هیچ مثبت coronavirus آزمون برای تورنتو رپتورز تا کنون

تورنتو رپتورز دریافت اخبار خوب جمعه در سلامت ،

با تورنتو پس از بازی به تازگی در ایالت یوتا در روز دوشنبه (به وقت محلی) قبل از جاز بازیکنان رودی Gobert و داناون Mitchell آزمایش مثبت برای coronavirus رپتورز به حال خود سفر حزب تحت COVID-19 انجام شد.

این تیم جمعه اعلام کرد: “همه اعضای سفر که مورد آزمایش قرار گرفتند روز چهارشنبه در تورنتو را دریافت نتایج خود را و همه آنها در حال حاضر منفی است. نتایج جستجو برای یک فرد اضافی و در حال انتظار.

“این نتایج را تحت تاثیر قرار دهد و پروتکل های ما اما. کسانی که به خواسته خود جدا تورنتو بهداشت عمومی ادامه خواهد داد به انجام این کار. ما تمام تمرین های اجتماعی فاصله و خوب بهداشت دست و-مهمتر-به دقت نظارت بر سلامتی ما.

تبلیغات

“ما همچنان در تماس نزدیک با مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان بیماری های عفونی و بسیار ممنون برای راهنمایی های خود را. مثل همیشه ما قدردانی و حمایت از طرفداران ما خانواده و دوستان.”

رپتورز ضرب و شتم جاز 101-92 خود را برای چهارمین دوره متوالی به پیروزی پشت 27 امتیاز و 13 ریباند از Serge Ibaka به علاوه 27 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و هشت پاس گل از پاسکال Siakam.

در این بازی Ibaka محافظت Gobert و محدود یوتا مرد بزرگ را به شش امتیاز و چهار ریباند. Ibaka یکی از رپتورز که تست منفی برای COVID-19, ورزشی‘s شمس Charania گزارش جمعه شب.

تورنتو دفاع از قهرمان NBA نشسته در جایگاه دوم در کنفرانس شرق با 46-18 رکورد 6.5 بازی پشت Milwaukee Bucks.

NBA به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود شنبه شب پس از Gobert مثبت COVID-19 آزمون تایید شد.

زمینه سطح رسانه ها

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>