نه هفت برج سرمایه گذاری مشترک, TX استرالیا شکایت ACCC


پخش برج سرمایه گذاری مشترک بین نه سرگرمی و هفت رسانه های غرب است که مصرف اقدام قانونی در برابر رقابت تنظیم کننده استدلال آن را فاقد اقتدار به واسطه اختلاف با شبکه ده بیش از دسترسی به زیرساخت های آن است.

TX استرالیا به طور مشترک متعلق به هفت و نه صاحب برج است که انتقال رایگان به هوا تلویزیون در سراسر کشور است. هفته گذشته TX ثبت مدارک در دادگاه فدرال به دنبال یک بررسی قضایی استرالیا رقابت و مصرف کننده تصمیم کمیسیون به حکمیت اختلاف با شبکه ده.

TX Australia operates the broadcasting assets of free-to-air TV.

TX استرالیا عمل پخش دارایی های free-to-air TV.اعتبار:Phil Carrick

ده شده بود به دنبال دسترسی به TX استرالیا برج اما قادر به توافق قیمت. این پرونده گرفته شد به ACCC که حکومت آن را به حال قدرت به حکمیت اختلاف یک نقطه TX استرالیا مخالف با.

مورد آخرین در یک حماسه پوشا سال بین TX استرالیا و ده. ده قبلا مشترک صاحب TX استرالیا با هفت و نه است. هرچند این جفت ارز در ایران ده تبار به دولت در سال 2017 برای فعال کردن یک بند اجازه می دهد آنها را به خرید سهام خود در انتقال برج اپراتور به صورت یک ترکیب $22 میلیون نفر گذشته است.

تبلیغات

پس از فروش ده اعلام کرد قصد دارد به حرکت خود انتقال خدمات از TX استرالیا به اپراتور دیگری پخش استرالیا استفاده شده است که توسط ABC, SBS و اپراتورهای ارتباط از راه دور. آخرین اختلاف به عنوان پخش استرالیا می خواستم به استفاده از برخی از TX استرالیا 67 سایت برای پوشش.

هفت است که به طور جداگانه در بحث در مورد پتانسیل فروش سهام خود در سرمایه گذاری مشترک نه یک حرکت است که کمک خواهد کرد کری استوکس-کنترل شرکت را کاهش می دهد $541 میلیون بدهی خالص شمع.

شبکه ده و TX استرالیا هر دو کاهش یافته است به نظر اختلاف است.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>