Nicholas Tucci, بازیگر در ‘Ramy,’ ‘ژست’ و ‘کانال صفر” می میرد در 38

Nicholas Tucci, بازیگر که در ظاهر نشان می دهد مانند “Ramy,” “مطرح” و بیشتر درگذشت روز سه شنبه در Smilow بیمارستان سرطان در New Haven, Conn., پس از مبارزه با یک بیماری نامشخص. پدر خود را به اشتراک گذاشته این خبر در Facebook در روز جمعه. توچی شد 38.

“نیک تصمیم به نگه داشتن بیماری خود را خصوصی به طوری که او می تواند همچنان به دنبال حرفه ای و هنری رویاهای برای تا زمانی که ممکن است. در سال گذشته او قادر به رفتن به محل و باue کار او را بسیار دوست داشت. برای کسانی از شما در فیلم و تلویزیون و تئاتر جوامع با تشکر از شما برای هدایت تشویق و حمایت از نیک. برای کسانی از شما که لذت بردم نیک کار بر روی صفحه نمایش و صحنه با تشکر از شما برای شناخت استعداد خود و قدردانی از تلاش های خود را. به همه با تشکر از شما برای هدیه خود را از دوستی به پسر من” پدرش الکساندر مختلف ارسال شده است.

توچی دیگر تلویزیون اعتبارات عبارتند از: Syfy ترسناک گلچین سری “کانال صفر” Netflix ابرقهرمان نمایش “Daredevil,” Showtime آمار تریلر سیاسی “میهن” و ABC “Quantico.”

او همچنین ستاره دار در سال 2011 فیلم ترسناک “شما آینده” که به دنبال یک خانواده ثروتمند است که می رود در یک عروسی سالگرد تعطیلات و تبدیل به تحت حمله توسط یک گروه از قاتلان. او همچنین به نظر می رسد در سال 2018, هیجان انگیز “طولانی از دست رفته” و به عنوان یک تولید کننده.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>