Nirmala Sitharaman بودجه: Nod بین المللی شمش ارز در IFSC

دولت در روز شنبه پیشنهاد برای راه اندازی یک بین المللی شمش ارز در IFSC در هدیه شهرستان. “ارز را قادر خواهد ساخت هند برای افزایش موقعیت خود را در سراسر جهان ایجاد شغل در هند و منجر به بهتر کشف قیمت طلا” گفت: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در حالی که ارائه بودجه اتحادیه 2020-21.

“وزیر دارایی re-تأکید بر اهمیت هدیه-IFSC به عنوان یک در حال ظهور جهانی خدمات مالی توپی. سیاست صدور در مورد هدیه-IFSC می دهد افزایش فوق العاده به سرمایه گذار اعتماد به نفس هر دو در هند و خارج از کشور گفت:” هدیه ای شهرستان, مدیر عامل Tapan ری.

دولت همچنین مجاز روپیه مشتقات و ستد می شود هدیه-IFSC با قصد را به همه دریایی روپیه تجارت خشکی با 22 ساعت معاملات پنجره.

به منظور incentivise فهرستی از اوراق قرضه در IFSC ارز, وزیر دارایی پیشنهاد کاهش بیشتر خودداری رای از 5 ٪ به 4٪.

“هند INX به طور کامل بشود و آماده برای راه اندازی روپیه دلار معاملات سلف و گزینه های قرارداد تجاری به عنوان به زودی به عنوان آیین نامه های دریافت شده از رگولاتور گفت:” V Balasubramaniam مدیر عامل و مدیر اجرایی BSE هند Inx-هند بین المللی ارز IFSC. “ما نیز مشتاق به راه اندازی بین المللی شمش ارز در هدیه IFSC,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>