هیچ معنی دار اقدام به, پاک, بازیابی, Ganga انشعاب در: NGT

Hindon یک انشعاب از Ganga یکی از آلوده رودخانه امتداد و هیچ اقدام معنی دار بوده است گرفته شده برای تمیز کردن آن ملی سبز دادگاه گفت: در حالی که هدایت تا دبیر کل برای اطمینان از هماهنگی برای دوباره جوان سازی از waterbody.

سبز پانل گفت: به جای تغییر سرزنش از یک بخش به یکی دیگر از مراحل باید انجام شود برای ترمیم کیفیت آب از Hindon.

“رودخانه عملا مرده بود و نیاز به بازسازی در این بهره از محیط زیست و بهداشت عمومی. معنی پیشرفت باید دست آمده توسط بخش های مربوطه از جمله توسعه شهری آبیاری جال Nigam و محیط زیست” نیمکت رهبری NGT رئیس دادگستری A K Goel گفت.

دادگاه گفت: تمام تخلیه پیوستن به کالی کریشنا و Hindon باید در محل بازسازی و برنامه ریزی برای اتصال با شناسایی تصفيه خانه فاضلاب.

در محل بازسازی روند که خاک آلوده و یا آب درمان بدون از بین بردن آلودگی و یا دیگر زباله های خطرناک از آن زیر سطح.

روی نیمکت گفت: “دبیر کل ممکن است اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که هماهنگی میان همه بخش های مربوطه مطابق با برنامه عمل تهیه شده توسط یک کمیته به ریاست قاضی سابق دادگاه عالی عدالت S U خان.”

دادگاه گفت که محیط زیست, جبران خسارت از متخلفان به بهبود بود اگر مهلت به رعایت نکرده.

آن را کارگردانی تا دبیر کل به فایل تثبیت و پاسخ قبل از فوریه 2, 2021.

این کمیته گفت: NGT که دبیر کل مطمئن باشید در گزارش کتبی که تا لوله تامین آب ارائه شده است, آب خواهد شد ارائه شده توسط تانکر.

اما از آن شده است انجام می شود تا تاریخ این کمیته اضافه شده است.

“اینها مسائلی است که به راحتی می تواند شده اند نظارت در نظارت ماهانه جلسه از دبیر کل به عنوان پیش بینی شده در نظارت بر چارچوب ارائه شده توسط دولت به NGT. دبیر کل باید نگه نظارت ماهانه جلسه به طور منظم به طوری که چنین مسائلی دریافت طبقه بندی شده اند به طور منظم” این کمیته گفت.

این کمیته همچنین گفت: دادگاه شده است وجود دارد هیچ پیشرفت فیزیکی در نصب و راه اندازی هر یک از سه فاضلاب پیشنهادی در یکی از آخرین سال است.

“هیچ اقدام گرفته شده است در برابر هر گونه غفلت افسر با وجود جهات NGT. تضمین عملکرد تومان 5 کرور کارگردان NGT هنوز به سپرده خواهد شد. نه تنها ایجاد شده است و آب از طریق تانکر ،

این NGT قبلا دستور داد “فشرده نظرسنجی” از کالی کریشنا و Hindon رودخانه در غرب اوتار پرادش و کارگردانی بازرسی از 316 صنایع که گفته آلاینده آب بدن.

سازمان Doaba Paryavaran برای samiti رهبری C V سینگ بازنشسته دانشمند از هاریانا دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره تا به حال ادعایی که با توجه به مصرف آلوده آبهای زیرزمینی بیش از 50 روستاییان را در اثر سرطان در غرب ،

آن ادعا شده بود توسط درخواست که آب های زیرزمینی در سهرنپور, Muzaffarnagar شمالی, درسی, Bagpath و Ghaziabad مناطق بود و آلوده بودن آن به عنوان یک نتیجه از پساب منتشر شده زیرزمینی توسط معکوس خسته کننده های صنایع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>