NFL همچنان به رفتار فاسد و برای اولین بار پاداش می دهد


باور کنید یا نه، من هرگز صاحب یک تیم NFL، تیم GM یا یک سرمربی نبودم. قسم میخورم. می توانید آن را مشاهده کنید.

با این حال، من متقاعد شده‌ام که می‌توانم کاری را انجام دهم که هیچ یک از موارد بالا نمی‌تواند انجام دهد: جلوگیری از باخت تیمم حتی در یک بازی به دلیل رفتار خودخواهانه و خود شیفته در طول بازی.

مایک تاملین، مربی استیلرز به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین ها در این تجارت مورد تحسین قرار گرفته است. و با این حال، در طول 14 سال هدایت او، فولادها به دلیل رفتارهای فاسد پس از یک بازی موفق شدند یا سعی کردند مسابقات را ببازند.

از جمله سوپر بول.

در سوپربول سال 2009، کاردینال‌ها با نتیجه 23-20 از استیلرز پیش افتادند، زمانی که بن روتلزبرگر، در کمتر از یک دقیقه باقی مانده، یک پاس را به جانشین سانتونیو هولمز، مرد حرفه‌ای او که بعداً پس از پیوستن به اینجا دیده می‌شود، تمام کرد. جت ها

هولمز به کارت 6 برخورد کرد، ساعت در حال اجرا بود. هولمز که از خود بی خبر بود، به جای عجله به سمت خط جدید نبرد، برخاست و در یک روال معمول “به من نگاه کن / نه من-من” را به میدان دوید.

روتلیسبرگر در عجله ای ناامیدانه بود تا توپ را درست جلوی دروازه بگیرد. در همین حال، هولمز رقص وحشیانه‌اش را در آن طرف خط برای من می‌رقصد. به همین دلیل بود که پیتسبورگ مجبور شد آخرین تایم اوت خود را اعلام کند.

در 35 ثانیه باقی مانده، TD برنده … توسط هولمز، که علیرغم تلاش هایش برای تبدیل شدن به بزرگترین احمق در تاریخ NFL، MVP بازی انتخاب شد.

حالا من را لاغر (یا سرطان) خطاب کنید، اما اگر من جای تاملین بودم، در اولین روز تمرین برای شروع فصل 2010، تیمم را جمع می کردم، به آنها نشان می دادم که چگونه سوپربول تقریباً از دست رفته است و سپس به سربازانم می روم. . :

“به این نگاه کنید؟ دیگر هرگز برای ساعت من اتفاق نخواهد افتاد. ما هرگز از 15 یارد پنالتی عبور نخواهیم کرد، چه رسد به این که در هر بازی با چنین زباله هایی روبرو شویم. و من نمی خواهم هیچ یک از شما در معرض شکوه ماندگار باشید.

ظاهراً هرگز این اتفاق نیفتاده است. تاملین استیلرز همچنان تیمی بود که اجازه می داد بازی ها با رفتارهای فاسد و برای اولین بار تعیین شوند.

و من هنوز هم دارم.

پنجشنبه شب 9 دسامبر فولادی ها بدون هیچ تایم اوتی در فاصله 37 ثانیه مانده به پایان 36 بر 28 پشت سر وایکینگ ها قرار گرفتند. در مینه سوتا چهارم و اول از 44، Roethlisberger به WR Chase Claypool در 34، اول پایین، ساعت دویدن ضربه زد.

فولادی ها
به جای بازگشت به خط نبرد، چیس کلیپول اولین سقوط خود را در جریان باخت 36-28 استیلرز مقابل وایکینگ ها جشن گرفت.
USA TODAY Sports

کلایپول به جای اینکه به سمت خط جدیدی از درگیری حرکت کند تا روتلسبرگ بتواند ساعت را تنظیم کند، روی زمین فرود آمد و این حرکت خسته را ابتدا پایین آورد، تنها چیزی که تلویزیون به عنوان جوهره فوتبال خوب پاداش می دهد.

Roethlisberger نتوانست ساعت را به مدت 24 ثانیه متوقف کند. فاکس و تروی آیکمن جو باک یا آن را از دست دادند یا نادیده گرفتند.

این بار زمان فولادی ها تمام شد. این بازی در رده دوم خط 12 یارد مینه سوتا به پایان رسید. اگر کلایپول، یک مرد کالج – نوتردام – از چیزی متفاوت از خودش آگاه بود، احتمالاً استیلرز بازی دیگری داشت.

نتایج بازی‌های NFL هر هفته با رفتار غیرحرفه‌ای کودکانه و غیرقابل بخشش مشخص می‌شود. و با این حال، اگرچه مخاطرات هرگز بالاتر از این نبوده است، هیچ مالک تیم، جنرال موتورز یا سرمربی ای وجود ندارد که به نظر می رسد کمترین تمایل را برای درمان این جنون با چیزی بهتر از غفلت داشته باشد. این دیوانه کننده است

بدترین تیم ها بیشترین امتیاز شروع NFL را برای هواداران دریافت می کنند

تحت سرمایه‌گذاری خوب راجر گودل، اعتیاد به پول تلویزیون چنان قدرتمند است که بهترین زمان برای انجام ورزش‌های پاییزی-زمستانی – یکشنبه ساعت 1 بعد از ظهر در آفتاب طبیعی – برای بدترین تیم‌ها تعیین شده است.

بازی های اولیه هفته گذشته شامل 5-7 Saints در 3-9 Jets، 4-8 Seahawks در 2-10 Texans (شروع ناهار در هیوستون) و 5-7 فالکون در 5-7 Panthers بود.

پنجره 4:25 شامل یک بازی در ساحل شرقی، 7-5 Bills در 9-3 Buccaneers، با یک بازی شبانه سازماندهی شده توسط 9-3 Green Bay، در فضای باز بود.

تا اواسط فصل، بازی‌های خورشیدی، بازی‌هایی که بیش از همه مورد استقبال خریداران بلیط و دارندگان PSL/شهدا قرار می‌گیرد، به شدت مملو از تیم‌های بدبخت می‌شود.


در پیوند ESPN Adam Amin، فاکس بازیکن دیگری دارد که ما را به این باور می رساند که آمار بازی ها را می سازد در حالی که بازی ها آمار می دهند. دیگری که آنچه را که در طول بازی دیده است نادیده می گیرد تا از روی برگه آمار بخواند.

در روز یکشنبه، جت ها با نتیجه 10 به Saints باختند و در حالت ناامید کوارتر چهارم، با شماره های چهارم و 6 از خط میانی برخورد کردند. امین پس از آن خوب دید که ما را با این جمله روشن کند: “جت ها امروز یک در برابر یک در مقابل چهار پایین هستند.”

آدم امین |
آدم امین |
تصاویر ESPN

چهارمین بازی قبلی چه ربطی به این بازی داشت؟ مطلقا هیچ چیزی. سپس زک ویلسون ناقص پرتاب کرد.

اما مطمئناً امین در چنین بازی خلأ مزخرف آماری گمراه کننده و نامناسب تنها نیست.

دکتر جورج ام بیرد می نویسد که چنین موضوعی «خانه نه آنقدر برای نادانان کاملاً نادان بلکه برای افراد کم سواد است. نه به خشن ها، بلکه برای ناتمام ها، بهشت ​​غیرمتخصص ها.»

برد این را در سال 1879 در روانشناسی معنویت گرایی نوشت.


در حالی که بعید است حتی فاکس اوربان مایر را به پنل فوتبال کالج خود بازگرداند – حتی طبق استانداردهای تلویزیونی، هفت پسری که هر کدام نیم جمله صحبت می کنند و با شکم بلند می خندند ممکن است خیلی زیاد باشند – شاید او بتواند به تدریس خود بازگردد. دوره در اوهایو، این کلاس به نام رهبری و شخصیت.


به هر حال، خواننده EC از دیدن تیم بسکتبال اوهایو در تلویزیون با پوشیدن “یونیفورم سنتی سیاه خود” هیجان زده شد.

برای دیدن رنجرز باید پول پرداخت کنید

بنابراین بازی Rangers-Avalanche در روز سه‌شنبه را فقط کسانی می‌توانستند ببینند که هزینه ماهانه برای دریافت سطح ESPN فوق‌العاده سرفه می‌کردند، اولین بازی از سه بازی رنجرز در این فصل که تا این حد از دید پنهان می‌ماند.

گری بتمن
گری بتمن
AP

NHL مدل کسب و کار قدیمی روسپی‌های معتاد به مواد مخدر را پذیرفت: “آقا، تا زمانی که به من پول می‌دهی، هر کاری می‌خواهی با من انجام بده.” گری بتمن این را “بازی در حال رشد” می نامد؟


بنابراین وقتی نیکس در مجموع 91 3 گرفت و 33 مورد از آنها را ساخت، با باخت های خانگی متوالی به باکس پس از وریرز در هفته گذشته، استراتژی آنها دقیقاً چه بود؟ زیبایی کجا بود، نه به ارزش بازی ها؟

و زمانی که استف کوری با 3 امتیاز رکورد را شکست و 5 امتیاز از 14 را در مقابل نیکس به دست آورد، در حالی که واریرز 15 از 40 امتیاز را جمع آوری کرد، این بازی شامل 82 ضربه با 3 امتیاز کمتر از تاریخ بود.


توجه به تمام دکمه های بی صدا! برای سومین یکشنبه متوالی، فاکس به مارک شلرت دستور داد تا مسابقه جت یا غول‌ها را با یک سوت کلیکی از پوست خوک خفه کند. روز یکشنبه، او برای اسپویل کردن برنامه تلویزیونی Cowboys-Giants انتخاب شد.


بسکتبال کالج زنان در روز چهارشنبه: LSU 100، Alcorn State 36. مربی LSU، کیم مولکی، که در زمان مربیگری بیلور، حریفان را با 50 ضربه یا بیشتر شکست داد – در سال 2016، او باعث شد که بچه هایش وینتروپ را با نتیجه 140-32 شکست دهند – بازی اجرا شود و تفنگ کل بازی.


من تضمین می‌کنم که کریس کالینزورث از NBC وقتی به عنوان یک تحلیلگر NFL وارد عمل شد، هرگز متوجه “استعداد دستی” QB نشد. او آن را کوتاه، ساده و مفید بیان کرد. اما خیلی وقت پیش بود، بنابراین حالا به جای اینکه بگوید کیو بی «دست خوب» دارد، «استعداد برای دست» را انتخاب می کند، پسر عموی اول «انضباط چشم» و «صداقت نوار».

کریس کالینزورث
کریس کالینزورث
گتی ایماژ

اندرو کاتالون از CBS هفته گذشته تبلیغی برای نمایش فوتبال نمادین “Inside the NFL” در Saints-Jets خواند. “همه چیز و همه در حال حاضر آنقدر نمادین هستند که این کلمه به زودی به معنای “هیچ چیز خاصی نیست”.


بیدار شدم تا بیدار شوم! “لیدی باگ” دیگر در این ستون ظاهر نخواهد شد. از این به بعد، این یک “اشتباه غیر باینری” است.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر