نیوزیلند حرکت به انزوا می بندد سینما

فیلم و تلویزیون اصناف نهادهای منطقه ای و نمایندگان شرکت های پیشرو در نیوزیلند نیروهای پیوسته اند برای راه اندازی یک coronavirus بحران مرکز.

این حرکت در همان روز به عنوان دولت قرار داده کل کشور مستند به مدت چهار هفته و نیوزیلند سینما نزدیک برای مدت نامعلوم.

صفحه نمایش بخش COVID-19 اکشن و جدید خود را آنلاین اطلاعات hub در نظر گرفته شده برای کمک به هدایت فیلم و تلویزیون کارگران صنعت از طریق تاثیر coronavirus بحران است. این کشور تنها 102 تایید موارد این ویروس به تاریخ, با تنها 2 نفر از آنها معتقد بودند که از انتقال محلی اما نصب و استقرار محدودیت های مسافرتی را مجبور به تعطیل عمده بین المللی تولیدات از جمله “آواتار” دنباله و آمازون “ارباب حلقه ها” مجموعه های تلویزیونی است.

روز دوشنبه نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد که کل کشور باید به حرکت خود انزوا حالت. او مطرح شده مرحله 3 هشدار و گفت که این کشور را برای حرکت به مرحله 4 هشدار ظرف 48 ساعت پس از خدمات ضروری را در زمان حال برای تنظیم.

تمام میله, رستوران ها, کافه ها, ورزشگاه, سینما, استخر, موزه ها, کتابخانه ها و مکان های دیگر که در آن مردم دور هم جمع هستند بسته شود. “این تصمیم گیری را مهم ترین محدودیت در زلاند نو,’ حرکات در تاریخ مدرن است. تجمعات در داخل خانه یا خارج و از هر شکل و اندازه باید لغو ” protocol wine studio گفت. خدمات ضروری از جمله سوپر مارکت ها, بانک ها, محلی, پزشکان, داروخانه ها, ایستگاه های سوخت و پیک می تواند باز بماند.

“در حالی که نامشخص وقفه از تعدادی از شرکت های بین المللی خط تولید در حال حاضر منجر به از دست رفتن شغل بسیاری از ضروری نیوزیلند تولیدات همچنان به تلاش برای نگه داشتن بازیگران و خدمه امن در محل کار در حالی که اطمینان از محصولات خود را عملیاتی باقی می ماند,” گروه اقدام نوشت: پیش از protocol wine studio را دوشنبه اعلام. گروه’ اعضای شامل Weta گروه شرکت های اصلی راکتور نیوزیلند نویسندگان انجمن صنفی فیلم, Auckland, و صفحه نمایش تولید و توسعه ارتباط.

“محلی screen صنعت اکو سیستم در حال حاضر بسیار شکننده است و صفحه نمایش بخش COVID-19 گروه اقدام به رسمیت می شناسد اهمیت حفظ تولیدات داخلی عملیاتی که در آن ممکن است و یا آماده به دنده عقب تا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است باید افزایش نیوزیلند COVID-19 هشدار سطح ضرورت توقف کار.

یک “اولویت های کلیدی برای صفحه نمایش بخش COVID-19 گروه اقدام در این مرحله اولیه از COVID-19 بحران با همکاری نزدیک با ذینفعان کلیدی از جمله موسسات مالی و سرمایه داران به کشف راه های مختلف که در آن داخلی صفحه نمایش صنعت تولید می شود پشتیبانی می شود برای ادامه کار با خیال راحت در طول این زمان نامشخص است. (گروه اقدام) را نیز در مکانیزم های مالی و شبکه به منظور تسهیل در آموزش و توسعه فرصت ها برای تحت تاثیر قرار کسب و کار و همچنین به عنوان فردی از اعضای خدمه نوازندگان نویسندگان و مدیران” آن را گفت.

این بی سابقه ای بار تماس بگیرید و برای آرامش و فعال در تصمیم گیری به منظور محافظت از صفحه نمایش محلی بخش و اطمینان حاصل شود که هنگامی که بهبودی اتفاق می افتد – و آن را – صنعت آماده به کار در حداکثر ظرفیت دوباره برای ما تولیدات داخلی و به طوری که بین المللی خط تولید می تواند به عنوان به زودی به عنوان آن قابل دوام است.

در neigboring استرالیا, نخست وزیر اسکات موریسون روز یکشنبه اعلام کرد مشابه اقدامات دشوار است. استرالیا سینما که تا به حال باقی مانده تا حدی باز شد دستور بسته از ظهر دوشنبه.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر