نیک کردرو به یاد ستارگان هالیوود, برادوی از جمله Zach Braff, Lin-مانوئل میراندا, Sara Bareilles

نمرات از ستاره از برادوی و هالیوود ادای احترام به تونی-نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد نیک کردرو یکشنبه شب پس از تایید توسط خانواده اش که او مرده است از عوارض ناشی از کوروناویروس.

در ماه مارس سال 2020 کردرو در بیمارستان بستری شد در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس پس از تست مثبت است. در طول اقامت خود در بیمارستان او تحت یک پا قطع عضو شد و با توجه به ضربان ساز موقت و قرار شد پزشکی ناشی از کما. او صرف بیش از 90 روز در بخش مراقبت ويژه و دچار عوارض اضافی مانند عفونت ریه و شوک سپتیک. کردرو همسر آماندا Kloots ساخته شده غمگین اطلاعیه در Instagram account یکشنبه شب.

او پس, پست, اذکار ریخت و در از همکار بازیگران Zach Braff و سارا Bareilles به Viola Davis

Sara Bareilles نوشت که موسیقی برادوی نشان می دهد “پیشخدمت” در زمان به Instagram نوشت: “او نور بود. مهربان و ملایم است. با استعداد و فروتن. خنده دار و دوستانه است. بهترین خنده.”

کردرو به نظر می رسد در سال 2014 موسیقی “Bullets Over Broadway” و دریافت تونی-نامزدی برای بهترین بازیگر برجسته در موسیقی برای تجسم خود را از Cheech. Zach Braff که ستاره دار مقابل کردرو به اشتراک گذاشته: “من صادقانه هرگز شناخته شده مهربانتر فرد است. اما Covid نمی مراقبت در مورد خلوص روح خود را و یا خوبی را در قلب خود را. آخرین چیزی که او تا کنون پیامک من بود به نگاه کردن برای همسر و یک پسر ساله, الویس. من قول می دهم که جهان آنها را می خواهید هرگز برای هر چیزی. من احساس فوق العاده سپاسگزار من به نیک کردرو وارد زندگی من است.”

Chazz Palminteri که بازی Cheech در این فیلم نسخه ای از این فیلم نوشت: “ما از دست یکی از آنهایی که بزرگ امروز است. دوست من نیک کردرو به تصویب رسید. بیایید همه برای او دعا, Amanda & الویس. RIP دوست من.”

“خانواده مدرن را” جسی تایلر فرگوسن که به نظر می رسد التماس کرد با پیروان به این بیماری همه گیر به طور جدی. او نوشت: “فوق العاده غمگین اخبار. می تواند ما را لطفا انجام آنچه که ما نیاز به انجام به عنوان یک کشور به مبارزه با این ویروس با هم ؟ از آن مراقبت می کند چگونه سالم شما هستند. از آن مراقبت می کند اگر شما می خواهید برای رفتن به جزیره آتش. از آن مراقبت می کند اگر شما خسته از پوشیدن ماسک. سلطنت. آن. در.”

“خانم سایگون” بازیگر Jon Jon Briones به طور مشابه, التماس به مردم به چیزهایی که به طور جدی. “تئاتر ما خانواده از دست داده است خوب یکی به COVID 19. @nickcordero1 مبارزه طولانی و سخت بود اما فقط بیش از حد. من او را نمی دانند و هرگز او را ملاقات نمود اما او برادر من. خانواده من. او بیش از حد شماست چرا که ما همه در این با هم. عشق و قدرت خود را به زیبا ،
مراقبت وجود دارد و مراقبت از یکدیگر. این ویروس به طور جدی. لطفا. صلح و عشق و قدرت است. بود خوب بود امن و مهربان بود.”

Ariana Grande برادر ناتنی فرانکی جیمز گراند که به نظر می رسد در “Rock of Ages,” به اشتراک گذاشته شده یک عکس با کردرو و نوشته است: “قلب من شکسته است و بیش از از دست دادن دوست من نیک کردرو. به عنوان به زودی به عنوان من او را ملاقات کردم من می دانستم که خدا قرار داده و او را در زندگی من به یک دلیل… او به من نشان داد چنین عشق رهبری از طریق محبت و قدرت در طول زمان دشوار است درک درست از زندگی بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در اطراف او… او به من لبخند و خنده در زمانی که من در پایین و جادویی بود برای به اشتراک گذاشتن این مرحله ، روی صحنه, پشت صحنه, خارج از صحنه نمایش نیک کردرو یکی از بهترین مردم من تا به حال فرصتی برای دیدار با کار و یا فقط یک دوست تماس بگیرید. او در نظر گرفته شد بیش از حد به زودی. او سزاوار زمان بیشتر به اینجا با خانواده اش و زمان بیشتری را به ادامه برای به اشتراک گذاشتن هدیه ای از زندگی خود را با جهان است. اما من می دانم که او را به زندگی می کنند در من باقی می ماند برای همیشه لطفا برای تغییر برای داشتن او را شناخته. او را به زندگی می کنند در خود همسر زیبا @amandakloots و زیبا پسر الویس. او را زنده در لبخند از هر عضو مخاطبان او تا به حال لمس با صدای درخشان و ابتلا به جذابیت. او را از طریق موسیقی خود را.”

بازیگر Anika Noni Rose که ابراز نقش تیانا در دیزنی “شاهزاده خانم و قورباغه” مشترک “شما یک شادی برای هماهنگ کردن با. من خیلی ناراحت هستم که این پایان خود را. کشور خود را بدهکار شما بهتر است.”

Viola Davis پرداخت ادای احترام به کردرو و مانند بسیاری از, ارسال پیام تسلیت به همسرش آماندا Kloots. دیویس در توئیتر نوشت: “تسلیت به شما آماندا که مبارزه و دوست داشتنی خیلی سخت….خیلی متاسفم برای او کوچک است. قلب من با شما است. ممکن است پروازها از فرشتگان است.”

“همیلتون” خالق Lin-مانوئل میراندا به نام کردرو را از دست دادن “ویرانگر است.” میراندا در زمان به توییتر خود را به اشتراک گذاری “ویرانگر است. چه از دست دادن چه نور است. تمام قلب را با آماندا و خانواده اش امشب.”

Phillipa سو که بازی الیزا در “همیلتون” یادآوری پیروان برای کمک به GoFundMe که تعیین شده بود تا در ماه آوریل از طرف Kloots. Soo نام برای پیروان خود به یاد داشته باشید “آماندا نیک و الویس” به اشتراک گذاشتن یک لینک به صفحه.

کنستانتین Maroulis دیگر زاج از “Rock of Ages” نوشت: “من تا به او نگاه کرد. نه فقط به خاطر اینکه از چگونه قد بلند او بود اما برای آنچه که او بود. یک مرد بزرگ. یک استعداد بزرگ. یک دوست بزرگ. یک جنگجوی بزرگ است. یک معشوق شوهر و پدر. یک افسانه برای ما Rock of Ages خانواده است.”

دیدن اضافی بزرگداشت زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *