هیچ مورد جدید از عفونت کروناویروس در کرالا می گوید سانتی متر Pinarayi Vijayan

هیچ کروناویروس جدید گزارش شده در کرالا امروز گفت: دولت وزیر Pinarayi Vijayan. دولت را تقویت هوشیاری را در تمام کسانی که در معرض Coronavirus آلوده مردم در دولت است.

در مجموع 7677 مردم تحت نظارت که 7375 در خانه در حالی که بقیه در بیمارستان. در شنبه 106 جدید بیماران بستری شده است به بیمارستان. محدودیت ها و کنترل های اعمال شده توسط دولت موثر بوده است و با توجه به جهانی عفونت افزایش اقدامات را گرفته و به کنترل گسترش بیماری است.

Panchayat سطح جلسات انجام شده به بورس از وضعیت و گسترش آگاهی در میان مردم است. یک تیم از مقامات پلیس تحت رهبری Superindentent پلیس منصوب خواهد شد در هر فرودگاه در دولت برای حمایت از مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که در حال آزمایش این مسافران در پرواز از شهرها و کشورهای دیگر. تیم تشکیل خواهد شد برای تست همه مسافران آینده به دولت از طریق قطار در نقاط ورود. دولت در مذاکرات با راه آهن هند به اطلاع مسافران از طریق پیام ها و اطلاعیه ها. در جاده حمل و نقل آن را ثابت 24 نقطه ورود به آزمون از همه کسانی که در حال ورود به کشور از طریق جاده.

دولت 19 Coronavirus بيماران تحت درمان در حالی که سه درمان شده است پیش از آن. دولت نیز گسترش حمایت از کسانی که در خانه قرنطینه از جمله آنها ارائه مواد غذایی در صورت نیاز و ارائه پشتیبانی سلامت روانی از طریق counciling.

کرالا شروع به تولید ماسک های صورت از طریق خیاطی واحد در زندان و دست sanitisers از طریق آن شرکت دارویی کرالا دولت مواد مخدر و دارو (KSDP). KSDP تولید خواهد شد یک لاخ بطری از دست sanitisers در 10 روز فروخته خواهد شد در Rs 125 برای نیم لیتری که در برابر موجود sanitisers که به فروش می رسد در 150-200 تومان در هر 100 میلی لیتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>