نایک با تکنولوژی بالا در حال اجرا کفش مجاز خواهد بود در مسابقات مانند مسابقات المپیک و قهرمانی جهان زیر نقطه عطفی حاکم از دو و میدانی بین المللی حاکم بر بدن است.

جهانی دو و میدانی گفت: در روز جمعه این بود که “شواهد کافی به منظور بالا بردن نگرانی های است که یکپارچگی این ورزش ممکن است در معرض خطر پیشرفت های اخیر در فن آوری است.” آن را صادر شده چند محدودیت های جدید در ساخت و ساز و گفت: این امر انجام تحقیقات بیشتر برای دیدن اگر بیشتر پارامترهای مورد نیاز است.

Eliud Kipchoge wore an iteration of the shoes when he ran the first sub-two hour marathon in Vienna.

Eliud Kipchoge عینک یک تکرار کفش زمانی که او برای اولین بار از زیر-دو ساعت ماراتن در وین.اعتبار:نایک

دو دستورالعمل جدید: کفش نمی تواند بیش از یک کربن-فیبر ورق و ارتفاع تنها نمی تواند بیش از 40 نشان داده می شود. همه نایک Vaporfly کفش در حال حاضر در دسترس به هر دو راضی کسانی که معیارهای. این معلوم نیست که آیا نمونه های اولیه مانند آنهایی که فرسوده به تازگی توسط نخبگان ماراتون Eliud Kipchoge نیز مجاز و تحت قوانین جدید.

“این کار ما به تنظیم کل بازار کفش ورزشی, اما آن است که وظیفه ما برای حفظ تمامیت نخبگان رقابت با تضمین این که کفش پوشیده شده توسط ورزشکاران نخبه در رقابت ارائه نمی دهد هر ناعادلانه کمک و یا مزیت” جهان پهلوانی رئیس جمهور سباستین کو در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“همانطور که ما وارد المپیک سال ما باور نمی کنیم ما می توانیم رد کفش شده اند که به طور کلی در دسترس برای مدت قابل توجهی از زمان, اما ما می توانید در قرعه کشی یک خط به منع استفاده از کفش که بیشتر از آنچه که در حال حاضر در بازار در حالی که ما بررسی بیشتر است.”

جمعه حاکم است حداقل در کوتاه مدت مزیت به نایک و ورزشکاران حرفه ای. پس از اولین Vaporfly کفش عرضه در سال 2017, این فن آوری شده است از یک میله رعد و برق برای بحث در جامعه در حال اجرا. شامل فوم به ضخامت یک شیب چارپایان و فیبر کربن ورق در عرض تنها کفش وعده داده شده بود برای افزایش بهره وری و در نتیجه سرعت – با حداقل 4 درصد است. در طی 2 ساعت و 10 دقیقه ماراتن که با اختلاف بیش از پنج دقیقه.

پنج سریعترین رسمی ماراتن در تمام دوران آمده اند در این کفش در دو سال گذشته است. دو نفر از پنج سریع ترین زنان ماراتن نیز در Vaporfly. زمانی که کنیا دونده Kipchoge در سال گذشته شد که فرد برای اولین بار به اجرا 42.195 کیلومتر در کمتر از دو ساعت – رسمی نیست اما با این وجود یک مانع برخی فکر می کردم غیر ممکن است – او با پوشیدن آخرین نمونه از این کفش است.

نایک کفش که فروش برای $US250 ($370) همچنین محبوب در میان جدی تازه دونده. شروع خطوط در ماراتن سراسر کشور در حال خالدار با نئون نارنجی و سبز و صورتی از نایک Vaporfly مدل.

کفش پوشیده شده توسط Kipchoge نیست هنوز فروش عمومی و معلوم نیست اگر آنها اجازه داده می شود در بازی های المپیک پس از نایک نیست با توجه به کفش’ مشخصات. این نیز روشن نیست که چگونه این حکم ممکن است شرکت های دیگر که نزدیک به انتشار مشابه کفش خود را.

موفقیت دوندگان در آن کفش نایک تحت فشار قرار دادن جوانب مثبت به ثبت نام با بیورتون مبتنی ورزشی ، همچنین تحت فشار قرار دادن کوچکتر کفش شرکت برای ایجاد کفش با خواص مشابه.

تحلیلگران انتظار نیست تصویب به تفاوت های زیادی برای نایک پایین خط. “نایک ساخته شده است بسیاری از این کفش گفت:” مت پاول NPD Group ارشد صنعت مشاور ورزشی, قبل از تصمیم گیری اعلام شد. “تاثیر به حداقل خواهد رسید.”

یک حرکت از این نوع جهانی دو و میدانی که قبلا در انجمن بین المللی دو و میدانی فدراسیون نیست و بدون سابقه. حدود یک دهه پیش, Speedo بین المللی پرده برداری کامل بدن از لباس شنا که تغییر شنا رقابتی. بیش از 100 رکورد جهانی شکسته شد در Speedo کت و شلوار و یا کسانی که مانند آن منجر به مقایسه آن با دوپینگ. فدراسیون بینالمللی de Natation, شنا حاکم بدن اکثریت رای در سال 2009 به ممنوعیت تکنولوژی بالا مناسب برای اعمال محدودیت در مواد و مقدار از بدن آنها می تواند پوشش.

در دهه های جهانی دو و میدانی شده است عمدا مبهم در مورد چه کفش و مجاز نمی باشد. بدن حاکم دستورالعمل گفت: تنها که کفش “باید ساخته شود به طوری که به ورزشکاران هر ناعادلانه کمک و یا مزیت است.” آن را بعد از آن اضافه شده است که کفش باید “منطقی موجود” ،

مواجهه با گرما بیش از Vaporfly کفش های جهانی دو و میدانی را به کمیته فنی تشکیل یک گروه کاری در سال گذشته برای کمک به روشن شدن این قوانین است. این گروه که شامل ورزشکاران و دانشمندان و کارشناسان اخلاق به دنبال یک راه میانه بین نوآوری و عدالت.

نایک نیست تنها شرکت ساخت کفش است که ممکن است تحت تاثیر قرار. در پی Vaporfly موفقیت تعدادی از شرکت های دیگر منتشر کرده اند کفش با خواص مشابه. Deckers, هوای آزاد, Corp. Hoka منتشر شده خود را $US180 کربن-فیبر کفش گذشته ممکن است. برکشایر هاتاوی را بروکس است که برنامه ریزی $US250 نخبگان در حال اجرا کفش در این سال; Saucony تا به حال در این نسخهها کار برای بیش از دو سال است.

بلومبرگ

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de