شهر نیویورک ممکن است موضوع ‘پناهگاه در محل سفارش در مبارزه با کروناویروس

صادر شده در: بروز رسانی:

شهر نیویورک ممکن است به زودی وادار اکثر مردم به ماندن در خانه های خود به جز در مواقع اضطراری و یا زمانی که برای خرید ملزومات, شهردار, بیل د Blasio گفت: اما دولت فرماندار اندرو کومو شک می کنند.

تبلیغات

هر گونه تصمیم گیری به موضوع “پناهگاه در محل” منظور خواهد احتمال زیاد ساخته شده است در 48 ساعت آینده, اما حتی اگر اعمال این امر به احتمال زیاد هنوز هم اجازه می دهد بیش از 8 میلیون نفر را لازم سفر به خارج برای خرید مواد غذایی یا دارو شهردار گفت: تعداد موارد تایید شده در این شهر افزایش یافت به 814.

Cuomo, یک دموکرات مانند د Blasio, گفت که او فکر نمی کنم پناه در جای خود موثر خواهد بود. “من فکر نمی کنم شما واقعا می توانید یک سیاست بود که فقط در یک بخش از دولت است. بنابراین من فکر نمی کنم آن کار می کند” او با سی ان ان گفت.

“به عنوان یک ماده در واقع من قصد دارم تا آنجا که من حتی نمی فکر می کنم شما می توانید یک ایالت سیاست” کومو گفت.

نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا حساب برای بخش عمده ای از تایید ایالات متحده در موارد بسیار مسری تنفسی بیماری است. شده اند وجود دارد 13 مرگ و میر در ایالت نیویورک, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

برخی از 6.7 میلیون نفر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو در حال حاضر دستور داده شده است به ماندن در خانه برای همه اما مهم ترین گردش تا 7 آوریل.

شهر نیویورک مقامات اذعان کرد در روز سه شنبه آنها هنوز هم نمی باید تمام منابع پزشکی آنها به دنبال و که آنها تا به حال شده است دریافت تجهیزات حفاظتی از دولت فدرال بود که در گذشته آن تاریخ انقضاء.

این شهر در حال حاضر خواسته نیویورکی به ماندن در خانه زمانی که آنها می توانند و مدارس بسته و محدود کافه ها و رستوران ها به بایگانی اطلاعات و یا تحویل.

اما اگر هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی رعایت این شهر ممکن است به زودی اجرای قوانین جدید محدود کردن مردم به خانه های خود را مگر اینکه آنها می توانند ثابت کنند باید یک دلیل خوب برای اقامت در خارج از, اضطراری, مدیریت کمیسر Deanne Criswell در مصاحبه ای گفت:.

چوب خط حساب کردن از دستگاه تهويه مکانيکی در بر داشت این شهر به مراتب کمتر از زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات از تصور می شد, او گفت:.

وجود دارد حدود 3500 دستگاه تهويه مکانيکی در این شهر بیمارستان های دولتی و خصوصی به شمارش یافت نمی 5,000 مسئولان شهرستان از جمله شهردار اشاره کرد که اخیرا در سهشنبه بعد از ظهر.

در موارد جدی ترین COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس بیماران نیاز به ماشین آلات به منظور تنفس. مقامات بهداشت عمومی ترس وجود دارد ممکن است به اندازه کافی برای رفتن به اطراف پزشکان را مجبور به زندگی و مرگ تصمیم گیری.

“ما به شدت در تلاش برای خرید پنکه در حال حاضر” Criswell گفت.

“ما هرگز در اینجا قبل از اینکه’

این شهر خواسته دولت فدرال برای ارسال 2.2 میلیون N95 ماسک ماسک که پرستاران و پزشکان به جای بیش از چهره خود را برای جلوگیری از آلوده شدن توسط بیماران که درمان از ملی ذخایر استراتژیک.

“ما دریافت 76,000,” Criswell گفت. “و همه آنها تمام شده است.” معلوم نیست زمانی که و یا اگر دولت ارسال خواهد دیگر 2.1 میلیون ماسک.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اجرا می شود که این ذخایر و قبلا اذعان برخی منابع بودند منقضی شده نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بهداشت فدرال هدایت آژانس اجازه می دهد تا منقضی شده ماسک برای استفاده در شرایط خاص که Criswell گفت: این شهرستان پیگیری خواهد بود.

“ما در حال مواجهه با یک فاجعه بی سابقه ای در اینجا و آن را ادامه خواهد داد به سرعت در حال رشد و رسیدن به مراتب بدتر از قبل از آن بهتر می شود و ما نیاز به دولت فدرال را به مطمئن شوید که ما در حال دریافت منابع مناسب برای کمک به شهروندان ما,” او گفت:.

این شهر خواسته است نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی راحتی که می توانید برای مراقبت تا 1000 بیماران مبتلا به حوض در نیویورک درخواست تکرار توسط نمایندگان مجلس از دولت در روز سه شنبه Criswell گفت.

وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper گفت: او دستور داد که نیروی دریایی به آماده شدن برای استقرار آرامش و دوم بیمارستان کشتی, رحمت, در صورت نیاز, اما نمی گویند که در آن.

“ما هرگز در اینجا قبل از” د Blasio گفت: ممکن است “پناهگاه در محل” سفارش. “من هرگز شنیده از هر چیزی شبیه به این در تاریخ شهر نیویورک است. ما قصد داریم برای ایجاد آن از ابتدا اگر ما آن را انجام دهد.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>