نوزاد به نام ‘مستند’ برای نشان دادن حمایت برای PM درخواست تجدید نظر به ماندن در خانه

مستند امداد

نه تنها دولت مرکزی و دولت پا به ارائه کمک به روزانه دستمزد حقوق بگیران که به طور ناگهانی از دست معیشت خود را پس از مستند سیاسی و سازمانهای اجتماعی نیز جلو آمده و به انجام کمی خود را و بیشتر. Samajwadi حزب (SP) رئیس جمهور Akhilesh Yadav پیدا کرده است در این فرصت به ماهرانه حمله Bharatiya Janata Party (BJP) دولت در مرکز و, Uttar Pradesh برای مشکلات مواجه توسط فقیر با توجه به این مستند به مهاجرت اجباری توسط کارگران و ادعا کمبود مواد تسکین. پیش از او خواسته بود خود را از رهبران حزب برای کمک به نیازمندان در سطح محلی است. در حال حاضر او ادعا کرده است که در اوتار پرادش دولت ایجاد موانع برای SP رهبران در تلاش های خود را حتی به عنوان حاکم BJP و Rashtriya Swayamsewak Sangh داوطلبان مجاز به حمل با خود کار امداد رسانی.

یک سوال از پاسخ

در میان فلیپ فلاپ توسط دولت اطلاعات ماشین آلات در اجازه می دهد روزنامه نگاران به حضور روزانه در رسانه های مطبوعاتی در روز چهارشنبه بسیاری از سوالات بدون جواب باقی مانده. ابتدا یک پیام ارسال شد به خبرنگاران از مطبوعات اداره اطلاعات و درخواست خود را ارسال روزنامه نگاران برای پايه بلند كن بادي و این که “تنها برخی از سازمان نامیده خواهد شد برای اطمینان از مناسب اشاعه اطلاعات”. اعتراض در وزارت جداگانه گروه واتساپ دنبال کرد و پس از آن سوال شد دعوت به مطرح به دولت سخنگویان و بعد از آن, برخی از روزنامه نگاران اجازه داده شد برای حضور در این کنفرانس است. اما حضور و غیاب بود و تا حد زیادی نمادین به هیچ کدام از آنها اجازه داده شد به هر گونه سوال بپرسید. همچنین هر سوال قرار داده و در وزارت واتساپ گروه بدون جواب باقی مانده. فقط سه سوال سرگرم بودند و حتی آن را به عنوان موجب ترس از مهار اطلاعات در یک مرحله بسیار مهم از همه گیر پیشرفت در کشور است.

من نام مستند

به عنوان مردم در سراسر کشور شروع به معاشرت کلمه “مستند” با چیزهایی مانند فاجعه انسانی و از دست دادن شغل یک زن و شوهر در اوتار پرادش است جلالی تصمیم گرفته است به بازی contrarian. پدر و مادر جدید را به نام فرزند خود را “مستند” در تلاش برای نشان دادن حمایت برای تماس های داده شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی برای مردم به ماندن در خانه و کسب و کار به توقف کار به دستگیری گسترش coronavirus. کودک متولد شده در دوشنبه تقریبا یک هفته به مستند در کشور است. Pawan پدر گفت: آن را در این کشور علاقه ای به رعایت دستورالعمل مستند. اوتار پرادش در گزارش اول خود را Covid-19 مصدوم در همان روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>