هیچ پیشنهاد ادغام LIC مالی مسکن با هر نهاد دیگر: LIC

زندگی شرکت بیمه در روز دوشنبه گفت: هیچ پیشنهاد ادغام تابعه آن LIC مالی مسکن با مسئولیت محدود (LICHFL) با هر نهاد دیگر.

این بیانیه پس از برخی از گزارش ها نشان می دهد که بیمه کرگدن LIC ممکن است تسریع روند ادغام LICHFL با آن بانکی بازوی IDBI بانک.

“وجود دارد هیچ وجه پیشنهاد ادغام LICHFL با هر نهاد دیگر و همه این شایعات شناور در بازار هستند و نه بر اساس حقایق” LIC گفت: در یک توضیح.

IDBI بانک در یک جداگانه پر روشن است که چنین پیشنهاد شده است مورد بحث و بررسی آن در جلسه هیئت مدیره.

سهام LICHFL چهار بیش از 10 درصد در روز تجارت در BSE پس از گزارش. این گواهی نامه موقت حل و فصل کردن با 7.71 درصد در Rs 380.30. IDBI سهام نیز کاهش یافته 2.54 درصد برای پایان دادن به در 34.50.

IDBI بانک که در آن LIC دارای 51 درصد سهام بود, گزارش, گسترش آن مستقل از دست دادن خالص به تومان 5,763.04 کرور با توجه به افزایش وام های بد است. وام دهنده به حال نوشته شده از دست دادن خالص از Rs 4,185.48 کرور در طول مربوطه اکتبر-دسامبر گذشته سال است.

بانک شاهد بالا نسبت وام های بد با ناخالص دارایی های غیر نمایشی (NPAs) در 28.72 درصد از ناخالص پیشرفت در پایان دسامبر 2019 کمی پایین تر از 29.67 درصد در دوره مشابه قبلی مالی.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>