نیویورک می شود کشتی بیمارستانی به عنوان اتاق اورژانس را پر کنید با کروناویروس بیماران

یک بیمارستان نظامی کشتی وارد نیویورک روز دوشنبه به امریکا coronavirus کانون چرخ دنده تا برای اوج این بیماری همه گیر با اورژانس محدودیت های توسعه یافته به عنوان ملی تلفات گذشت 3,000.

تبلیغات

نیروی دریایی 1000 تخت USNS راحتی از منوی view در منهتن اسکله که بیشتر در آمریکا اجرا stay-at-home سفارشات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را رها عید پاک هدف برای زندگی به حالت عادی بازگشت در ایالات متحده است.

این 894 پا بلند کشتی — که همچنین دارای فضایی برای یک دوجین اتاق عمل — استقبال شد با تشویق جمعیت بعد از خروج Norfolk, Virginia در روز شنبه.

ورود خود را به عنوان آمد ویرجینیا و مریلند و سرمایه واشنگتن شد آخرین مناطق برای محدود کردن شهروندان حرکات معنی تقریبا سه چهارم از آمریکایی ها در حال حاضر زندگی می کنند و یا در مورد زندگی تحت مراحل مختلف مستند.

روز یکشنبه تهمت لغو برنامه های خود را به دوباره باز کردن بسیاری از ایالات متحده, عید پاک — مارس 12-و تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل تا پایان مارس پس از او دانشمندان برتر مواجه او با داده ها در افزایش coronavirus مرگ و میر.

او گفت: آمریکا میزان مرگ و میر به احتمال زیاد به افزایش دو هفته توصیف به عنوان “وحشتناک” پیش بینی توسط دانشمند ارشد Anthony Fauci که COVID-19 می تواند ادعا تا 200,000 زندگی می کند.

بدترین آسیب دیده نیویورک ramping تا بیمارستان ظرفیت و تحویل به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی با عنوان این مسابقه در برابر زمان است.

‘راس’

“ما شده اند به بازی گرفتن از یک روز” اندرو کومو فرماندار به خبرنگاران گفت:.

“آیا مبارزه امروز با مبارزه است. برنامه ریزی برای دو هفته و سه هفته و چهار هفته از در حال حاضر زمانی که شما در حال رفتن به راس و مطمئن شوید که ما در یک موقعیت را به نفع خود نبرد,” او اضافه شده است.

آسایش را برای مراقبت از نیویورک نیاز به مراقبت های ویژه نامربوط به coronavirus کاهش بار بر روی یک بیمارستان شبکه غرق هجوم COVID-19 بيمار.

ما در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان-بیش از 163,000 با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این ویروس تاکنون بیش از 3000 زندگی در کشور از جمله بیش از 1200 در ایالت نیویورک است.

برخی از 790 مرگ و میر رخ داده در شهر نیویورک مالی این کشور در پایتخت و پرجمعیت ترین شهر.

آن است که در حال گسترش به مناطق دیگر به ویژه نیوجرسی, لوئیزیانا, ایلینوی و فلوریدا که در آن فرماندار ران DeSantis گفت: او نمی خواست مسافران را از کشتی کروز زاندم مشکوک به داشتن ویروس “رها” در دولت خود را.

نیویورک افتتاح موقت اورژانس بیمارستان در Javits مرکز کنوانسیون با از 2900 تخت در روز دوشنبه. یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی است که با توجه به باز روز سه شنبه.

چهار سایت های دیگر نیز تایید شده به خانه بيماران ترخيص شده از بيمارستان تا راه را برای ساکنان درد و رنج از رمان coronavirus.

‘D-Day’ به صورت نیویورک

پرواز های اجرا شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) شروع به ورود در فرودگاه JFK نیویورک به عنوان شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان نیاز 400 بیشتر هواکش پایان هفته, توصیف یکشنبه آینده به عنوان “D-Day.”

این پرواز بخشی از 50 برنامه ریزی شده تحت “پروژه Airbridge” آیا ارائه میلیون ها نفر از ماسک ، روپوش و دماسنج برای بیمارستان است.

“همه ما در حال تلاش برای استفاده مجدد از آنچه که ما می تواند دلیل این که شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که آن را به اجرا” 38 ساله دکتر پیتر لیانگ به خبرگزاری فرانسه گفت با اشاره به منابع در منهتن بیمارستان او با این نسخهها کار در.

فورد و جنرال الکتریک برای تولید هواکش

شرکت موتور فورد روز دوشنبه گفت: از آن تولید خواهد شد 50,000 هواکش بیش از 100 روز در یک کارخانه در میشیگان با همکاری جنرال الکتریک بهداشت و درمان واحد و پس از آن می تواند ساخت 30,000 هر ماه به عنوان مورد نیاز برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

فورد گفت: ساده یک طراحی است که مجوز توسط GE Healthcare از فلوریدا مستقر Airon پارسیان و پاک شده توسط سازمان غذا و دارو می تواند نیازهای بسیاری COVID-19 بيمار و متکی بر فشار هوا بدون نیاز به برق.

‘بين 100000 و 200000 آمریکایی ها می میرند’

Fauci که منجر پژوهش به بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: بين 100000 و 200000 آمریکایی ها می میرند از “میلیون ها نفر از موارد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز دوشنبه او انتظار می رود افزایش در موارد اطراف عید پاک قبل از اعداد شروع به سقوط.

“خواهد بود که در روز جشن. و ما فقط می خواهم به آن را درست انجام دهد” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا گفته او انتظار می رود این کشور به “بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1.

Fauci گفت که او تا به حال هیچ مشکل قانع کننده مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش سلول دستورالعمل.

“این بسیار روشن تصویر” Fauci سی ان ان گفت در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در ابتدا عنوان COVID-19 همه گیر شده oscillated بین تاکید بر جدیت شیوع به صحبت کردن نیاز به مردم بازگشت به کار به سرعت.

متناوب 3.3 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته سوم از ماه مارس تا کنون بالاترین تا کنون ثبت شده است.

(FRANCE 24 با REUTERS, AP و AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>