نیوزیلند PM protocol wine studio نشان دهنده تغییرات یک سال پس از Christchurch مسجد حمله

صادر شده در: بروز رسانی:

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز جمعه گفت که زلاند نو تبدیل شده اند بیشتر درگیر با جامعه مسلمان در این سال از یک فرد مسلح کشته و 51 نفر در دو مسجد.

تبلیغات

Protocol wine studio شد در Christchurch حضور در رویدادی به مناسبت سالگرد سال گذشته 15 مارس کشتار که او به عنوان یکی از نیوزیلند تاریک ترین روز. روز جمعه او با حضور در یک نشست خبری مشترک با نماز با اعضای هر دو مسجد که مورد حمله قرار گرفتند و در روز یکشنبه او قصد دارد برای شرکت در یک یادبود ملی.

در میان کسانی که زبان در طول نماز بود, Al Noor مسجد بازمانده فرید احمد که همسر Husna کشته شد در این حملات است.

“نفرت نیست رسیدن به هر دست آوردن برای hater و یا برای هر کسی که او گفت:” پس از آن. “اگر وجود دارد هر گونه تفاوت راه دیگری وجود دارد و آن راه این است که از راه مسالمت آمیز. ما باید بحث کنیم باید گفت و گو کنیم تا یکی دیگر از سوالات و ما نباید ترس از یکدیگر است.”

Protocol wine studio گفت: مردم تا به حال به او گفت که آنها تا به حال بازدید از مساجد برای اولین بار در پی حملات بود و خود را بیشتر در بحث تفاوت از ایمان است.

“یک سال بر من معتقدم نیوزیلند و مردم آن را اساسا تغییر داد. من نمی توانید ببینید که چگونه شما می توانید یک رویداد مانند این و نه” protocol wine studio گفت. “اما چالش بزرگ برای ما خواهد بود که تضمین میکند که در روزمره ما اقدامات — و در هر فرصتی که در آن ما می بینیم آزار و نژاد پرستی و تبعیض — تماس آن را به عنوان یک ملت است.”

برخی از سوال که چرا یادبود رویداد روز یکشنبه که بسته هزاران نفر از مردم به عرصه شد و هنوز هم رفتن پیش پس از protocol wine studio و دیگر مقامات تصمیم به لغو یک جشنواره در اوکلند جشن اقیانوس آرام فرهنگ به دلیل ترس بیش از coronavirus.

Protocol wine studio گفت که تنها با پنج تایید موارد COVID-19 در نیوزیلند وجود دارد هیچ نشانه ای و در عین حال از یک جامعه شیوع. او گفت: Pasifika جشنواره لغو شد از یک نگرانی خاصی از این ویروس می تواند به جزایر اقیانوس آرام که اصلا سلامت زیرساخت ها برای مقابله با شیوع.

Protocol wine studio جلب توجه به تغییر قوانین در پاسخ به این حملات است. مرگبارترین انواع نیمه اتوماتیک در حال حاضر ممنوع شده است و در سراسر کشور بیع متقابل تفنگ صاحبان تبدیل شده است در حدود 60000 خود را تازه غیر قانونی سلاح ،

او همچنین صحبت در مورد کار خود را در تلاش برای از بین بردن حملات تروریستی از نشان آنلاین پس از مسلح livestreamed کرایستچرچ حملات. Protocol wine studio به ارمغان آورد برخی از کشورها و شرکت های فن آوری با هم به کار بر روی این موضوع در آنچه که او به نام, Christchurch, تماس, که او گفت: تا به حال کمک به شروع یک بحران جدید پاسخ پروتکل.

“به عنوان یک نتیجه از این پروتکل و هماهنگی در آن حوادث که در آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی استفاده شده است برای پخش حملات گردش آن فیلم شده بود به مراتب کاهش یافته است,” او گفت:.

Protocol wine studio را همدلانه پاسخ پس از حملات و پیام وحدت طنین انداز در سراسر جهان در سال گذشته است. تصاویر از پوشیدن حجاب و استقبال از اعضای جامعه مسلمانان ایجاد ماندنی برای بسیاری از.

مرد متهم به حملات 29 ساله استرالیایی سفید supremacist Brenton, Tarrant است که با توجه به محاکمه در ماه ژوئن به اتهام تروریسم و قتل و اقدام به قتل است. اگر گناهکار او حکم حبس ابد.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>