‘هیچ بازیکن تنیس در حال مبارزه برای زنده ماندن’: Thiem مشتاق در برنامه برای کمک به تلاش بازیکنان


جهان شماره 3 Dominic Thiem با رد این تصور که بالای بازیکنان تنیس باید تراشه در برای کمک به کاهش-رتبه رقبا که در حال مبارزه از نظر مالی با توجه به وقفه در مسابقات به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ در هفته گذشته خواست بازیکنان را برای کمک به صندوق مجموعه ورزشی عمده بدن حاکم برای کمک به بازیکنان متاثر از خاموش شدن آغاز شد که در ماه مارس ادامه خواهد داد و حداقل تا اواسط ماه جولای.

Dominic Thiem is not on board with the plan to give money to lower-ranked tennis players.

دومینیک Thiem است در هیئت مدیره با این طرح به دادن پول به پایین رتبه بندی بازیکنان تنیس است.اعتبار:AAP

اما اتریش Thiem گفت که او احساس وجود دارد بخش از جامعه که نیاز به کمک فوری در طول بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر از رقبای همکار خود را.

“هیچ بازیکن تنیس در حال مبارزه برای زنده ماندن حتی کسانی که بسیار پایین تر قرار گرفت. هیچ یک از آنها در حال رفتن به گرسنگی” Thiem گفت: روزنامه اتریشی دانمارک در روز یکشنبه.

تبلیغات

Thiem, 26, که رسیده سه فینال در گراند اسلم پس از سال 2018 از دست دادن هر زمان با انتقاد از نگرش برخی از بازیکنان در پایین لایه های آتی مدار که او گفت: معنای آنها سزاوار نیست جزوه از این ورزش بازیکنان بالا است.

“بسیاری وجود دارد, بسیاری از بازیکنان که قرار نیست این ورزش بیش از هر چیز دیگری و زندگی نمی کنند در شیوه ای حرفه ای. من واقعا نمی بینم که چرا من باید به چنین بازیکنان پول است. من می خواهم به جای دادن پول به افراد و یا سازمان هایی که واقعا به آن نیاز دارید,” او اضافه شده است.

“هیچ کدام از ما بازیکنان بالا کردم چیزی به دست ما, همه ما تا به حال به مبارزه راه خود را تا. من اصلا تضمین در هر شغلی که من به خوبی انجام خواهد داد و کسب مقدار زیادی از پول است.”

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>