جدید چین coronavirus موارد drop برای راست سومین روز

صادر شده در:

تعداد موارد جدید از چین coronavirus بیماری کاهش یافته و برای سومین روز متوالی در روز یکشنبه به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار داد رئیس آن را “غیر ممکن” برای پیش بینی چگونگی شیوع توسعه خواهد بود.

تبلیغات

جهانی نگرانی های باقی مانده درباره گسترش ویروس که اولین ظهور در مرکزی چین هوبئی استان در ماه دسامبر با مرگ برای اولین بار در خارج از آسیا گزارش شده در فرانسه در این آخر هفته.

مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 1,665 در سرزمین اصلی چین روز یکشنبه پس از 142 بیشتر مردم از ویروس. بیش از 68,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است-اما تعداد موارد جدید از COVID-19 گونه به کاهش خود ادامه داد.

در سخت ترین ضربه هوبئی تعداد موارد جدید کاهش برای سومین روز متوالی و در 139 تعداد مرگ و میر در سطح با چهار تلفات.

تعداد موارد جدید در سایر نقاط کشور کاهش یافته است و به مدت دوازده روز مستقیم.

این که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد با این حال که آن را “غیر ممکن است برای پیش بینی که جهت این بیماری همه گیر خواهد شد”.

“ما از همه دولت ها و شرکت ها و, اخبار سازمان برای همکاری با ما به صدا در سطح مناسب از زنگ بدون دامن زدن به شعله های آتش از هیستری او گفت:” در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“چین خریداری کرده است, جهان زمان. ما نمی دانیم چقدر زمان.”

سازمان ملل متحد در سلامت بدن خواسته است چین برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تشخیص هستند و….

یک تیم بین المللی از کارشناسان که می رسند در پکن در این آخر هفته برای یک ماموریت مشترک با همتایان چینی.

قرنطینه کشتی کروز

مقیاس این بیماری همه گیر ballooned روز پس از آنکه مقامات در هوبئی تغییر معیارهای خود را برای شمارش موارد عطف به ماسبق اضافه کردن هزاران نفر از بیماران جدید خود را شمارش.

هوبئی اضافه شده بیش از 14,000 موارد در یک روز پس از مقامات وجود دارد شروع به شمارش مردم بالینی تشخیص داده شده از طریق ریه تصویربرداری در علاوه بر این به کسانی که با یک مثبت آزمایشگاه نتیجه آزمایش.

مقامات چینی قرار داده شده اند برخی از 56 میلیون نفر در هوبئی و پایتخت آن ووهان تحت قرنطینه تقریبا آب بندی کردن استان از سایر نقاط کشور در یک اقدام بی سابقه تلاش برای مهار ویروس.

مقامات محلی در سراسر کشور معرفی شده اند اقدامات لازم به منظور تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

پکن شهرداری از دولت به تصویب یک قانون که نیاز به همه مردم آمدن به پایتخت برای قرنطینه خود را برای 14 روز هشدار داد که متخلفان مجازات خواهد بود با توجه به رسانه های رسمی.

در خارج از سرزمین اصلی چین یک 80 ساله چینی توریستی در فرانسه بود و فرد چهارم به مرگ از جدید coronavirus با دیگر مرگ و میر در فیلیپین به هنگ کنگ و ژاپن است.

بزرگترین خوشه خارج از چین است که در یک قرنطینه کروز کشتی ژاپن با 355 عفونت در حال حاضر به عنوان ده ها تن بیشتر موارد تایید شد.

آمریکا و کانادا و هنگ کنگ گفت: آنها را تخلیه شهروندان خود از کشتی و قرنطینه آنها در خاک خانه.

چندین کشور را ممنوع ورود از چین و خطوط هوایی را کاهش و خدمات به کشور است.

نپال شد آخرین کشور به شهروندان خود در خارج از ووهان با یک هواپیمای حامل 175 یمن ورود در کاتماندو اوایل یکشنبه.

ثبات اجتماعی

این ویروس گسترش در ماه گذشته به عنوان میلیون ها نفر سفر در سراسر کشور برای سال جدید قمری که تمدید شد به منظور تلاش برای جلوگیری از عفونت بیشتر.

مردم باید به آرامی شروع به بازگشت به کار در دو هفته گذشته هر چند بسیاری از آنها انجام شغل خود را از خانه و مدارس بسته باقی می ماند.

با دولت رو نقد بیش از آن در دست زدن به بحران رئیس جمهور چین به نام برای تنگ تر پلیس برای محافظت از ثبات اجتماعی.

دولت باید “افزایش استفاده از نیروی پلیس و تقویت قابل مشاهده و استفاده از پلیس” در طول بحران یازدهم گفت: در فوریه 3, سخنرانی منتشر شده توسط رسانه های دولتی در روز شنبه.

تعدادی از مقامات محلی شده اند اخراج برای نقش خود را در آثار متوجه وقوع — از جمله استان های برتر دو, مقامات بهداشت و سیاسی سران و ووهان هوبئی بودند که با جایگزین یازدهم وفاداران.

روز یکشنبه میزبان جدید کمیته انضباطی به تذکر علیه مقامات ویروس-آمار استان از جمله معاون فرماندار Qichun شهرستان که “قطع گوشه و کنار و مشغول به کار در اطراف متمرکز قرنطینه سفارش” با توجه به هوبئی مقامات.

پنج حزب دیگر مقامات از سراسر هوبئی داده شد هشدار برای جرائمی مانند جلوگیری از تجمع جرم در مناطق خود.

بانک مرکزی چین گفت: آن را نیز ضد عفونی کردن اسکناس با نور ماوراء بنفش و یا درجه حرارت بالا و ذخیره آنها را تا 14 روز قبل از آنها قرار داده و به گردش خون.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>