صادر شده در: Modified:

یک زمانی بازیگر مشتاق گفت: هیئت داوران منهتن روز جمعه که Harvey Weinstein raped او در یک اتاق هتل در حالی که او در یک “بسیار اهانت آمیز” رابطه با تولید فیلم.

تبلیغات

زن جسیکا مان گفت: او گفت: هیچ کس در مورد آنچه اتفاق افتاده بود.

“من خیلی خجالت,” او گفت: گریه در شهادت ایستاده است.

مان تشبیه Weinstein به “جکیل و هاید” گفت: او می تواند جذاب در عمومی اما اغلب نشان ترسناک خشم زمانی که آنها به تنهایی است.

“اگر او شنیده کلمه” نه ” آن را مانند یک ماشه برای او,” او گفت:.

در مقطع معاینه Weinstein وکلا پیشنهاد کرد که مان با او باقی ماند بیشتر به او برای تلفن های موبایل حرفه ای.

Weinstein, 67, التماس کرد گناه نیست به تجاوز مان و به آزار جنسی یک زن دیگر Mimi Haleyi. پس از سال 2017 بیش از 80 زنان متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی.

دادند که در تولید فیلم از جمله “بیمار انگلیسی” و “شکسپیر عاشق” را رد کرده است هر nonconsensual ،

آزمایشی است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک نقطه عطف در #MeToo جنبش که در آن زنان را متهم به مردان قدرتمند در کسب و کار سرگرمی رسانه و سیاست از سوء رفتار جنسی.

مان در حال حاضر 34 شهادت داد که او به ملاقات دادند در اواخر سال 2012 یا اوایل سال 2013 در یک مهمانی در لس آنجلس است و او به او گفت که او علاقه مند به او به عنوان یک بازیگر.

Weinstein بعد از دعوت او و دوستان خود را به یک مجموعه هتل در لس آنجلس مان شهادت دادند. هنگامی که آنها وارد مان گفت: Weinstein کشیده او را به اتاق خواب می روم دوست او خارج است.

او گفت: Weinstein گفت: او را به نشستن بر روی تخت انجام شده و در دهان او. مان گفت که او وانمود به اوج لذت جنسی پس او را متوقف خواهد کرد.

Weinstein است با جرم در ارتباط با آن روبرو می شوند.

مان گفت که او پس از آن وارد یک رابطه با Weinstein.

“من وارد شده به آنچه که من فکر می کردم که قرار بود به یک رابطه واقعی با او بود و آن را بسیار اهانت آمیز از آن نقطه.”

زمانی که دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi از او پرسید که چرا او ماند, در یک رابطه مان اغلب گریه وجود دارد گفت: “هیچ پاسخ کوتاه.”

“یکی از جنبه های در ابتدا این بود که من تا به حال تا به حال یک برخورد جنسی” با او, او گفت:. “این چیزی نیست که من می تواند خنثیسازی. که واقعا من اشتباه و به من صدمه دیده است.”

او گفت که او درگیر در دهان Weinstein در طول رابطه اما هرگز تا به حال مقاربت با او تا زمانی که او مورد تجاوز او در هتلی در منهتن در سال 2013.

او گفت: او نوشت: “چاپلوس” ایمیل ها در طول رابطه خود را با Weinstein اما کسانی که ترس هدایت می شود.

مان گفت که در نهایت در لس آنجلس او گفت: Weinstein او تا به حال دوست پسر و می خواستم برای پایان دادن به رابطه. او گفت: Weinstein فریاد زد: “شما مدیون من یک بار دیگر” کشیده او را به یک اتاق خواب و تجاوز او را دوباره.

Weinstein است نه متهم در ارتباط با آن روبرو می شوند یا نه.

عدالت James Burke دستور هیئت منصفه که مان در مورد شهادت او را قبل از برخورد و بعد از اتهام تجاوز به عنف در نیویورک تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان شواهدی از Weinstein قصد و اینکه آیا مان راضی است که در نیویورک روبرو می شوند. او گفت: آن را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان شواهدی از تمایل با Weinstein به ارتکاب تجاوز به عنف.

در cross-examination, Donna Rotunno یکی از Weinstein را وکلا به شدت مورد سوال مان حساب و بارها و بارها پیشنهاد او تصمیم به داشتن رابطه جنسی با Weinstein به پیشبرد حرفه خود را.

“شما دستکاری آقای Weinstein بنابراین شما می توانید دعوت به احزاب فانتزی, درست است؟”

“من نمی دستکاری او” مان پاسخ داد.

Rotunno خواسته مان که آیا در سال 2013 او فکر Weinstein ممکن است بازیگران در یک فیلم و مان گفت که او انجام داد.

“شما قرار بود برای ادامه به انجام هر آنچه که شما تا به حال انجام را که اتفاق می افتد؟” Rotunno پرسید.

“من نمی خواهد آن را قرار داده است که راه” مان گفت.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de