شماره 1 با یک گلوله: Thomas پشت در بالا روز ششم در ممفیس


ممفیس: جاستین توماس مسجل خود 13th, PGA Tour پیروزی در روز یکشنبه برنده WGC فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی با سه سکته مغزی حاشیه و ادعا جهان شماره 1 رتبه بندی در این فرآیند است.

27 ساله آمریکایی قرار داده تا نزدیک به بی عیب و نقص, پنج-زیر پر 65 به پیروزی در TPC Southwind در ممفیس تنسی با یک چهار راه برای بستن مقام دوم بین آمریکایی دانیل برگر, فیل مایکلسون و بازگشت قهرمان بروکس Koepka و همچنین انگلستان تام Lewis.

Justin Thomas finished with a five-under final round to win by three strokes.

جاستین توماس به پایان رسید با پنج زیر دور نهایی را به نفع خود با سه سکته مغزی است.اعتبار:گتی

استرالیا سابق جهان شماره 1 Jason بعد که بسته شد با سه زیر 67 به پایان رسید در یک چهار راه برای بستن ششم فقط یک شات بیشتر به عقب. لوکاس هربرت بعدی در یک کراوات برای 49 جلوتر از مارک Leishman (بسته 52) و مت جونز (وابسته 59).

این یک سوم راست بالا-10 پایان روز که تا به حال از دست رفته قطع یا خارج از پنج گذشته خود شش حوادث – به پایان رسید و 46 در دیگر – به عنوان آخرین ماه روز کاری خیریه باز در اوهایو که در آن او به پایان رسید و هفتم شد.

تبلیغات

توماس و Koepka بودند 201 202 و از طریق 54 سوراخ بود رفت و پا به پا در دور نهایی با Koepka تخلیه بیش از 39-پا برای زدن توپ مرغک در 17.

اما توماس که قفل شده است و در چهار birdies در مقابل نه نگه داشته عصبی خود را برای برنده اول خود را پس از این سفر بازگشت از coronavirus وقفه.

Jason Day's sixth was a third straight top-10 finish for Australia's former world No.1

Jason روز ششم شد یک سوم راست بالا-10 پایان برای استرالیا سابق جهان شماره 1اعتبار:گتی

پیروزی برش های کوتاه Jon رحم سلطنت در بالای رتبه بندی با 25 سال اسپانیولی صرف فقط دو هفته به عنوان شماره 1 جهانی.

“این یک جنگ سخت گفت:” توماس. “علاوه بر این که وحشتناک گوه در 12 من بازی خیلی خوبی برای 14 ، من سوار توپ فقط کاملا … من در واقع می تواند birdied من اول 10 سوراخ امروز و این نوع از عجیب و غریب می گویند.”

هر گونه امید Koepka تا به حال از این ادعا در آخرین دقیقه پیروزی تبخیر بر 18 به عنوان او سوار توپ خود را به آب برای دو شیطان.

“من احساس می کنم خوب است. من احساس می کنم مثل من بازی را سمت راست وجود دارد, همه چیز جامد. من خیلی برخورد خوب putts امروز فقط رفتن نیست می گوید:” Koepka. “بدیهی است که خشک یک بر 17 و سپس شما یکی است. شما رو به یک مهاجم line 18 پس از آن است که آنچه در آن است.”

برق عملکرد با پنج birdies در مقابل نه کمک Lewis (66) به خروش تا رهبران در اوایل بازی روز یکشنبه پس از او زده نه زیر پر 61 در شنبه اما یک جفت از bogeys بر 13 و 17 تا به حال او را برای حل و فصل دوم.

ایمپلنت تاد رهبر به عنوان يكشنبه زده یک فاجعه پنج-بیش همتراز 75 از دست دادن لبه خود و تیراندازی سه مستقیم bogeys در 13 تا 15.

ریکی فاولر در آغاز روز در کشاکش برای پیروزی رسید اما در دور نهایی با ناامید کننده سه-بیش همتراز 73, خنثی کردن تلاش خود را به انتخاب کنید تا برای اولین بار PGA Tour پس از پیروزی سال گذشته Waste Management Phoenix باز است.

ایسنا

ورزش عضویت در خبرنامه

اخبار ورزشی, نتایج و تفسیر کارشناس تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را. ثبت نام برای هرالد‘s هفته عضویت در خبرنامه اینجا و سن‘s خبرنامه هفتگی در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>