جدید G. I. Joe’ سینما است که در آثار

از “G. I. Joe” حق رای دادن در ادامه به گسترش است.

پارامونت پیکچرز و Hasbro در حال توسعه یک untitled چهارم “G. I. Joe” دانلود فیلم با استودیو در مذاکرات با نوشتن تیم از جو گلوله و آنا واترهاوس به قلم اسکریپت.

پروژه جدید خواهد بود یک پیگیری به پارامونت آینده آزادی “Snake Eyes: G. I. Joe ریشه” با “دیوانه غنی آسیایی” ستاره هنری گولدینگ در نقش سرب به عنوان رئیس یک گروه ضد تروریستی. Robert Schwentke کارگردانی این عکس که باز می شود در اکتبر. 23.

این فیلم یک reboot از حق رای دادن می آید و هفت سال پس از “G. I. Joe: Retaliation.” سری فیلم بر اساس Hasbro عمل شکل اسباب بازی خط راه اندازی شد در سال 2009 با “G. I. Joe: The Rise of Cobra.” دو “G. I. Joe” فیلم فروش یک ترکیب $678 میلیون نفر در سراسر جهان ،

جانباز عمل تولید Lorenzo di Bonaventura که تولید “G. I. Joe” و “ترانسفورماتور”, فیلم, تولید فیلم جدید با Hasbro Allspark تصاویر.

گلوله و واترهاوس نوشت اخیر Jean Seberg biopic “Seberg,” با بازی کریستن استوارت و Netflix بکشد “ربکا” با Armie Hammer و لیلی جیمز. این دو همچنین در حال کار بر روی افسانه ای را “ماشین بزرگ” بر اساس Brian K. Vaughan کمیک کتاب “Ex Machina.” آنها repped توسط Grandview, Curtis Brown و وکیل شان علائم.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>