نه کاهش سود پیش بینی پس از “نرمتر” شروع به سال


نه سرگرمی شرکت را کاهش داده در آن سال درآمد پیش بینی پس از یک نرمتر نسبت به پیش بینی’ شروع سال جدید.

درآمد کاهش 1.7 درصد برای نیمی از سال به ماه دسامبر به $1.19 میلیارد دلار در حالی که گروه درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و amoritisation (EBITDA) $بود 250.8 میلیون در یک گزارش بر اساس یک تخت نتیجه در مقایسه با سال گذشته طرفدار forma نتایج.

سود خالص پس از کسر مالیات کاهش 18 درصد به $114.3 میلیون هنگامی که نسبت به نیم سال pro forma نتایج جستجو برای همان آخرین دوره سال است.

Nine CEO Hugh Marks.

نه مدیر عامل هیو علائم.اعتبار:لوئیس Kennerley

نه صاحب سیدنی هرالد صبح و عصر.

تبلیغات

روز چهارشنبه گفت: نه در آن انتظار می رود به گزارش گروه EBITDA در یک سطح مشابه به طرفدار forma نتایج قبلی سال مالی از $423.8 میلیون.

این شرکت قبلا پیش بینی در مجمع عمومی سالانه خود در سال گذشته “کم تک رقمی رشد” در گروه درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و amortisation این سال مالی است.

قبل از آن در آن کامل نتایج سال در ماه اوت گذشته نه گفت: این انتظار می رود به گزارش رشد درآمد حدود 10 درصد است.

مدیر اجرایی هیو علائم گفت: رشد دیجیتال کمک کرده بود افست “ادواری headwinds” در بخش دیگر از کسب و کار.

“نه این است که در یک منحصر به فرد و فوق العاده هیجان انگیز و موقعیت. به رسمیت شناختن این شرکت گسترده تکامل ما این باور وجود دارد که پتانسیل قابل توجهی برای تمرکز ساختار هزینه از ما FTA کسب و کار با هدف حذف به $100m در annualised هزینه های بیش از سه سال آینده – هزینه های است که نمی خواهد مانع توانایی ما برای ادامه سرمایه گذاری در فرصت های رشد در اطراف درآمد حق بیمه و تصویری دیجیتال را با موفقیت انجام می شود بیش از سه سال گذشته” آقای مارکس گفت.

پخش درآمد کاهش 5 درصد در سال به $630.8 میلیون صدمه دیده توسط کاهش در تلویزیون و رادیو تبلیغات صرف است. EBITDA کاهش یافت و به $145.5 میلیون.

درآمد حاصل از مترو انتشار و دیجیتال کاهش 3 درصد برای دوره, برای $288.3 میلیون اما EBITDA صعود به $53.8 میلیون.

خدمات جریان استن ارسال شده قوی رشد درآمد تا 79 درصد برای نیمی از سال است.

نه بسته در $1.62 سهم در روز سه شنبه.

به طور کامل franked موقت سود سهام از 5¢ سهم پرداخت خواهد شد در آوریل 20.

بیشتر به آمده

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>