Nirbhaya عدالت تحویل داده شد اما آن را سویفت ؟ جامعه و سیاستمداران وزن در

عدالت ممکن است تحویل داده شده اند به Nirbhaya با روز جمعه حلق آویز از چهار مرد که gangraped اما وجود یک احساس گسترده در میان سیاستمداران و فعالان جامعه مدنی به طور کلی در رویه حفره های حلقه در سیستم که منجر به تاخیر در هفت طولانی و خسته کننده سال.

اتحادیه قانون وزیر راوی شانکار پراساد گفت جمعه بود و بعد از رضایت Nirbhaya گرفتن عدالت بلکه زمان به فرو رفتن که آیا اعدام محکومین می تواند اجازه برای “دستکاری” این سیستم برای به تاخیر انداختن اعدام است.

“این یک روز از رضایت که یک دختر است که تحت عمل خیلی درد کردم و عدالت” پراساد در جمع خبرنگاران گفت: مجلس محل. آن زمان برای قوه قضائیه, دولت و جامعه مدنی به فرو رفتن که آیا اعدام محکومین را می توان مجاز به دستکاری سیستم و علت تاخیر,” او گفت:.

بلافاصله پس از دار زدن, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, گفت, وجود دارد, نیاز به اطمینان حاصل شود که تحقیقات پلیس در حال تکمیل را به شیوه ای سریع و اضافه کرد نیز وجود دارد که نیاز به تغییر سیستم قضایی به طوری که در این گونه موارد قربانیان لازم نیست که صبر کنید برای هفت سال اما عدالت در ظرف شش ماه.

کل این Nirbhaya مورد نشان می دهد تعدادی از نقاط ضعف ما در سیستم قضایی ما می دهد که مردم دست در به تاخیر انداختن عدالت برای هفت سال او اضافه شده است.

‘آن را در زمان 7 سال برای عدالت تحویل داده می شود. امروز ما برای گرفتن تعهد که یک حادثه مشابه اتفاق نمی افتد دوباره. ما دیده ایم که چگونه محکومین دستکاری قانون تا همین اواخر. وجود دارد بسیاری از نقاط ضعف در سیستم ما نیاز به بهبود سیستم’ Kejriwal گفت.

وزن در حادثه اتحادیه وزیر Smriti Irani گفت: “عدالت به تعویق افتاد اما در نهایت تحویل داده شده است. این یک پیام برای همه کسانی که فکر می کنم آنها می توانند مرتکب جنایات علیه زنان و فرار از قانون است.”

کنگره ناودان دولت در آن “امور متاسفم” در اجرای Nirbhaya صندوق برای ایمنی از زنان است.

کنگره رهبر و Rajya سبها MP باند Yajnik ادعایی که هیچ جزئیات در دسترس ساخته شده در مورد صندوق که برای آن بودجه تخصیص هزار کرور روپیه ساخته شده است.

عدالت برای Nirbhaya تحویل داده شده توسط سیستم قانونی و سیستم قضایی اما اجرای این قانون و Nirbhaya صندوق اتفاق افتاده است, او به خبرنگاران گفت:.

بازنشسته دیوان عالی کشور قاضی N Santosh Hegde ابراز نگرانی کرد که آن را در زمان “زمان” به اثر را به اوج دادگاه حکم نهایی در Nirbhaya مورد و به نام برای مرحله برای جلوگیری از سوء استفاده از سیستم.

“… زمان گرفته شده در نهایت به اثر به حکم نهایی به دیوان عالی کشور را افزایش می دهد به برخی از مرتب کردن بر اساس یک تفکر در ذهن مردم است که عدالت واقعا عملکرد?” Hegde گفت: خبرگزاری PTI.

“از آنجا که در نهایت زمانی که بالاترین دادگاه به حکم و قانون اساسی از قانون فراهم می کند یک بررسی — ممکن است یک رحمت دادخواست قبل از این رئیس جمهور شما (مجرم) را یک شوخی است ، وجود دارد چند دادخواست” او اشاره کرد.

بالیوود مشهور از جمله Rishi Kapoor, Taapsee Pannu و Ritiesh Deshmukh خواستار قوانین سختگیرانه تر برای جرم و جنایت علیه زنان در هند است.

“Jaisi karni waisi bharni (شما reap what you sow). اجازه دهید این تنظیم به عنوان مثال نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان. مجازات تجاوز به عنف است با مرگ. شما باید به احترام زنانگی. شرم بر افرادی که تاخیر در اجرای. Jai Hind!,” کاپور در توییتر نوشت.

بازیگر, Raveena Tandon همچنین خواستار سویفت عدالت در چنین مواردی در آینده است.

“این سیاره کمتر از 4 هیولا. 8 سال پدر و مادر باید منتظر عدالت است. زمان ما تقاضا سویفت عدالت” او نوشت: در میکروبلاگینگ سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>