ژاپنی, مدیر Nobuhiko Obayashi درگذشت جمعه در توکیو از سرطان ریه است. او 82.

متولد در اونومیچی یک پورت در ژاپن در دریای داخلی در سال 1938 Obayashi شروع به ساخت فیلم به عنوان یک کودک با استفاده از یک پروژکتور و فیلم متعلق به پزشک خود ،

پیشگام تجربی فیلمساز در 1960s Obayashi در ادامه با لينک مستقيم حدود 3000 آگهی های بازرگانی تلویزیون در یک زندگی حرفه ای طولانی با بسیاری از استعداد های بین المللی از جمله Charles Bronson and Catherine Deneuve.

او در سال 1977 ساخته شده خود را اولین ویژگی با “خانه” free-spirited, شدید تخیلی ترسناک-فانتزی بود که یک ضربه بر انتشار آن در ژاپن و بعد از آن تبدیل به یک فرقه مورد علاقه در خارج از کشور.

در ژاپن Obayashi بهترین و شناخته شده برای یک سه گانه از فیلم های او در اونومیچی: “دانشجوی ایرانی” (1982), “The Girl Who Leapt through Time” (1983) و “قلب تنها” (1985).

این و دیگر فیلم های او در سال 1980 و پس از به طور معمول ستاره دار جوان, زن استعدادها و تا به حال علمی تخیلی و فانتزی ، Obayashi نیز مشغول به کار جدی تر ورید از جمله 1989 “پکن هندوانه” در مورد زندگی دانش آموزان چینی در ژاپن و در سال 1994 “نقطه عطف” یک درام در مورد یک میانسال زن روزنامه نگار که در تلاش برای به رسمیت شناختن در مردسالار کسب و کار.

فیلم های خود را به طور گسترده ای به نمایش در برلین مسکو و جشنواره های دیگر. در سال 2016 اودینه شرق دور جشنواره ارائه یک Obayashi ادای احترام بخش با مدیر در آن حضور داشتند.

مبتلا به مرحله 4 سرطان ریه در ماه اوت سال 2016 و با توجه به سه ماه به زندگی می کنند Obayashi در ادامه به ساخت دو فیلم با تم ضد جنگ این 2017 “Hanagatami” و این سال را “دخمه پرپیچ و خم از سینما” که مارس افتتاح به تعویق افتاد به دلیل coronavirus.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im