نیویورک به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری اولیه میان coronavirus تهمت عملیات قرنطینه

صادر شده در:

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت به تعویق انداختن آن ریاست جمهوری اولیه انتخابات نزدیک به دو ماه با استناد به نگرانی در مورد گسترش coronavirus در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به اعمال قرنطینه در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

تبلیغات

این رای است که میله میله برای مارس 28 را به جای آن را در ژوئن 23, کومو گفت. که یک تاخیر طولانی تر از دیگر کشورهای که رای گیری به تعویق افتاد اما نیویورک شده است آمار بسیار سخت تر توسط این ویروس بیش از هر دیگر ما دولت است.

دو تا از کشورهای دیگر بیشتر تحت تاثیر COVID-19 قبلا رای داده — کالیفرنیا در مارس 3 و واشنگتن در مارس 10 — نیوجرسی در حالی که رای دهندگان به بازیگران برگه های رای در ژوئن 2. “من فکر نمی کنم آن را عاقلانه به آوردن بسیاری از افراد به یک محل رای” کومو گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه در گسترش ویروس.

نیویورک تا کنون گزارش شده 52,318 تایید موارد COVID-19 با 728 مرگ و میر.

ده دیگر آمریکا به عنوان به خوبی به عنوان ما خاک پورتوریکو آنها به تعویق افتاد مقدماتی قبل از آن در حالی که کشورهای دیگر در حال تغییر به طور انحصاری پست الکترونیکی-در انتخابات.

پس از یک چرخش قابل توجه در پشت barmstorming پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 29, باراک اوباما سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر دارای منجر قوی در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

او کنترل 1,217 نمایندگان به این حزب نامزدی کنوانسیون در ماه جولای در مقایسه با 914 برای سناتور برنی ساندرز گذشته خود باقی مانده رقیب. نامزدی نیاز به یک مجموع از 1,991 نمایندگان.

این ما منجر دنیا در موارد گزارش شده با بیش از 115,000. وجود دارد تقریبا 1,900 مرگ و میر ثبت شده در شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر اقدامات قرنطینه

برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به یک قرنطینه در اوایل روز شنبه برای coronavirus نقاط مهم در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات, هر چند آن را روشن نیست که آیا او تا به حال قدرت به دولت سفارش ساکنان به ماندن قرار داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که به او گفته بود با فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis در میان دیگران و این که “بسیاری از کشورهایی که آلوده هستند اما لازم نیست که یک مشکل بزرگ آنها از من پرسید اگر من در آن نگاه کنید بنابراین ما در حال رفتن به آن نگاه کنید.”

اما کومو که در انتقاد از دولت فدرال پاسخ خود را به عنوان دولت این کشور virus کانون گفت: این موضوع آمده بود تا در یک مکالمه او با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه.

“من حتی نمی دانند آنچه که به معنی” از حزب دموکرات گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در نیویورک است. “من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا و از پزشکی نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام. … من نمی خواهم صدای آن است.”

دولت فدرال ایالات متحده است که قدرت قانون را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری های مسری بین ایالات اما روشن نیست که به معنی تهمت می توانید ممنوعیت افراد از ترک دولت خود را. آن آزمایش شده است هرگز در دوران مدرن و در موارد نادر زمانی که هر قرنطینه به چالش کشیده شد, این دادگاه ها به طور کلی طرفه با مقامات بهداشت عمومی.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>