Nike, اپل در میان ده ها تن از مارک های اصلی دخیل در گزارش کار اجباری در


نایک و اپل یک تولید کننده عمده ساختمان قطار در استرالیا در میان ده ها تن از مارک های جهانی دخیل در یک گزارش جدید در کار اجباری در چین در حال رشد در میان نگرانی های بین المللی بیش از درمان اویغوری مردم است.

این گزارش توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده-بودجه استرالیا سیاست راهبردی موسسه مدعی برخی از کارخانه ها که عرضه برندها به نظر می رسد با استفاده از اویغوری کارگران فرستاده شده به طور مستقیم از دوباره اردوگاه آموزش و پرورش.

Nike said it strives to conduct business ethically.

نایک گفت: این تلاش برای انجام کسب و کار اخلاقی. اعتبار:بلومبرگ

دولت چین برای حفظ اردوگاه که آن را به عنوان توصیف فنی و حرفه ای آموزش و پرورش امکانات مورد نیاز برای مبارزه با تروریسم در منطقه سین کیانگ و به “اطمینان از صاف آن انتقال اقتصادی”.

آن را رد کرد و ادعا می کند که به یک میلیون نفر از اعضای اقلیت مسلمان اویغوری را بازداشت شده در اردوگاه به عنوان “خبر جعلی”.

تبلیغات

به ASPI گزارش برآورد شده است که 80,000 Uighurs را از آنجا منتقل شده به کارخانه در سراسر چین تحت “سین کیانگ کمک های” برنامه پس از فارغ التحصیلی از re-اردوگاه آموزش و پرورش.

“چینی محلی دولت و کارگزاران بخش خصوصی پرداخت می شود قیمت هر سر برای کارگران در کار تکالیف” ASPI یافت.

این گزارش توسط ASPI محقق ویکی Xiuzhong زو چینی متولد سابق روزنامه نگار است که به شدت به انتقاد از حزب کمونیست چین در بر داشت بسیاری از کارگران منتقل شده به یکی از کارخانه ها در حال اویغوری زنان از هوتن و کاشغر استان.

در این گزارش ادعا تا 600 شاغل هستند در چینگدائو Taekwang کارخانه کفش.

“در کارخانه اویغوری کارگران را کفش نایک در طول روز می باشد”.

“در شب حضور آنها در یک شب در مدرسه جایی که آنها ماندارین مطالعه, خواندن, چینی, سرود ملی و دریافت آموزش های حرفه ای و وطن پرست آموزش و پرورش است. درسی از نزدیک آینه است که از سین کیانگ مجدد اردوگاه آموزش و پرورش.

“در چنین شرایطی بعید است که کار خود را با ترتیبات داوطلبانه است.”

به واشنگتن پست موید این ادعا در روز یکشنبه. The Sydney Morning Herald و سن نمی تواند به طور مستقل بررسی اتهامات قبل از مهلت.

ASPI ادعا کرد یک کارخانه اجرا شده توسط KTK گروه دریافت 41 اویغوری کارگران در ماه جولای سال 2019. این لیست CRRC در میان مشتریان خود است. دولت چین متعلق به راه آهن تولید کننده بخشی از $2 میلیارد دلار قرارداد برای ساخت ملبورن جدید ظرفیت بالا قطار.

تحقیقات نشان داده تا 560 سین کیانگ کارگران منتقل شده به کار در کارخانه ها و در مرکز استان هنان از جمله به Foxconn تکنولوژی یک شرکت تایوانی در میان بزرگترین قرارداد الکترونیک تولید کنندگان در جهان است.

Foxconn را عرضه کرده برندها از جمله Amazon, Apple, Dell, Google, Huawei و مایکروسافت.

ASPI گفت: از آوریل 2017 تا ژوئن 2018, 2048 اویغوری کارگران گرفته شد از هوتن در استان سین کیانگ به 15 کارخانه در استان آنهویی از جمله به Huafu بالا رنگ آمیزه نخ Co. Ltd.

کارخانه لوازم پنبه و الیاف رنگی به آدیداس, Abercrombie & Fitch, Lacoste, Puma, Zara و H&M.

یکی دیگر از “سین کیانگ کمک” کارخانه Haoyuanpeng لباس تولیدی شرکت تبلیغ همکاری های استراتژیک با Fila, آلمانی, ورزشی شرکت های آدیداس و پوما و نایک.

آدیداس گفت ASPI شرکت نمی کند باید یک رابطه فعال با کارخانه و که آنها را به بررسی استفاده از آدیداس علامت.

یک سخنگوی نایک گفت: واشنگتن پست است که “ما از احترام به حقوق بشر در ما گسترش زنجیره ارزش و همیشه در تلاش برای انجام کسب و کار اخلاقی و مسئولانه”.

اپل گفت: با تامین کنندگان برای اطمینان از آن با استانداردهای بالا هستند را تایید کرد.

“این در حال حاضر یک مشکل جهانی گفت:” خانم زو. “ما شاهد این شیوه از ‘re-اردوگاه آموزش و پرورش’ در سین کیانگ صادر شود به عمده کارخانه در سراسر چین و implicating هر دو مارک های جهانی و صدها میلیون ها نفر از مصرف کنندگان است.”

به ASPI گزارش با اشاره چینی رسانه های دولتی ادعا می کند که مشارکت در کار انتقال برنامه های داوطلبانه است و مقامات چینی را تکذیب کرد و هر گونه استفاده تجاری از کار اجباری از سین کیانگ.

“با این حال اویغوری کارگران شده اند که قادر به ترک چین و صحبت کردن در توصیف ترس مداوم از حال ارسال به یک اردوگاه در سین کیانگ یا حتی سنتی, زندان, در حالی که کار در کارخانه” در این گزارش است.

وزیر امور خارجه Marise Payne بارها به نام برای چین بس به “بازداشت خودسرانه از Uighurs و گروه های دیگر”.

به سفارت چین در کانبرا تماس گرفته شد برای اظهار نظر ،

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>