مالیات جدید اسلب پیشنهاد شده در بودجه به نفع مالیات دهندگان: CBDT رئیس

این مالیات مستقیم مجموعه هدف شده است تجدید نظر رو به پایین به تومان 11.80 تریلیون دلار در بودجه اتحادیه پس از ساخت “ارزیابی واقع بینانه” از عوامل مختلف اقتصادی یک دولت رسمی گفت.

هدف مجموعه برای جمع آوری درآمد (مالیات بر درآمد شخصی, شرکت, مالیات و دیگران) شد Rs 13.35 تریلیون برای 2019-20 سال مالی به پایان می رسد که در 31 مارس است.

“کسانی که (قبلا) برآورد شده است تجدید نظر در بودجه و جدید ما را هدف خواهد بود در مورد Rs 11.80 تریلیون است که من بسیار با اعتماد به نفس است که ما را در رسیدن به آن” CBDT رئیس P C Mody گفت PTI در یک پست-بودجه مصاحبه.

در مورد دلایل recalibration هدف Mody گفت: “این فقط یک ارزیابی واقع بینانه از آنچه در دست یافتنی است و همچنین آن را به حساب گرفته شود که ما تا به حال مقدار زیادی از درآمد محروم مانده.” درآمد رفته است که اساسا در دو حساب – بزرگ بازپرداخت صادر شده و کاهش در مالیات شرکت.

“این است که یک ارزیابی واقع بینانه از کل سیستم است.” هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) است و سیاست گذاری برای درآمد بخش مالیات است که جمع آوری عواید برای دولت تحت مالیات مستقیم دسته.

Mody گفت: آن بخش mopped تا در مورد Rs 7.40 لاخ مالیاتی در دولت زن سبک و جلف تا کنون. “ما بسیار بسیار امیدوار (دستیابی به تجدید نظر هدف) چرا که تجربه گذشته نشان می دهد که در سه ماهه گذشته (ژانویه-مارس) است که مدت زمانی که حداکثر درآمد در می آید.” “من بسیار با اعتماد به نفس برای دستیابی به این هدف جدید,” او گفت:.

جدید آن اسلب

صحبت کردن در مورد مالیات بر درآمد شخصی رژیم و اسلب به پیشنهاد وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در بودجه سخنرانی روز شنبه CBDT رئیس گفت: هدف دولت این است که “به نفع کاهش مالیات برای هر دو شرکت ها و افراد”.

این شروع می شود از اساسی سیاست دولت برای فاز از کسر و معافیت, او گفت:.

“برای اولین بار این اقدام در زمانی که ما سعی در کاهش نرخ شرکت ها و مالیات (در سال گذشته). در این زمان (مالیات بر درآمد شخصی) از آن ارائه شده است که شما می توانید فایده های جدید ساختار مالیاتی رای تنها اگر شما چشم پوشی کسر یا معافیت.” Mody گفت: فکر کردم آن بود که زمانی که پول در دست مالیات دهندگان آنها بهتر خواهد بود قاضی به آنچه به عنوان مالیات بر صرفه جویی در ابزار آنها می خواهم برای قرار دادن پول خود را در جای “ناشی از صرفه جویی” است که ممکن است آنها را واکشی مورد نیاز نرخ بازگشت.

بنابراین ما در حال تلاش برای قرار دادن هر نوع جهت سرمایه گذاری و رفتار مالیات دهندگان ما فقط می خواهید ما ساختار مالیاتی به طور مستقیم و آسان به پیروی از او گفت. “است که فلسفه اصلی در پشت این حرکت جدید مالیاتی اسلب. همچنین این کاملا اختیاری است” Mody گفت.

او اضافه کرد که در حالی که حدود 70 آن کسر شده است اوراق را “مربوط” اند حفظ شده است.

توانیر مالیاتی

صحبت کردن در مورد بودجه پیشنهادی از مالیات غیر مقیم سرخپوستان پرداخت مالیات در هر کشور خارجی که CBDT رئیس گفت: حرکت است “در اصل یک ضد سوء استفاده ارائه”. “برخی از پژوهش نشان داد که مردم در حال تلاش برای باقی ماندن در کشورهای مختلف و یا یک دوره کمتر از آن خواهد آنها را ساکن,” او گفت:.

پرسید: اگر این افراد انجام شد تا برای جلوگیری از پرداخت مالیات CBDT رئیس آن گفت: “به نظر می رسد” که فرار مالیاتی می تواند دلیل.

“در حال حاضر در چنین مواردی از شهروندان هند هستند که با توسل به این سیستم ما با قرار دادن یک ماده است که اگر آنها ساکن از هر گونه مالیات صلاحیت سپس آنها را درمان به عنوان یک تلقی از ساکنان این کشور است.” “و به موجب آن درآمد مشمول مالیات و یا می گویند کل جهانی درآمد مشمول مالیات خواهد شد در اینجا” Mody گفت. او گفت: هند در حال حاضر دارای چند جانبه معاهدات مالیات با کشورهای دیگر که در آن “ما به طور مداوم تبادل اطلاعات و از این رو گرفتن اطلاعات در مورد چنین افرادی نمی شود که دشوار است”.

در حال حاضر اگر یک هندی یا یک فرد هندی تبار مدیریت اقامت خود در هند چنین است که او باقی مانده غیر مقیم در ابد او را ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد جهانی در هند.

سفت اقامت, مقررات اتحادیه بودجه سال 2020 همچنین پیشنهاد کاهش دوره اقامت در هند به 120 روز از 182 روز قبل از آن برای افراد هندی تبار (PIOs) به توان طبقه بندی به عنوان غیر مقیم سرخپوستان (NRIs).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر