نیویورک ممنوعیت تجمع بیش از 500 دلیل شیوع کروناویروس

ایالت نیویورک خواهد ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر آغاز و در روز جمعه در 5 p. m. (2100 به وقت تهران) در سفارش به سرعت گسترش جدید coronavirus فرماندار اندرو کومو گفت: در روز پنج شنبه.

موسسات است که می تواند متناسب با 500 نفر یا کمتر باید نصف ظرفیت خود را ابتدا در جمعه کومو گفت.

برادوی تئاتر در منهتن را مجبور به شروع به رعایت قوانین جدید در روز پنج شنبه شب کومو به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در آلبانی. او کاهش یافته است به می گویند چه مدت بان کی مون گذشته خواهد بود. او گفت: این امر می تواند ارزیابی روزانه.

“این است که در مورد علم این است که در مورد اطلاعات” کومو گفت: در اعلام آنچه که او به عنوان اقدامات فوق العاده ای برای یک دولت است که شامل, پرجمعیت ترین شهرستان است. “اجازه دهید که علم اجازه داده تصمیم گیری.” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio شد و با توجه به مختصر خبرنگاران بعد در روز پنج شنبه.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد و 328 نفر در وزارت امور خارجه تایید کرد که قرارداد جدید کروناویروس که باعث می شود گاهی اوقات مرگبار بیماری تنفسی به نام COVID-19. اقلیتی از این افراد در بیمارستان بستری شده است اما تا کنون هیچ مرگ و میر گزارش شده در نیویورک است.

بیمارستان, پرستاری در خانه, جرم, حمل و نقل و برخی امکانات دیگر خواهد بود معاف از قانون کومو گفت. حکومت تنها به اعمال “congregant فضاهای” مقامات دولتی گفت: یک ساختمان اداری است که متناسب با بیش از 500 نفر خواهد بود موضوع را به حکومت اما یک طرح باز فضای اداری است که متناسب با 500 نفر خواهد بود.

در این کشور همسایه از نیوجرسی فرماندار فیل مورفی توصیه می شود لغو تجمع بیش از 250 نفر است.

چهارشنبه شب کومو اعلام کرد که قرن ها سنت پاتریک روز رژه در شهر نیویورک با توجه به محل در 17 مارس خواهد بود به تعویق افتاد و به تاریخ بعد.

کومو همچنین با بیان نا امیدی با پیشرفت آهسته در ramping تا تست ظرفیت اگر چه او کاهش یافته است به ویژگی سرزنش. دولت مجاز است 28 آزمایشگاه برای انجام تست های تشخیصی برای مشکوک COVID-19 بیمارانی که معیارهای خاص کومو گفت.

“ما راه پشت در, تست,” او گفت:. “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای انجام یک مطالعه گذشته نگر. ما نیاز به افزایش تست به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و این دوره به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است. مردم بیشتر شما در آزمون مردم بیشتر منزوی می تواند.” دولت همچنین قرارداد با آزمایشگاه ملی که Cuomo, نیست, نام, برای انجام تست خودکار است که سرعت بخشیدن به روند انتظار تایید سازمان غذا و داروی آمریکا. هنگامی که مجاز به اقدام دولت می تواند اجرا 5,000 آزمون در روز کومو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>