روزانه افزایش coronavirus موارد در ایالات متحده می تواند بیش از دو برابر به 100,000 یک روز اگر آمریکایی ها موفق به برداشتن این ویروس را تحت کنترل دولت بالا بیماری های عفونی متخصص هشدار داده است.

کالیفرنیا و تگزاس و بسیاری از کشورهای دیگر باید گزارش ثبت افزایش موارد جدید از گاهی مرگبار بیماری ناشی از رمان coronavirus منجر به جدی ارزیابی مجدد از تلاش های آمریکا برای مهار این بیماری همه گیر.

Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, warned the situation could get "very bad".

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که این وضعیت می تواند “بسیار بد”.اعتبار:بلومبرگ

دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: یک کمیته سنای آمریکا در روز سه شنبه به وقت محلی بود که “هیچ تضمینی وجود ندارد … ما باید امن و موثر واکسن”.

Fauci هشدار داد که روزانه افزایش موارد جدید در ایالات متحده در حال حاضر در حدود 40,000 می تواند رسیدن به 100,000 اگر مردم را رعایت نمی کنند به اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماسک می پوشند.

تبلیغات

“من بسیار نگران هستم به دلیل آن می تواند بسیار بد” او گفت:.

سخنان خود جفت و جور میشد با هشدارهای مقامات وزارت بهداشت است که برخی از آمریکایی ها به خصوص افراد میانسال باید اجازه پایین گارد خود پس از پایان اجباری مستندات در محل قرار داده و در ماه های مارس و آوریل به متوقف کردن بیماری همه گیر.

استرالیا گنجانده شده در اتحادیه اروپا ‘لیست امن’, آمریکا حذف شدند

آن را به عنوان آمد اتحادیه اروپا حذف شدند ما از آن اولیه “لیست امن” از کشورهایی که از آن بلوک اجازه خواهد داد که غیر ضروری در سفر, از شنبه.

27-عضو بلوک به تصویب روز سه شنبه برای تفریح و یا کسب و کار سفر از 14 کشور فراتر از مرزهای خود شورای اتحادیه اروپا که نشان دهنده دولت های اتحادیه اروپا در بیانیه ای گفت:.

کشورهای الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه.

Workers wearing protective gear disinfect a plane in South Korea early in the coronavirus pandemic.

کارگران پوشیدن دنده محافظ ضد عفونی کردن یک هواپیما در کره جنوبی در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتبار:AP

چین نیز موقت تایید شده اگر چه سفر خواهد تنها باز اگر مقامات چینی نیز مجاز در اتحادیه اروپا بازدید کنندگان است. روابط متقابل یک بیماری است که در این لیست است.

روسیه و برزیل و ترکیه همراه با ایالات متحده در میان کشورهایی که مهار این ویروس در نظر گرفته شده است بدتر از آن است که از میانگین اتحادیه اروپا و بنابراین باید صبر کنید حداقل دو هفته. بلوک انجام خواهد داد هر دو هفته یکبار بررسی است.

این حرکت که با هدف حمایت از اتحادیه اروپا صنعت سفر و گردشگری, مقصد, به خصوص در کشورهای جنوب اروپا سخت ترین ضربه از COVID-19 بیماری همه گیر.

لیست نیاز به یک “اکثریت واجد شرایط” از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به تصویب معنی 15 کشور اتحادیه اروپا به نمایندگی از 65 درصد از جمعیت.

این عمل به عنوان یک توصیه به اعضای اتحادیه اروپا بدین معنی که به طور بالقوه می تواند مجموعه ای از محدودیت در آن ورود از 14 سازمان ملل و تقریبا قطعا اجازه نمی دهد دسترسی به مسافران از کشورهای دیگر است.

اتحادیه اروپا در تلاش برای بازگشایی مرزهای داخلی به ویژه در میان 26 کشور منطقه شنگن است که به طور معمول هیچ مرزی چک شده اند و تکه تکه به عنوان کشورهای مختلف را محدود کرده اند دسترسی برای برخی از بازدید کنندگان.

یونان الزامی COVID-19 آزمون برای ورود از طیف وسیعی از کشورهای اتحادیه اروپا از جمله فرانسه و ایتالیا و هلند و اسپانیا با خود انزوا تا نتایج شناخته شده است.

جمهوری چک است که اجازه می دهد گردشگران از پرتغال و سوئد.

انگلیسی ساکنان همچنین می توانید سفر به بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا اگر چه غیر ضروری مسافران به انگلستان ملزم به خود منزوی برای 14 روز.

عفونت افزایش در توکیو

توکیو فرماندار Yuriko Koike اعلام کرده است یک مجموعه جدید از معیارهای نظارت بر coronavirus عفونت.

تجدید نظر دستورالعمل می آید به عنوان توکیو روزانه موارد جدید افزایش یافته و به حدود 50 که بالاترین سطح از اوایل ممکن است.

“من معتقدم که وظیفه ما در حال حاضر به تعادل اقدامات در برابر گسترش بیشتر عفونت و اجتماعی و اقتصادی فعالیت” Koike گفت. “به جای تکیه بر اعداد خاص به سوئیچ روشن و خاموش (احتیاط سطوح) ما را نگاه کنید در این تصویر کامل و جامع تصمیم گیری است.”

Yuriko Koike, the Governor of Tokyo, where new coronavirus cases have risen to around 50 a day.

Yuriko Koike فرماندار توکیو که در آن جدید کروناویروس موارد افزایش یافته و به حدود 50 روز است.اعتبار:AP

Koike و پزشکان در یک پانل از کارشناسان می گویند خود را ارزیابی خواهد بود بر اساس هفت عوامل از جمله تعداد موارد جدید, جزییات untraceable موارد تعداد تماس های اضطراری و مشاوره ظرفیت در اورژانس بیمارستان نسبت بیماران در هر آزمون داوطلبان و دولت از سیستم های پزشکی.

Koike توکیو می گوید تا به حال مجموعه سه احتیاط مقیاس برای بیمارستان ها نیاز به آنها را به امن تا 4000 تخت در سطح سه. او می گوید: او تعیین توکیو بیمارستان ها باید در “سطح دو” آمادگی در دوشنبه درخواست به امن تا به 3000 تخت در مورد زمان افزایش عفونت بدتر.

توکیو گزارش 54 مورد جدید در روز سه شنبه بیش از یک زودتر آستانه 50 برای پنجمین روز متوالی برای تایید در مجموع 6225. مقامات می گویند نیمی از موارد مربوط به یک گروه آزمایش در میان کارکنان در کاباره ها در مرکز شهر توکیو است.

توکیو حساب برای حدود یک سوم از جمعیت کل از 18,593 مورد تأیید و 972 مرگ و میر.

سناتور جمهوری خواه خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک

پیشرو سناتور جمهوری خواه رئیس جمهور می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید شروع به پوشیدن ماسک حداقل برخی از زمان به دلیل سیاست است که در راه حفاظت از مردم آمریکا از COVID-19.

“ریسک بیش از حد بالا برای بحث های سیاسی در مورد نرم افزار-تهمت ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ماسک برای ادامه گفت:” سناتور لامار الکساندر تنسی.

الکساندر ریاست جلسه بهداشت, آموزش و پرورش, کار و بازنشستگی کمیته است که با تمرکز بر راه با خیال راحت به بازگشایی مدارس و محل های کار است.

الکساندر تا به حال به خود قرنطینه و پس از او در معرض یک عضو هیات که تست مثبت است. اما سناتور می گوید او محافظت می شود به این دلیل که کارمند بود با پوشیدن ماسک.

Reuters, AP با کارکنان خبرنگاران

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de