نوادا تقویت برنی ساندرز’ وضعیت به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک

صادر شده در:

برنی ساندرز سمان است خود را frontrunner وضعیت در مسابقه برای انتخاب دموکراتیک نامزد خواهد شد که در صورت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

تبلیغات

ساندرز پیش بینی شده است به نفع خود نوادا قفقاز توسط یک حاشیه گسترده ای.

این سناتور ورمونت به یک سخنرانی پیروزی در کابوی ها: آدرس در سن آنتونیو تگزاس در شنبه شب.

“در نوادا ما فقط کنار هم قرار دادن چند نسل, چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور است.” ساندرز گفت: تشویق هواداران.

او گفت که او احساس اعتماد به نفس در مورد شانس خود را در تگزاس بیش از حد یکی از 14 متحده که رای در روز سه شنبه در مارس 3.

پیروزی در نوادا بیشتر خواهد شد افزایش جلو در حال اجرا نامزدی ساندرز پس از خود را قوی نمایش در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه.

بایدن در جایگاه دوم

بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق در آمد و در دور دوم به ساندرز با حدود 19 درصد از آرا. او تا به حال شده است در نیاز ناامید از قوی نشان پس از فقیر پس از اتمام در دو مورد اول مسابقات.

“مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما ما زنده است و ما در حال آمدن به عقب و ما میخوایم برنده” بایدن گفت: هواداران در لاس وگاس.

شهردار سابق پیت Buttigieg جنوبی خم ایندیانا سوم با حدود 17 درصد است.

سناتور الیزابت وارن چهارم بود با حدود 11 درصد در نوادا است.

در نتیجه نهایی یک جلسه در مشهور هتل Bellagio در لاس وگاس, Sanders, به پایان رسید با 76 رای بایدن به حال 45 و هیچ نامزد دیگر به پایان رسید با یک رای.

لاتین رای دهندگان حمایت ساندرز

ادیسون که کامپایل رای دهندگان پای صندوق های رای و زنده نتایج انتخابات برای رسانه های سازمان یافت ساندرز برنده بزرگترین سهم از سفید پوستان و nonwhite حزبی را برانگیخت.

اسپانیایی ها در خاص – که حساب برای نزدیک به یک سوم از نوادا جمعیت – loomed زیادی در پیروزی خود را به عنوان او ادعا کرد که پشتیبانی از بیش از نیمی از Latinos حضور در روز شنبه قفقاز.

ساندرز نیز رو در نوادا توسط چه ورودی نظرسنجی نشان داد که قوی بود برای حمایت از یک دولت-اجرای مدیکر برای همه طرح بهداشت و درمان مانند او پیشنهاد کرده است.

ساندرز برنده بزرگترین سهم از این اتحادیه رای

کارگران در هتل است که اعضای آشپزی اتحادیه کارگران جریان از این جلسه پس از پشتوانه ساندرز با وجود رهبری خود را ابراز رزرو خود را در مورد طرح بهداشت و درمان.

“من رفتم برای برنی. من نه بزرگ به سیاست اما من دوست دارم چیزهایی که او را به رفتن برای: بدهی وام دانشجویی و مدارس و بهداشت و درمان رایگان” گفت: Aleiza اسمیت 22 ساله خانه دار در Bellagio.

بزرگتر مردم در انتخابات از اوباما در سال 2008 ؟

چهار روز پس از رای گیری اولیه در نوادا در این هفته به خود جلب کرد بیش از 75,000 دموکرات ها بیش از نیمی برای اولین بار رای دهندگان قرار دادن حزب در موقعیت برای پیش افتادن از مردم در انتخابات رکورد 118,000 در سال 2008 زمانی که باراک اوباما نامزدی, هیجانی, حزب.

اما کسانی که رای اولیه تا به حال محسوب می شود همراه با آن بازیگران در شنبه پیچیده روند.

نوادا سوم دولت در تقویم اصلی برای اولین بار بود منعکس کننده نوع متنوع رای دهندگان که رای در سراسر 14 متحده در روز سه شنبه در مارس 3.

اگر ساندرز می آید از سه شنبه با ملاحظه نماینده رهبری آن را تبدیل به بسیار دشوار است برای هر یک از نامزدهای دیگر به عقب.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>