صادر شده در: Modified:

فرانسه قرار داده شده در مستند از مارس 17 در یک پیشنهاد به سرعت گسترش Covid-19. اما تنگ و کثیف شرایط در این کشور صدها نفر از محله های فقیرنشین که در آن بسیاری از فرانسه رم جمعیت زندگی اجتماعی فاصله و بهداشت خوب تقریبا غیر ممکن است. کمک به سازمان در حال حاضر هشدار بهداشتی بالقوه فاجعه است.

تبلیغات

در یک کلبه در شهر Saint-Denis, در حومه پاریس نزدیک به نیمی از حدود 200 نفر رفته اند انتخاب به جای دیگر حرکت می کند زمانی که این بیماری همه گیر شروع به گرفتن نگه دارید در فرانسه.

اما کسانی که باقی می ماند در صورت محدود دسترسی به اساسی تاسیسات مانند آب در حال اجرا و بهداشت و درمان.

“ما مواجه با یک بحران بهداشتی در محله های فقیرنشین چون وقتی coronavirus می رسد مردم باید مشکلات بزرگ شدن دسترسی به بهداشت و درمان و همچنین آنها فاقد اصول اولیه مانند دسترسی به آب به توالت در بسیاری از shanty شهرهای آن را بسیار دشوار است برای آنها را” Adeline Grippon از Médecins du Monde, یکی از کمک های سازمان های کار در زاغه و گفته.

“چه بیشتر آنها کهنه به حاجت, به طوری که آنها نمی تواند محدود خود و منزوی کردن مردم است که می تواند آنها را آلوده.”

تا کنون چند Covid-19 موارد ثبت شده در فرانسه را shanty شهرها. اما به کمک سازمان هشدار می دهند که به زودی می تواند تغییر کند.

“در بسیاری از مکان ها کار ما وجود دارد معمولا یک بیماری همه گیر تاخیر معنی جدا شده سایت های مثل این یکی شروع به اولین مورد بعد از بقیه جامعه در آن قرار دارد” گفت: Thierry Benlahsen مدیر Solidarités بین المللی است.

“و زمانی که این ویروس می رسد این سایت در چند روز و چند هفته – در وضعیت بسیار بسیار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de