نیویورک و سان فرانسیسکو صنایع با تکنولوژی در حال خروج از زنان در پشت

سان فرانسیسکو و نیویورک را ایجاد هزاران شغل پرسود در تکنولوژی اما با وجود تلاش برای افزایش تنوع در صنعت زنان هنوز هم پشت سر گذاشت.

دو شهر گاهی اوقات رقبا برای جذب فناوری استعداد تضعیف عقب در سال های اخیر در راستای تنوع با توجه به داده ها از SmartAsset مالی شرکت فن آوری فراهم می کند که مشاوره امور مالی شخصی آنلاین. از سال 2013 تا 2018 یا آنها را بدتر و یا ساخته شده کمی پیشرفت زنان در نیروی کار مشارکت در تکنولوژی و جنسیتی پرداخت شکاف.

“هیچ شهر و یا هیچ شهر tech بخش این نمیفهمد” گفت: الی Dvorkin سرمقاله و سیاست مدیر در مرکز شهری آینده در نیویورک است. “فناوری مشاغل در حال سقوط تنوع نیروی کار به طور کلی. آنها تمایل به سفیدتر آنها تمایل به بسیار بیشتر مرد و به طور معمول قابل توجه تحت نمایندگی از سیاه پوستان و اسپانیایی است.”

در ایالات متحده زنان ساخته شده حدود 26 درصد از تکنولوژی نیروی کار در سراسر کشور با توجه به SmartAsset. اما در حالی که شغل برای کامپیوتر و فناوری اطلاعات کارگران انتظار می رود به رشد 12 درصد به طور کلی از 2018-2028 اشتغال فرصت برای این اغلب به خوبی پرداخت موقعیت هنوز هم معمولا به نفع مردان با توجه به گزارش منتشر شده در اوایل این ماه. نژادی و تنوع نیست خیلی بهتر است. در سال 2017, آخرین سالی که داده های در دسترس است تنها در حدود 20 درصد از نیویورک فن آوری نیروی کار بود یا سیاه یا اسپانیایی و تنها 7.5 درصد از سان فرانسیسکو با توجه به 2019 تجزیه و تحلیل توسط مرکز شهری آینده است.

سان فرانسیسکو و گسترده تر Bay منطقه است خانه را به بسیاری از بزرگترین شرکت های فن آوری به عنوان به خوبی به عنوان عمده شرکت های سرمایه گذاری. در سال های اخیر تکنولوژی غول از حروف الفبا را به Google Facebook و Amazon.com شده اند در حال گسترش در نیویورک بیش از حد اضافه کردن به یک رو به رشد راه اندازی صحنه کمک فن آوری های رقیب سرمایه گذاری به این شهر رشد موتور. اما با وجود صنعت تلاش برای افزایش زنان در نیروی کار و پیشرفت در این دو شهر محدود شده است.

یکی از دلایل اصلی برای عدم وجود نمایندگی محدود است و دسترسی به تکنولوژی آموزشی مهارت های. نیویورک به طور خاص با وجود داشتن یک خط لوله قوی از برنامه های است که عدم رسیدن به زیر در خدمت جوامع با توجه به مطالعه انجام شده توسط مرکز شهری در آینده و فن آوری:نیویورک منتشر شد چهارشنبه. این شهر برنامه های تمرکز بیشتر بر پایه مهارت های دیجیتال به جای آموزش های پیشرفته مورد نیاز برای شغل تکنولوژی.

قرار گرفتن در معرض تکنولوژی آموزشی در اوایل نیز مهم است برای شکستن اجتماعی مطبوع اطراف که به آن تعلق دارد در علم و تکنولوژی, مهندسی و ریاضی مشاغل. “در زمانی که آنها به مدرسه بسیاری از پسران هستند socialised به فکر بنیادی برای آنها است در حالی که بسیاری از دختران در حال socialised به فکر مخالف” گفت: Dvorkin.

بخشی از این مسئله نیز هزینه های بالای زندگی در این دو شهر. زنان در حال انتخاب به حرکت به بیشتر مقرون به صرفه شهرستانها با رشد تکنولوژی فرصت های به گفته دنیس Roy-Desrosiers مدیر عامل در سازمان های غیر انتفاعی در تکنولوژی نیویورک.

“نیویورک تبدیل شده است کمتر دوستانه شهرستان برای هر دو زنان و مردان گفت:” Roy-Desrosiers. “زنان هنوز هم در حال پرداخت کمتر به همان شغل و بنابراین در حالی که هنوز مورد زنان را به استفاده از کار در مکان های که در آن آنها می توانیم به راحتی زندگی می کنند و به طور مستقل.”

نیویورک رفت و از پنجم-بهترین شهر برای زنان تکنولوژی در سال 2013 به 27 در سال 2018 با توجه به SmartAsset داده است. درصد زنان شاغل در تکنولوژی کاهش یافته و به 25 درصد از 26 درصد در حالی که شکاف دستمزد جنسیت, تعریف شده به عنوان درصد از مردان حقوق زنان را برای همان شغل و گسترده تر شد. زنان در صنعت ساخت شد 84 درصد از مردان در سال 2018 در مقایسه با 96 درصد و پنج سال قبل.

گوگل و دیگر شرکت های فن آوری در حال گسترش در نیویورک نشان دهنده بخش قابل توجهی از این صنعت نیروی کار و عدم تعادل جنسیتی در درون صفوف خود را نیز ساخت نیویورک کمتر مانند “پناهگاه برای اختلال و کار نوآورانه فرهنگ است که آن را یک بار بود:” Roy-Desrosiers گفت.

هنوز نیویورک بهتر از سان فرانسیسکو در بیشترین تنوع معیارهای. سان فرانسیسکو ساخته شده است هرگز آن را به بالا 10 بهترین شهرستانها در SmartAsset لیست برای زنان است. آن کاهش یافته و به 33 در سال 2018 از 23 در سال 2013. در حالی که مشارکت زنان در نیروی کار افزایش یافته و حاشیه ای بیش از پنج سال از مسابقۀ افزایش به 79 درصد از 88 درصد در این شهرستان است. شکوه 2020 لیست از بهترین شهرستانها برای زنان در فناوری بالتیمور که در آن زنان را تا 33 درصد از تکنولوژی نیروی کار و درآمد به طور متوسط در حدود 94 درصد از مردان در این صنعت است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>