جدید امضای قول به شستن پیراهن بارسا بعد از مسی در آغوش


جدید بارسلونا امضای مارتین Braithwaite تا به حال یک ایده آل شروع به کار خود را با این باشگاه با ارائه دو کمک در 5-0 فاتح از ایبر در روز شنبه و در حال حاضر تصمیم گرفت که چگونه او می خواهد به یاد داشته باشید مناسبت – هرگز شستن پیراهن خود را.

لیونل مسی در حال حاضر در سه گل زمانی که Braithwaite آمد نیمکت دو روز پس از اتمام یک حرکت تعجب آور از لالیگا گذشت لگنس و دانمارک بین المللی به زودی به کمک بارسا کاپیتان خود هدف چهارم.

Lionel Messi celebrates with Martin Braithwaite, Arturo Vidal and Ivan Rakitic after scoring Barca's fourth goal.

لیونل مسی جشن با مارتین Braithwaite آرتورو ویدال و Ivan Rakitic پس از به ثمر بارسا را هدف چهارم.اعتبار:گتی

28 سال قدیمی ضرب و شتم یک مدافع قبل از ارسال مورب عبور نسبت به مسی که به طعنه راه خود را از گذشته ایبر دروازه بان Marko Dmitrovic آن را 4-0 قبل از تبریک به هم تیمی های جدید خود را.

“من نمی شستن لباس های من پس از من در آغوش گرفت مسی” Braithwaite به خبرنگاران گفت:.

تبلیغات

“او به من تبریک گفت, او یک مرد بزرگ و تلاش کردند تا من احساس راحتی در زمین با عبور برای من اغلب. من بسیار خوشحال هستم به من داده اند, اول کمک به لئو.”

Braithwaite بود نه چندان دور از مارک اولین حضور خود را برای بارسا با یک هدف در چند دقیقه از بازی شلیک یک گلوله در Dmitrovic که دروازه بان parried به پای آرتور Melo که شنود گذاشته به این شبکه خالی است.

“من احساس می کنم بد برای نداشتن به ثمر رساند اما Dmitrovic را به خوبی انجام داد” اضافه شده Braithwaite.

“این فوق العاده بود اولین یک رویا به حقیقت می پیوندند. وقتی مربی به نام من برای گرم کردن من کمی عصبی است اما به دنبال به جلو به گرفتن. من احساس بسیار خوبی در اینجا من احاطه فوق العاده بازیکنان است.”

کاتالانها را وارد کنید آخر هفته آینده کلاسیکو برابر رئال مادرید در برنابئو با دو نقطه مزیت و یک هدف لبه تمام وقت در لالیگا بیش از رقبای تلخ 6151 به 6150.

قبل از کلاسیکو بارسلونا و رئال مادرید باید دور-از-16 بازی در لیگ قهرمانان.

بارسا در دیدار ناپولی در روز سه شنبه و مادرید میزبان منچستر سیتی در روز چهارشنبه.

مسی اهداف تشویق طرفداران که شروع به بازی با تکان دادن دستمال و خواستار بارسلونا جمهور Josep Maria Bartomeu به استعفا شد و پس از این باشگاه بود که درگیر یک رسوایی مربوط به یک شرکت استخدام برای نظارت بر پوشش تیم در رسانه های اجتماعی.

Braithwaite replaces Antoine Griezmann for his Barcelona debut.

Braithwaite جایگزین تراکتورسازی خود را برای بارسلونا اولین.اعتبار:گتی

مسی نشان داد او ناراضی بود با کسانی که اجرای بارسا در مصاحبه با روزنامه Mundo Deportivo در روز جمعه که در آن او در دفاع اخیر خود انفجار در برابر ورزشی کارگردان Eric Abidal و گفت: این تیم تا به حال با آن روبرو “مشکل بعد از مشکل”.

او همچنین در مورد قدرت بارسلونا طرف که ادعا کرد او به اندازه کافی قوی نیست در حال حاضر به چالش برای لیگ قهرمانان.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>