نیوزیلند علائم 100 روز رایگان از coronavirus


Wellington: نیوزیلند روز یکشنبه مشخص شده 100 روز پس از آن مهر گسترش coronavirus نادر نقطه روشن در جهان است که همچنان به ویران شده توسط این بیماری است.

زندگی به حالت عادی بازگشت برای بسیاری از مردم در اقیانوس آرام جنوبی کشور از 5 میلیون به حضور آنها در بازی راگبی در بسته بندی ورزشگاه و نشستن در کافه ها و رستوران ها بدون ترس از آلوده شدن. اما برخی از نگرانی این کشور ممکن است گرفتن راضی و آماده سازی به خوبی به اندازه کافی برای هر شیوع آینده.

New Zealand Prime Minister Jacinda Adern at the Labour Party election campaign launch in Auckland on Saturday.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda Adern در حزب کارگر بریتانیا در انتخابات راه اندازی در, Auckland در روز شنبه.اعتبار:بلومبرگ

نیوزیلند رو از شر این ویروس با تحمیل یک سخت مستند در اواخر ماه مارس زمانی که تنها حدود 100 نفر تست مثبت برای این بیماری است. که متوقف گسترش آن. برای سه ماه گذشته تنها موارد جدید شده اند و یک تعداد انگشت شماری از بازگشت مسافران که قرنطینه در مرز.

“این علم خوب است و رهبری سیاسی ساخته شده است که تفاوت” گفت: پروفسور مایکل بیکر, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه Otago. “اگر شما نگاه در سراسر جهان در کشورهایی که به خوبی انجام داده اند آن است که معمولا ترکیبی.”

تبلیغات

از اوایل نیوزیلند دنبال یک استراتژی جسورانه از بین بردن این ویروس نه تنها سرکوب آن گسترش یافته است. بیکر گفت: کشورهای دیگر به طور فزاینده ای به دنبال نیوزیلند برای پاسخ.

“کل جهان غرب است وحشتناکی نامناسب این تهدید و آنها متوجه باشند این در حال حاضر” بیکر گفت.

او گفت: بسیاری از رهبران دیدم یک دوگانگی کاذب بین صرفه جویی در زندگی و یا صرفه جویی در اقتصاد خود که در واقع رشد کسب و کار بهترین زمانی که آنها اطمینان در مورد چیزهایی مانند بیماری است.

در واقع نیوزیلند اقتصاد است و شانس بهتر از بسیاری از پیش بینی. این کشور موفق شده است به نگه داشتن آن نرخ بیکاری در فقط 4 درصد اگر چه بسیاری از اقتصاددانان می گویند که تعداد حساب نمی کند برای کار اخیر ضرر و زیان خواهد شد و به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بدتر پس از یک دولتی یارانه دستمزد منقضی می شود در ماه آینده.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio رهبری شده است به طور گسترده ای مورد ستایش. او اطمینان مردم در این مستند با جلسات روزانه و یک پیام است که طنین انداز: “برو و برو زود است.”

در مجموع عفونت محدود شد به بیش از 1500 و این کشور تا به حال فقط 22 مرگ و میر. نظر سنجی ها نشان می دهد پشتیبانی از protocol wine studio لیبرال حزب کارگر اتحاد رسید پیش از انتخابات عمومی ماه آینده.

هنوز نیوزیلند بین المللی صنعت گردشگری سقوط کرده است و این کشور باقی مانده است بیشتر جدا شده از جهان خارج ، Protocol wine studio دولت شده است و تمایلی به بازگشایی مرز به هر کشور دیگری حتی به کشورهای دیگر با احتیاط انجام دهید.

و تجربه برخی کشورهای دیگر از جمله ویتنام و استرالیا نشان می دهد که چگونه به راحتی این ویروس می تواند به شعله ور شدن دوباره حتی زمانی که آن را به نظر می رسد مانند آن بوده است تحت کنترل در آورد.

بیکر گفت: نیوزیلند همچنان در یک حالت ارتجاعی است و نه انجام برنامه ریزی به اندازه کافی برای نگه داشتن این ویروس است. او گفت: کشور نیاز به ایجاد یک ملی بهداشت عمومی آژانس و بهتر صندوق دانشمندان در حال مطالعه گسترش این بیماری است.

اما یکشنبه حداقل مشخص شده یک نقطه عطف است که بسیاری در نیوزیلند اشاره کرد با حس قدردانی و امداد.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>