جدید سن رزمندگان در برابر coronavirus: روبات, هواپیماهای بدون سرنشین, chatbots برنامه

هواپیماهای بدون سرنشین پاشش مواد ضد عفونی کننده در سراسر مناطق بزرگ, روبات, توزیع دست sanitiser, برنامه, تجزیه و تحلیل سرفه برای دیدن اگر آنها خشک و یا مرطوب و تکنیک های AI به طور معمول استفاده می شود برای تشخیص سل در حال بهینه سازی به طوری که آنها می توانند این ویروس را شناسایی برخی از کمک های هند راه اندازی برای مبارزه با سرایت.

به عنوان ملت حرکت به 21 روزه, مستند, شروع یو پی اس به دور از اجازه دادن به روح خود را غرق در حال افزایش است و به این مناسبت ساختمان توسط هواپیماهای بدون سرنشین chatbots برنامه ها و روبات ها برای کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی مبارزه در Covid-19 مقدم.

عمومی هوانوردی یک بنگلور-مبتنی بر مهندسی هوا فضا, راه اندازی مستقر در آن هواپیماهای بدون سرنشین به اسپری ضد عفونی کننده در سراسر شهرستان. “ما باید اسپری ضد عفونی کننده در مناطق شلوغ مانند بازار کرون و با شکوه و ادامه خواهد داد برای 10 روز آینده به پوشش بیشتر نقاط شهر گفت: Abhishek برمن, موسس و مدیر عامل شرکت.

این مواد ضد عفونی کننده مخلوطی از sanitiser و پودر سفید کننده است که اسپری در مناطقی که زباله انباشت اشیاء بدست آمده است تا برای جلوگیری از گسترش هر بیشتر عفونت.

در کشور همسایه تامیل نادو Garuda هوافضا چنای بر اساس راه اندازی است همچنین کمک به نهادهای مدنی به اسپری ضد عفونی کننده با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین با کمک از دانشجویان مهندسی از آگنی دانشکده فن آوری است.

برای کسانی که فرسایش در مورد سلامت قرنطینه عزیزان بهداشت و درمان راه اندازی Dozee است و به خود ضربان قلب و تنفس مانیتور به صورت رایگان به کسانی که قرنطینه در بنگلور محدوده شهرستان.

یک زاییده افکار بمبی فارغ التحصیلان Mudit Dandwate و Gaurav Parchani, Dozee دستگاه قابل حمل است که به طور مداوم تنفس داده ها بدون نیاز به سیم یا تخصص فنی.

متصل به یک نازک سنسور ورق می رود که در زیر تشک, دستگاه نگه داشته است در زیر بیمار را از ناحیه قفسه سینه و Dozee می گوید می دهد 98 درصد اطلاعات دقیق. “این خواهد شد کمک به کاهش اضطراب از عزیزان که در حال حاضر آنها را محدود کرده اند به معنی دانستن وضعیت سلامت کسانی که در قرنطینه صفحه اصلی” گفت: Dandwate مدیر عامل شرکت.

چند شروع یو پی اس نیز کار را برای کمک به کاهش بار بر روی بهداشت و درمان کارگران است. آسیموف رباتیک آغاز شد و با استفاده از آن روبات به توزیع sanitisers و توزیع ماسک به کارکنان های مختلف راه اندازی در کوچی در کرالا است. در حال حاضر آن است که به دنبال استقرار روبات به نام Karmi-رباتها به کمک Covid-19 بيمار در انزوا بخش توسط حمل مواد غذایی به آنها.

پیچیده و تجهیزات پزشکی است که بهینه سازی برای دیدار با نیازهای جاری است. برای مثال سکویا-حمایت بهداشت و درمان راه اندازی Qure.هوش مصنوعی تغییر کرده AI راه حل های آن را ایجاد کرده بود زودتر برای کمک به تشخیص بیماری هایی مانند سل از اشعه ایکس.

“قبلا ما راه حل می تواند به طور خودکار تولید chest X-ray تفسیر گزارش های تشخیص سل ریوی انسدادی مزمن بیماری و سرطان ریه. در حال حاضر آن را می توانید علاوه بر تفسیر اشعه ایکس برای تشخیص يافته ها نشان دهنده Covid-19 و حتی کمیت نسبت به ریه ها آسیب دیده با توجه به ضایعات” گفت: Prashant Warier مدیر عامل شرکت Qure.

این می تواند مورد استفاده توسط کارکنان بهداشتی درمانی برای غربالگری بیمارانی که نیاز به انجام آزمایش های بیشتر و خوانش می تواند کمک به کاهش بار بر روی زیرساخت های بهداشت و درمان.

بمبئی-بر اساس start-up نیز طراحی و توسعه نرم افزار مبتنی بر راه حل qSCOUT برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای استفاده در تماس با ردیابی و کنترل از راه دور triaging از بیماران آلوده.

در حال حاضر اکثر مردم می دانند که خشک سرفه یکی از علائم. فناوری های سلامت راه اندازی Mfine در حال ساخت یک هوش مصنوعی مبتنی بر سرفه تجزیه و تحلیل ویژگی های است که سوابق صدای سرفه و پیش بینی هر دو آن است که اگر یک مرطوب یا خشک سرفه و همچنین اگر عفونت در قسمت فوقانی یا تحتانی سیستم تنفسی است.

ایده این است که برای افزایش شانس تشخیص Covid-19 بيمار. “این است که در حال حاضر در مرحله آزمایشی است و ما در حال جمع آوری داده های بیشتر به آن را دقیق است. پس از آن است که 95 درصد دقیق ما را رول آن را در بازار” گفت: Prasad Kompalli, co-founder از بنگالور مبتنی بر راه اندازی.

برنامه های نیز در حال نورد از برای پیگیری بیماران و انتشار اطلاعات قابل اعتماد مربوط به virus. Eka نرم افزار در بنگلور راه اندازی یک Covid-19 خطر نظارت بر برنامه است که با هدف کمک به شرکت های کالا ارزیابی و کاهش ریسک زنجیره تامین.

در یک ورید مشابه بهداشت و درمان شرکت Portea توسعه chatbot به نام Cobot-19 که می تواند انتشار اطلاعات. آن را به جمع آوری اطلاعات از منابع قابل اعتماد از جمله سازمان بهداشت جهانی ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دانشگاه جانز هاپکینز و به اشتراک گذاری آن با عموم مردم.

کرالا دولت است که در جای پای جنگ از ماه ژانویه که اولین مورد گزارش شده در دولت گره خورده است با Qkopy, یک, راه اندازی, برای راه اندازی یک برنامه تلفن همراه به نام GOK مستقیم. این برنامه به انتشار اطلاعات در راهنمای مسافران پروتکل قرنطینه و بهداشتی و نکات ایمنی.

“مزیت آن این است که ما نیز می توانید ارسال پیام های خاص هدف قرار دادن تنها کسانی که در قرنطینه و یا شده اند که آزمایش مثبت” گفت: راجیو Surendran از بنیانگذاران و COO از QKopy.

به طور مشابه, چنای بر اساس Pixxon هوش مصنوعی راه حل های بسته کردگی پلیس ایالتی به ارائه قرنطینه نظارت بر خدمات. کسانی که تحت قرنطینه برای Covid-19 دریافت یک لینک از پلیس که آنها نیاز به نصب در تلفن همراه خود را. پس از نصب برنامه را پیگیری بیمار و ارسال محل خود را به مرکز فرماندهی هر 15 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>