نیمار دیشب پاری سن ژرمن را از دست داده و آسیب برای فرم فقیر در دورتموند شکست

صادر شده در: ویرایش:

نیمار به انتقاد پاری سن ژرمن را از دست داده و اخیر خود آسیب پس از پاریسی تضعیف شد 2-1 شکست بوروسیا دورتموند روز سه شنبه یک نتیجه ناامید کننده است که برگ های فرانسوی باشگاه رو به چشم انداز و در عین حال یکی دیگر از اوایل لیگ قهرمانان خروج.

تبلیغات

گم شده و پس از چهار بازی در دو هفته گذشته با یک دنده آسیب برزیل نگاه کوتاه از بازی تناسب اندام در روز سه شنبه گذشته-16 و اول پا, شکست دورتموند.

خانه طرف نروژی هدف-ماشین Erling Braut Haaland به ثمر رساند و دو بار او را به لیگ قهرمانان مشترک بهترین گلزن اما نیمار به پاری سن ژرمن تاسیسات برای پای دوم در پاریس در تاریخ 11 مارس.

برزیل میرود خانه برای آنچه که می تواند ثابت کند بسیار دور هدف پس از راه اندازی توسط فرانسه مهاجم Kylian Mbappe در نیمه دوم.

اما نیمار را هدف نمی تواند پنهان کردن این واقعیت است که جهان گران قیمت ترین بازیکن بوده است به طور کامل upstaged توسط Haaland و هم تیمی اش Jadon سانچو هر دو در سن 19.

پس از بازی نیمار بود به انتقاد از باشگاه خود را برای اجازه دادن به او را بازی بیشتر قبل از روز سه شنبه برخورد.

“این سخت است برای رفتن چهار بازی بدون, بازی” از 28 ساله به خبرنگاران گفت:.

“متاسفانه نبود من انتخاب آن را انتخاب, باشگاه, پزشکان, آنها ساخته شده است که تصمیم گیری که من نمی خواهم” نیمار اضافه شده است.

“ما تا به حال مقدار زیادی از بحث در مورد آن چرا که من می خواستم به من احساس خوب اما این باشگاه نگران بود و در پایان آن را به من بود که دچار” او گفت:.

‘بازگشت به ریتم’

بزرگ-هزینه های پاری سن ژرمن در حال از جان گذشته برای جلوگیری از خروج از لیگ قهرمانان اروپا در اولین دور حذفی برای چهارمین فصل در یک ردیف.

نیمار از حضور در روز سه شنبه بود که یک افزایش عمده برای تیم خود را پس از او از دست رفته فصل گذشته تعجب به شکست منچستر یونایتد با یک پا آسیب است.

او همچنین نشسته پای دوم خود را با شکست رئال مادرید در همان مرحله در سال 2018 است.

پاری سن ژرمن مربی آلمانی توماس Tuchel بستری Neymar عدم مطابقت و تناسب اندام تا به حال شده است یک عامل در شکست به دورتموند اما گفت که تیم او هنوز زمان برای پیدا کردن فرم خود را.

“نیمار تا به حال بازی برای دو هفته اما او بسیار مهم برای Kylian (Mbappe) وجود هماهنگی بین آنها و اگر نیمار فاقد ریتم آن را بلافاصله قابل توجه” گفت: Tuchel.

“این دشوار است اما ما هنوز چند بازی باقی مانده به عقب بر گردیم به ریتم,” او اضافه شده است.

همتای خود لوسین Favre اذعان کرد که روز سه شنبه برای اولین بار پا به دورتموند تنها یک بلند و باریک استفاده با پاری سن ژرمن را پرشور صفحه اصلی, طرفداران مجموعه پشت تیم خود را در بازی بازگشت.

“البته این یک نتیجه خطرناک اما ما بازی خوبی در دفاع و حمله گفت:” دورتموند سوئیس مربی.

وی افزود: “اما همانطور که همه چیز ایستاده آن را 2-1 به ما.”

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>