان در نوادا با حدود 43 درصد از حوزه گزارش شده است.

بایدن بود در دور دوم به ساندرز با 21% اما پیش از شهردار سابق پیت Buttigieg جنوبی خم ایندیانا در مقام سوم با 15%.

“مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما ما زنده است و ما در حال آمدن به عقب و ما میخوایم برنده” بایدن گفت: هواداران در لاس وگاس.

دو زن سناتور در حال اجرا الیزابت وارن و ctq, trailed با وارن برنده 9 درصد و Klobuchar مطابق میلیاردر تام Steyer را 4 درصد.

وارن صحبت اواخر روز شنبه در یک تجمع بزرگ در واشنگتن – که آرا در مارس 10 – متعهد به ماندن در این مبارزه با وجود یک سوم متوسط نشان میدهد.

او خود را تکرار حملات در بلومبرگ ، او را متهم به دنبال “خرید این انتخابات”.

Buttigieg می رود پس از ساندرز

Buttigieg هشدار دموکرات ها در مورد نامزدی ساندرز خود شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی که او به تصویر کشیده شده به عنوان یک ایدئولوگ.

“ما می توانیم شنده یا ایدئولوژیک خلوص یا فراگیر پیروزی. ما هم می توانید تماس مردم نام آنلاین و یا ما می توانیم آنها را به جنبش ما. ما می توانیم یا سفت باریک و پایه و یا باز کردن چادر به یک جدید, گسترده و بزرگ دل آمریکایی ائتلاف” Buttigieg گفت: هواداران در لاس وگاس.

لاتین رای دهندگان حمایت ساندرز

در نوادا Latinos را تشکیل می دهند در حدود 19 درصد از رای دهندگان واجد شرایط. ورودی نظرسنجی نشان داد که بیش از نیمی از آنها حمایت ساندرز یا “Tio برنی” بوده و با نام مستعار.

ساندرز’ مترقی سیاست پلت فرم صحبت می کند به Latinos هسته علایق: مدیکر برای همه, 15 دلار حداقل دستمزد, مهاجرت اصلاحات و از بین بردن بدهی های دانشجویی.

ساندرز برنده بزرگترین سهم از اتحادیه رای

در نتیجه نهایی یک جلسه در مشهور هتل Bellagio در لاس وگاس, Sanders, به پایان رسید با 76 رای و بایدن با 45. هیچ نامزد دیگر به پایان رسید با یک رای.

کارگران در Bellagio که اعضای آشپزی اتحادیه کارگران جریان از این جلسه پس از پشتوانه ساندرز با وجود رهبری خود را ابراز رزرو خود را در مورد طرح بهداشت و درمان.

“من رفتم برای برنی. من نه بزرگ به سیاست اما من دوست دارم چیزهایی که او را به رفتن برای: بدهی وام دانشجویی و مدارس و بهداشت و درمان رایگان” گفت: Aleiza اسمیت 22 ساله خانه دار در Bellagio.

بزرگتر مردم در انتخابات از اوباما در سال 2008 ؟

چهار روز پس از رای گیری اولیه در نوادا در این هفته به خود جلب کرد بیش از 75,000 دموکرات ها بیش از نیمی برای اولین بار رای دهندگان قرار دادن حزب در موقعیت برای پیش افتادن از مردم در انتخابات رکورد 118,000 در سال 2008 زمانی که باراک اوباما نامزدی, هیجانی, حزب.

اما کسانی که رای اولیه تا به حال محسوب می شود همراه با آن بازیگران در شنبه پیچیده روند.

بلومبرگ بافندگی در مسابقه

بایدن در شمارش قوی در کارولینای جنوبی که یک بلوک از رای دهندگان در حالی که سه شنبه متحده به ارمغان بیاورد سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار – که رقابت در چهار اولیه رای گیری متحده اما رو به افزایش بوده است در نظرسنجی ها – به مسابقه.

“نوادا در نتیجه تقویت این واقعیت است که این تکه تکه زمینه قرار دادن برنی ساندرز در سرعت به متراکم کردن مانع نماینده رهبری” بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت.

در توییتر تهمت به نظر می رسد با بهره گیری دموکراتیک مسابقه.

“به نظر می رسد مانند دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا است. بایدن و بقیه نگاه ضعیف و هیچ راه کوتاه مایک می توانید راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود پس از بدترین بحث عملکرد در تاریخ از بحث ریاست جمهوری. تبریک برنی & اجازه ندهید که آنها آن را به دور از شما!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: با استفاده از نام مورد “مینی مایک” را به عنوان یک مرجع به بلومبرگ.

نوادا مقامات حزبی و رای دهندگان در سایت های مختلف در روز شنبه گزارش رای گیری قوانین سردرگمی محاسبه اشکالات و تاخیر در گزارش برگه – با وجود تلاش ها برای جلوگیری از این مسائل است که گرفتار آیووا قفقاز در اوایل این ماه.

سوم دولت در تقویم اصلی برای اولین بار به منعکس کننده نوع متنوع رای دهندگان که رای در سراسر 14 متحده در روز سه شنبه.

اگر ساندرز می آید از سه شنبه با ملاحظه نماینده رهبری آن را تبدیل به بسیار دشوار است برای هر یک از نامزدهای دیگر به عقب.

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>