نیویورک coronavirus موارد سنبله اما تهمت سوغات بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

شهر نیویورک گزارش 14,776 coronavirus موارد و 131, مرگ و میر, شهردار, بیل د Blasio گفت: به عنوان ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو هشدار داد شیوع بیماری می تواند ضربه سخت تر و سریع تر از آنچه قبلا تصور با سازمان بهداشت جهانی هشدار آمریکا می تواند ظهور به عنوان کانون جهانی همه گیر.

تبلیغات

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده خود را در مورد برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده ظرف چند هفته کومو گفت که بیش از حد شتابزده به سهولت محدودیت در سفر معاشرت و کار با هم هزینه زندگی.

“اگر شما بخواهید مردم آمریکا برای انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد از آن هیچ مسابقه. هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی بشر گفت:” در یک مرکز همایش در منهتن است که در حال تبدیل به یک 1,000-تخت موقت بیمارستان.

کومو دولت به پرجمعیت ترین شهر است بدترین آمار شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 50 ، 000 نفر در ایالات متحده و کشته شدن حداقل 660. مرگ و میر در نیویورک از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس رسیده 157.

انتظار می رود نیاز به تخت های بیمارستانی در نیویورک در اوج شیوع شروع به پریدن کرد به 140,000 را کومو گفت: در مقایسه با 110,000 پیش بینی شده است. تنها 53,000 تخت در حال حاضر در دسترس است.

میزان عفونت در حال حاضر دو برابر شدن هر سه روز در نیویورک و بدترین شیوع بیماری شناخته شده به عنوان اوج می رسند در 14 تا 21 روز قرار دادن فشار در خدمات بهداشتی و کومو گفت.

یک هفته پس از نیویورک و میلیون ها نفر دیگر آمریکایی ها شروع به پناه گرفتن در خانه از coronavirus مقامات دولتی و مالی سرمایه گذاران هشدار داد روز سه شنبه در برابر کاهش محدودیت های بیش از حد به زودی حتی اگر سرکوب است ویرانگر اقتصاد ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: او با توجه به چگونه به راه اندازی مجدد کسب و کار و زندگی زمانی که 15 روز تعطیلی پایان هفته آینده حتی به عنوان بسیار مسری ویروس به سرعت در حال گسترش و ضعیف مجهز به بیمارستان مبارزه با موج خشونت و موارد.

خواه رئیس جمهور است که به دنبال پیروزی در انتخابات مجدد در ماه نوامبر در یک وعده رشد اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Fox News Channel که او می خواهم برای دیدن ایالات متحده کسب و کار باز کردن درهای خود را با عید پاک را جشن گرفت در این سال در اواسط ماه آوریل است.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت: “بازی کردن بیماری همه گیر به عنوان او را در مراحل اولیه آن زمانی که او در مقایسه با آن به آنفولانزای فصلی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این محدودیت می تواند خود منجر به خودکشی و یا دیگر اما مرگ و میر اشاره کرد هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا.

“شما در حال رفتن به از دست دادن بیشتر مردم با قرار دادن یک کشور وارد رکود اقتصادی و یا افسردگی است. شما در حال رفتن به از دست دادن مردم است. شما در حال رفتن به خودکشی توسط هزاران نفر,” او گفت:.

فرماندار مریلند لری هوگان نیز یک جمهوری خواه را به عقب رانده و بر این تصور که کاهش محدودیت باید شروع در هر زمان به زودی.

“ما فکر نمی کنم که ما در حال رفتن به در هر راه آماده به خارج از این در پنج یا شش روز یا بیشتر و یا هر زمان که این 15 روز است که از زمانی که آنها شروع به این خیالی clock,” او گفت: سی ان ان روز سه شنبه.

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه هشدار داد که ایالات متحده دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به جهانی کانون بیماری همه گیر کوروناویروس با استناد به طرح “شتاب” در عفونت.

چیز ساییده اعصاب

علائم وجود دارد که اعصاب را آغاز کرده بود چیز ساییده شده پس از روز از مردم در حال کار از خانه به دنبال پس از کودکان که مدارس بسته و به شدت پوسته پوسته شدن پشت در فعالیت های روزمره.

در بروکلین زمین بازی, معمار, کارولین Straub 48 و خانواده اش در زمان استراحت از زندگی جدید خود مشغول به کار و تحصیل از خانه.

“که در واقع سخت است,” Straub گفت. “اینترنت است که همیشه قابل اعتماد و پایین می رود و آن را غیر ممکن است برای ما به چهار جداگانه صوتی در مناطق زلزله زده در خانه.”

سریع بازگشایی اقتصاد ممکن است نتیجه معکوس با بالاتر مرگ و میر و مردم باقی مانده ترس از بیرون رفتن با توجه به سرمایه گذاران باقی می ماند که نگران نامشخص مسیر coronavirus و اقتصادی خود را تلفن.

“بازار را به شدت واکنش نشان می دهند چرا که آنها آموخته اند که این روش کار نمی کند” Axel Merk, مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Merk سرمایه گذاری گفت. “از پزشکی نقطه نظر شما را مجبور به شکستن رشد نمایی و شما که با پناهگاه در محل سیاست.”

وال استریت جامعی از سه سال پایین ترین نرخ روز جمعه پس از نمایندگان کنگره آمریکا گفت: آنها نزدیک به یک معامله برای یک بسته نجات اقتصادی. هر سه اصلی شاخص های سهام ایالات متحده بازگشت به شدت از یک فروش در روز دوشنبه.

مذاکره کنندگان در سنای آمریکا گفت: اتاق فوقانی کنگره می تواند با تصویب 2 تریلیون دلار محرک لایحه که شامل کمک های مالی برای آمریکایی ها عادی کسب و کارهای کوچک و به شدت تحت تاثیر صنایع به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، ارشد دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره گفت: آنها نزدیک به یک معامله بر روی این لایحه است.

با وجود تغییرات بزرگی را در زندگی روزانه بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم می گویند که آنها در حال حاضر به فداکاری.

هالی Huelster, 33, تمام وقت پرستار بچه که بود هل دادن کودک او را برای مراقبت در یک پرسه زن پایین 11th, خیابان در شهر نیویورک گفت که او معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن لفاظی در مورد اقتصاد را تهدید می کند آسیب واقعی به زندگی انسان است.

“این وحشتناک برای اقتصاد اما من می خواهم قرار دادن سلامت به عنوان یک اولویت همیشه” او گفت:. “من فکر می کنم آن است که سخت به کمتر, من فکر می کنم شما می توانید آن را به کار.”

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>