هیچ مذاکرات در باز کردن طیور و فراورده های لبنی به بازارهای ما شرکت: دولت

دولت در روز جمعه را تکذیب کرد گزارش می دهد که آن را تا به حال ارائه شده برای باز کردن طیور و فراورده های لبنی بازار به شرکت های آمریکایی به عنوان بخشی از مذاکرات جاری در یک محدود معامله تجاری با ایالات متحده است.

رسانه های بین المللی گزارش روز پنج شنبه پیشنهاد کرد که هند تا به حال در نهایت اجازه دسترسی به بازار به پاهای مرغ از آمریکا و همچنین آمریکا و ترکیه و دیگر محصولات کشاورزی مانند زغال اخته و گیلاس در اجرا به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در اواخر این ماه. اما مقامات هندی رد این ادعا است.

“پاهای مرغ شده اند نخست علت اختلاف بین دو کشور برای نزدیک به یک دهه. اما ما در زمان رژیم از واردات مرغ که کاملا سازگار با سازمان تجارت جهانی (WTO) قوانین و دسترسی به بازار در حال حاضر مجاز” یک مقام ارشد گفت. وی افزود: هیچ مذاکرات صورت گرفته در لبنیات یا نه.

از دست داشتن یک مورد ثبت شده توسط ما در سازمان تجارت جهانی در سال 2015 New Delhi امن ایجاد یک انطباق پانل در سال 2017. اما آن دسترسی اذعان به ما مرغ در سال 2018 زمانی که اولین محموله در آمد.

هند چهارمین مرغ تولید پشت سر ایالات متحده و روسیه و چین و سومین تخم مرغ تولید. با توجه به کشاورزی و فرآوری محصولات غذایی صادرات سازمان توسعه و هند صادر شده 540,000 متریک تن محصولات طیور به ارزش $98.5 میلیون نفر در طول 2018-19.

با وجود داشتن بالاترین نرخ مصرف مرغ محصولات شرکت های آمریکایی در حال تمرکز بر روی پیدا کردن بازارهای صادراتی برای پاهای مرغ از مورد خاص است و نه مورد علاقه ما مصرف کنندگان است.

از سوی دیگر دسترسی به بازار برای محصولات دیگر مانند گیلاس و زغال اخته را نیز ارائه شده است گفت: یک فرد می دانم. “به جای مذاکرات تنها حول محور کشاورزی موارد که در آن هند مطرح وظایف واردات در سال گذشته,” او گفت:.

این اشاره به زودتر گزارش هند ارائه به طور سیستماتیک کاهش عوارض بر ارزش بالا ما کشاورزی واردات مانند بادام گردو سیب و شراب که در میان 29 کلید-واردات از ایالات متحده برای دیدن تا 50 درصد وظیفه پیاده روی در سال گذشته است.

در حالی که دولت تحت فشار است از مزرعه لابی برای محدود کردن دسترسی به بازار این محصولات را امیدوار به ارائه یک شاخه زیتون به آمریکایی ها در این موضوع است. “بحث در دیگر آمریکایی مطالبات — کاهش وظایف برای قطعات صنعتی و مهندسی و محصولات و فناوری اطلاعات کالا مانند ساعت های هوشمند و اپل — طولانی دارند و نه انتظار به پایان خواهد رسید این زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید” یک مقام رسمی گفت.

افزایش مالیات بر محصولات کشاورزی برآورد شد به چنگک جمع کردن در $240 میلیون دلار مالیات اضافی. هند گفت: افزایش مالیات در پاسخ به ما تحمیل 25 درصد اضافی مالیات بر فولاد و 10 درصد در محصولات آلومینیوم از هند در ماه مه سال 2018 است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر