نیوزیلند هاي Lockie فرگوسن تست منفی برای coronavirus

نیوزیلند تیم کریکت هاي Lockie فرگوسن بود که در زیر قرار داده شده 24 ساعته و انزوا در میان ترس از COVID-19, پاک شده بعد از تست منفی است.

فرگوسن قرنطینه پس از او گزارش گلو درد پس از اولین ODI از در حال حاضر به تعویق افتاد Chappell Hadlee سری. 28-در سال کریکت پرواز به نیوزیلند از سیدنی در روز یکشنبه. “Homeward bound. Lockie فرگوسن نیز پاک شده است برای پرواز و بازگشت به نیوزیلند فردا” New Zealand Cricket تایید در بیانیه ای در روز شنبه.

اولین ODI از سه بازی سری بازی بود پشت درهای بسته در خالی سیدنی کریکت زمین در روز جمعه که میزبان برنده شده بود 71 اجرا می شود. این تیم به بازی دوم و سوم ODI در مارس 15 و 20 بود که لغو شد پس از نیوزیلند دولت تحمیل محدودیت های مسافرتی.

زودتر استرالیا سریع کاسه کین ریچاردسون نیز تست شده برای coronavirus پس از مبتلا به گلو درد در روز پنج شنبه. که او را دیدم در حال ترک کردن این تیم برای بازی روز جمعه اما تست منفی بود.

همه گیر نیز منجر به تعویق افتادن استرالیا تور نیوزیلند بود که به دنبال آن دو تیم به بازی سه T20Is در مارس 24, 27 و 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>