‘هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این: ما coronavirus ویران نشان داد


واشنگتن: مقیاس ویرانی coronavirus همه گیر است و تحمیل در ایالات متحده نشان داد خود را در روز پنج شنبه (جمعه AEST) به عنوان کشور جدید شد رهبر جهان در COVID-19 موارد ارسال شده و بزرگترین آن افزایش نرخ بیکاری در تاریخ است.

حداقل 83,836 مردم باید آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز بیشتر ثبت شده در قبلی epicentres از چین و ایتالیا است.

بیش از 1000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده پس از ابتلا به ویروس با بیش از یک سوم از تمام مرگ و میر در نیویورک است. یک صد نفر در روز در حال تسلیم شدن به این ویروس در نیویورک است که پنج برابر بیشتر موارد تایید شده از هر دولت دیگر.

New York Governor Andrew Cuomo revealed that coronavirus hospitalisations had surged by 40 per cent in a single day in his state.

فرماندار نیویورک اندرو کومو نشان داد که coronavirus hospitalisations بود رسید تا 40 درصد در یک روز در دولت خود را. اعتبار:AP

فرماندار اندرو کومو هشدار داد که دولت, بیمارستان, سیستم مورد غرق می شود به عنوان تعدادی از hospitalisations در نیویورک شروع به پریدن کرد 40 درصد از روز قبل.

تبلیغات

“تقریبا در هر سناریو را پایمال بهداشت و درمان ظرفیت” کومو گفت. “این واقعیت است.”

بیمارستان در شهر نیویورک راه اندازی موقت morgues برای مقابله با انتظار افزایش فوت بیماران در طول هفته های آینده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه با فاکس نیوز گفت: “این یک وضعیت بد ما دیده نمی شود هر چیزی مانند آن. اما نتیجه نهایی این است که ما باید برای بازگشت به کار, و من فکر می کنم ما می توانید شروع به باز کردن برخی از نقاط کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به اعتقاد او فرمانداران محلی و مقامات بهداشت و درمان شد بسیار بیش از برآورد تعداد هواکش آنها نیاز به مقابله با موجی از بیماران بیمارستان.

“بسیاری از تجهیزات است که خواسته بودن که من فکر نمی کنم آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

آمار و ارقام جدید نشان داد شگفت آور 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته – راحتی بیشتر در ضبط.

“این نشان دهنده تک بدترین روز قطعه ای از بازار کار خبری در آمریکا تاریخ” اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد گفت.

“صبح امروز مدعیان تایید می کنند که ایالات متحده در این غلام از فاجعه بار بیکاری و بحران و دوست دارد که ما دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.”

قبلی بدترین هفته بود که در سال 1982 زمانی که 695,000 مدعیان واصل شد. فقط یک ماه پیش فقط حدود 200000 آمریکایی ها بودند تقاضا برای مزایای بیکاری در هر هفته.

در بسیاری از شهرهای آمریکا, رستوران ها, کافه ها و مغازه ها و فیلم تئاتر و عرصه ورزش را بسته آوردن مهمان نوازی و خدمات بخش برای تقریبا کامل متوقف کند.

سیاستمداران ایالات متحده امیدوار است که یک $US2 تریلیون دلار ($3.3 تریلیون دلار) بسته نجات اقتصادی به تصویب مجلس سنا را حفظ خواهد کرد اقتصاد شناور در کوتاه مدت.

بسته است انتظار می رود به تصویب مجلس نمایندگان روز جمعه (شنبه AEST).

این شامل $US1200 چک برای بسیاری از مالیات دهندگان آمریکایی یک کمک مالی برای صنعت هواپیمایی افزایش بیکاری و پرداخت وام برای کسب و کارهای کوچک.

در حالی که نیویورک شده است سخت ترین ضربه گیر دبورا Birx که هماهنگ کننده کاخ سفید در پاسخ به این ویروس گفت: نقاط نیز در حال ظهور در شیکاگو و دیترویت.

وجود دارد در حال حاضر 1400 تایید coronavirus موارد در طبخ شهرستان که شامل شیکاگو و تعداد مشابه در منطقه دیترویت در میشیگان.

نیواورلئان در جنوب عمیق, همچنین به عنوان یک کانون با تقریبا 1000 نفر و 46 مرگ و میر.

“وجود دارد این است که به سادگی به اندازه کافی منابع بهداشت و درمان برای مراقبت از تمام کسانی که نیاز به مراقبت” لوئیزیانا فرماندار جان ادم ادواردز گفت. “این یک تاکتیک ترساندن این است که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>